31 Feedback intelligens dent Moszkva, Tver, Novolesnaya utca, 4,

Az árak, ami miatt a cég, ezt annak érdekében, hogy rávegyék a több ügyfél, akkor felszámolnak arra a szintre, hogy a számukra megfelelő, és nem a páciens vagy ügyfél. Minden, a szokásos módon Moszkvában. Moszkva - ez egy nagy megtévesztés, ami nem pénzt, és pénzt. Korhadt rendszer. A rendszer a dúsítás egy maroknyi gazemberek. Az utat az orvosok nincs panasz. Azt is részben a sértett ennek a hamis rendszert.

Azért jöttem, hogy a konzultáció a beültetés. Minden területen a kuponokat nagyon vonzó ajánlat. Swiss implantátum Egyszerű Swiss - valójában egy gazdaságban a lehetőséget, egy ország, amelynek a gyártási - Ukrajna. De ez még nem minden. Miután a röntgen azt mondták, hogy van egy hiányzó csontszövet (eltávolítása után eltelt hat hónap), és hogy szükség van egy művelet, hogy építsenek egy szövet-sinus lift. És amellett, hogy a promóciós értékét az implantátum azt kell fizetni 27000 újratelepítési. Túlélési. további ›

Opalescence fogfehérítés végzett a szelvényt. Hatása az eljárás után - nulla. Komplett nulla. Orvos fiatal lány akit Anastasia, felhívta rá a figyelmet, hogy a szín a fogak nem változott, hogy a válasz: „És mi van, egyenes, fehér fogak, mint?”. Nos, igen, éppen ez az, és jönnek. Írtam egy panasz a klinikára, furcsa módon, de jöttek, hogy megfeleljen, ismét tett fogfehérítés. Kérésemre, az orvos megállapította, színmérés előtt és után fehérítés, az orvos is meglepődött, mert azt mondja, a szín mérés nem történt a fehérítés. további ›

Cipő 10-15 percig. Minden az íny fáj, vérzik, a nyelv is. Minden gyors, éles, hanyag. Nincs vizsgálat, nincs ajánlás - még a nevét nem kért, és nem azonosította magát. Csiga - next, next. Számtalanszor másik klinikán egy másik városban - itt a készletek jött szelvényt. Röviden, én nem javaslom!

Csak szörnyű. Felvételi kétszer elhalasztották, a harmadik alkalommal jött pontosan a megbeszélt időben, 18.30 és várt egy fél órát. Ez idő alatt a két jött 19.00. Tisztítás AirFlow vett pontosan 10 perc alatt! 19.10 kimentem. Csak a ház észrevette, hogy az elsődleges felhalmozódása plakk a két alsó állkapocs fogai nem takarítják. A tükör nem volt tervezett tisztítás után, de nem azonnal észlelhető. Miután a panasz kuponator társított webhely a klinikán. Azt mondták, hogy ez teljesen lehetetlen, hogy a higiénia. további ›

Kapcsolódó cikkek