Anji "nyert" Liverpool "

„Anji” bosszút állt „Liverpool” a vereség az Anfielden. A visszatérés játék Hiddink dobott vezető szereplők, de az edző „Máj” Rogers elhagyta a házat több mint 10 embert az alapstruktúra, úgy döntött, hogy tartsa a mag személyzet előestéjén egy nagyon fontos játék „Chelsea”.

Így Mahacskala valóban kijönnek játszani páros ellen, a „Liverpool”, amely ró további felelősséget ró rájuk: a vereség és egy döntetlen, senki sem értette.

23. perc: A játék elindításához zavart áramvonalas meglepően pontos passzát Henderson. aki elment egy-egy, és valamilyen oknál fogva, hogy adja át a labdát vissza, székrekedés veszélyes pillanat.

„Anji” Eto'o mondta csapás 36 perc után át Zhirkov. Jones mentett saját net. Újabb 8 perc, függöny felében, Mahacskala kinyitotta a fiókot. Traore szépen játszott fel a labdát mozogni, dobja a két védők, és a második tapintási dobta a labdát a gallér gyorsan kiugrott a kapun Jones. Volt gól az osztály, és megmutatta, hogy a kettős „Máj” a védelme gyengébb alapjait éppen „Anji” a támadást. Befejezés szörnyen unalmas és lassú első felében sikeres volt.

A második félidő, él, mint az első, de az intézkedések a csapat még mindig sok zavart. „Liverpool” van azzal a ténnyel magyarázható, hogy a pályán volt a tartalékosok, rosszul játszottak együtt. „Anji”, a legvalószínűbb - a félelem, hogy hiányzik egy ilyen szoros győzelem kiemelkedő, bár nem az összetétele, hanem név szerint ellenfelet.

És ne hagyja ki a győzelmet Makhachkala. Pontot szerzett 7 pontot a csoportban, és elérte a köztes első helyen.

- Mi nagyon szomorú az eredmény - mondta a meccs után edző, „Liverpool” Rogers. - taktikailag játszott helyesen, a magas koncentrációban. Az egész első felében vezette a játékot, de a végén tett egy buta hibát. A második félidőben már nem használja az esélyeiket, ami nem tud nem okoz csalódást.

Mindazonáltal én nem bántam, hogy néz ki Gerrard, Suarez és a többi játékos az alapokat. Ha azt mondjuk, így lenne sértés azok, akik a pályán ma. Mi változott taktikát játszott a rendszer 3-5-2. Azonban Joe Cole végre egy nagyon nagy mennyiségű munkát. Mindenesetre, a csoport úgy döntött játékok még csak most jön.

lásd még

A következtetések a NOB: McLaren túllépte hatáskörét

„Kata, mint egy élettelen, hogy te nem fogok jönni!”. Edző Anna Anna Pogorilaya összeveszett élni korcsolyázó

Sportoló „megbukott” beszédét, miután kiesett a 2. 9. helyen, és „felzárkózás” az edző

Orosz műkorcsolyázó Alexander Samarin nyert „bronz” szakaszában a Grand Prix Kanadában

Egy sportoló ez volt az első verseny, vezető beosztású

A mérkőzés Rostov - Spartak zárult hősi felhívni 2: 2 után a kapu Vilyusha

Ismertté vált, a nyilatkozat az olimpiai Summit

Anglia csapat a történelemben először nyerte meg a Junior VB

Spanyolország csapata vereséget szenvedett a döntő játék egy tucat 5: 2

A leggyorsabb játékos a világon Terence Puhiri játszott Indonéziában. Természetesen nem!

Kosárlabda CSKA nyert „Efezus” a Euroliga megjelenő új formában

Match Arsenal - CSZKA Moszkva: a hazai csapat legyőzte a vice-bajnok Oroszország 1: 0

Lesz ragyog a sportolók - megtudja, nagyon hamar

„Mozdony” az első helyen az orosz bajnokságban. Hogyan lehetséges ez?

„KP” megérti ennek a váratlan vezetést a tőke csapat a Premier League

Maria Sharapova: A Serena Williams találkozunk több alkalommal

A híres teniszező válaszol a kérdésre, hogy „KP”

Ronaldo érkezett járó díjat, a játékos egy terhes barátnőjét

A patthelyzet folytatódik Messi

Egy különleges díjátadó ünnepségen tartott Londonban

Moszkva „Mozdony” nyert „Krasnodar” 2: 0, helyébe a „Zenith”, a vezetők a Premier League

Capital Club vezette a tabellát, miután a 14 fordulóban a szezon

Ex-elnöke, kosárlabda szövetség nyilvánított akart

Julia Anikeyev ítéltek 4,5 év börtönbüntetésre

Ausztrál Shane Perkins nyerte az első érmet Oroszország

A kerékpáros, aki követte a sport állampolgárságot az Európa-bajnokságon, Berlinben, ezüstérmet nyert a pályán a Keirin

Kijelölt „Spartak” rajongók fogják értékesíteni a rajongók „Sevilla”