2. Törött vezérműszíj ... Pár gondolatok

Az igazi vezetési élmény, amit már csak 1,5 hónap (bár jobb volt kb 5 évvel ezelőtt), hogy a mai „kaland” nem kis kopott idegeim. Voltam üzleti étkezés, fékezett, mielőtt a vasúti átjáró óvatosan adja meg a hegyen, és lovagolni a sínek, és a készülék nem reagál a gázra és elakadt ... Próbálok tenni, ahelyett, hum mintha forog valami nagy sebességgel ... És azt is van egy nagyon élénk része a közúti, a bal oldali sávban, közvetlenül a dombon a számokat - egyszerre Honking, elégedetlen ... bár én nem tapasztaltam, de rájött, hogy úgy tűnik, „tompán”. I sürgősségi banda, hogy ki a kocsiból, hogy felmérjük, hol és hogyan a legjobb, hogy állítsa vissza, és rájönnek, hogy én vagyok a szamár - az első és csúsztassa hogy ne dugjon. Feldörzsöl nekem sün podporli, és utak közelében van, mivel ez a kereszteződés, ahol mindkét oldalán a vasúti átjáró melletti út ... Amint eltévedek egy ilyen helyzetben. Van még néhány „retek” (enyhén szólva), megesküdtem, hogy felmerült állítólag nem értik, ahol ... Nos, én nagyon zavaros rövid, azt nem tudom, mit kell csinálni ...

Itt előtt a park a sürgősségi banda hét törve, a srác megy, az érdekelt, mondván, a probléma. Ennek eredményeként, elvitt egy kötél - még az út eltávolították. Köszönöm neki ezt a hatalmas. magam, rájöttem, az eredmény ebben az esetben - ha nem siet, megpróbálom segíteni a nehéz helyzetekben.

Chaska volt 2 napon át. Következő kezdtem hívásokra. De ma egy ünnep, és én mindig válaszolni - már zárt és a nyitott 2-3 nap ... cool (Ennek eredményeként talált az egyik, hogy bezárja 5. Mivel a bátyja felesége (feleség külön köszönet a segítségért)) tartott, hogy a szolgáltatást. Megerősítették, hogy a vezérműszíj tört. generátor öv is nagyon átlagos az állam, aminek következtében cserélni a vezérműszíjat (Balakovo), roller (AT) és a generátor szíjat. Ár anyagok mintegy 1000 rubel, valamint a munka 800 rubelt. Tettünk 15 perc alatt.

Ítélet:
- ez ezekben a pillanatokban olyan boldog, hogy van 8 klapannik, de nem korszerű és alacsony fogyasztású, de ez nem az elnyomás a szelepeket) popados Ez lehet sokkal súlyosabb;
- belt szakított futásteljesítmény 45 000 km ... de ijesztő, mert ez az öv a motor, amely a járom a szelep, és miután az összes, előbb vagy utóbb, remélem, hogy át egy korszerűbb motor ...;
- amennyire csak lehetséges, hogy az emberek a bajban az úton. Nos, vagy legalábbis ne kiabálj rájuk ...

Az ár a kérdés: 1800 ₽ Futott: 45500 km

Korábban №1: A légszűrő cseréje a motor és az utastér levegőszűrő (fotókkal) Következő №3: beállítása a fej Pioneer MVH-150UB és hangszórók Pioneer TS-1339R a bejárati ajtót, a Bosch antenna (képpel)

Kapcsolódó cikkek