7. fejezet Osgiliath ostromlott


háttér:
Duylin Derufin és beleegyezett, hogy menjen veled Osgiliath. Van, amit keres, hogy megtudja, az állam a védelem, és ez volt a Faramir.


Kezdeti párbeszéd:
Duylin: Az emberek itt úgy vélik, hogy Faramir megtalálható az északi, valahol a város Osgiliath, ami fekszik a bankok a Anduin. Gondori utasította fiát védekező Osgiliath, de itt senki nem tudja, ha ő visszaverte a támadást az ellenség. Néhány beszélnek a titkos tábor a távozó a város alatt. Ha Faramir és emberei még mindig védi a várost, akkor ott lesz. A bátyám és én veled megy a Osgiliath.
Kétségtelen, hogy az orkok több lesz, mint elég mindannyiunk számára, hogy élesíteni készségek a csatában!


1. feladat: megtalálni Faramir és az embereit Stoke Osgiliath (62.7S, 8.8W)
Faramir és emberei találtak Osgiliath csatornába a város alatt, ha még továbbra is ellenállni az ellenséges csapatok.
Duylin: Az emberek beszélnek a titkos tábor a távozó a város alatt. Ha Faramir és emberei még mindig védi a várost, akkor ott lesz. A bátyám és én veled megy a Osgiliath. Kétségtelen, hogy az orkok több lesz, mint elég mindannyiunk számára, hogy élesíteni készségek a csatában!
Meg fogja találni a város védői, de Faramir nem volt velük.


2. feladat: Beszélj Damrodom Stoke Osgiliath (62.7S, 8.8W)
Damrod és több katona Gondor még védeni Osgiliath. Ezek megtalálhatók a távozó a város alatt.
Derufin: Ez mind maradt, hogy megvédje a várost? Ez azt jelenti, több dicsőség számunkra!
Damrod: Örülök, hogy elfogadja a segítséget, bár, és félek, hogy túl késő. Város elvesztette. Ork túl sok, és minden órával az egyre több és több, valamint a feldühödött katonák a dél. Nem várom, hogy mentse a várost. Most már csak remélem, hogy nyerni, amennyire csak lehetséges az idő a védők Minas Tirith. Bármennyire is tudok.
Osgiliath lehetetlen nyerni, de amíg mi élünk, tudtuk lassítani az ellenség előtt. Faramir vezeti a védelem, de mi elválasztjuk a csatában, és egyikünk sem Soha többé nem láttam. Amikor utoljára láttam én vezető, aki harcolt a dél-nyugati fala Osgiliath bátor harcosok - és Intolom Gelnorom. Ha megtalálja az egyiket, akkor megtudja, néhány hírt.
Tedd, amit tudsz, hogy lassítja a felvonulás az ellenség, és megtalálja Faramir!


3. feladat:
- megsemmisíti a orkok Osgiliath (0/10)
- Keresse meg az egyik ember Damroda a dél-nyugati részén Osgiliath
Damrod küldött egy keresést az eltűnt emberek, abban a reményben, hogy tudnak adni egy nyom a hollétéről Faramir.
Gondor katona ragadja sebeit, és int.
A sebesült Damroda: Te egy barát? Azt Intol harcos Gondor. A fájdalom még mindig erős, de úgy érzem, hogy ez nem olyan forró, amikor azt gondolja, hogy jó emberek még mindig harcolni, megvédeni a várost!
Kapitány Faramir nincs itt, ember. Ő Gelnorom ment az északi, hanem üldözte egy szörnyű szellem, és nem tudom, mi lett velük. Olyan ember volt, azt hiszem, de magas, és minden páncélba öltözött. A vérem meghűlt, amikor láttam. Orkok engedelmeskednek a parancsait, és nevezte Gothmog.
Soha nem kételkedtem a bátorságot és elszántságot a Faramir, de remélem, az ő kedvéért és Gondor, ő továbbra is gyorsabb lesz szörnyű parancsnoka néhány lépésre!


4. feladat:
- megsemmisíti a orkok Osgiliath (0/8)
- Keressen egy második személy Damroda az észak-nyugati részén, Osgiliath
Intol mondtam, hogy az utóbbi időben láttam Faramir és Gelnora fut az észak-nyugati Osgiliath. Úgy folytatta szörnyű parancsnoka ellenséges csapatok nevében Gothmog.
Megtalálta Gelnora, de ő az egyik, és nincs nyoma sehol a Faramir.
Sebesült védő: Sziasztok! Te egy barátom, lehet azonosítani a ruhát és a viselkedést.
Segítség! Mi megosztott Faramir, és megsebesültem. És ez fáj, hogy tegyek valamit, azt kellett!
Sok ork csapatok parancsnoksága alatt egy szörnyű ember, páncélba öltözött.
Ez Gothmog, és minden cringes közeledtére, de elvégzi a parancsait. Futárok elterjedt az üzenetet az egész várost, és láttam az egyiket - ölték meg sziklák alá a szökőkút mellett, a keleti. Sérült voltam korábban tudta, hogy kiássák a törmelék és keressen megrendeléseket. Hallottam egy beszélgetést az orkok erős fegyver, hogy tervezik használata ellen, a White City!
Menj a kút, és nézd a sziklák között a test egy halott messenger. Az üzenet, amit a kezében, adhat nekünk információt a fegyvert!


5. feladat: Dig törmeléket a szökőkút mellett keleten Gelnora (0/3)
Gelnor látta a követ, aki megállt sziklák alá a szökőkút mellett a keleti, és azt akarja, hogy már feltárt romok keresés az üzenet hordozott.
Meg előkerült romok, de még nem talált semmi hasznosat.


6. feladat: Lehet, hogy valami elkerülte. Tartsa ásni! (0/3)
Gelnor látta a követ, aki megállt sziklák alá a szökőkút mellett a keleti, és azt akarja, hogy már feltárt romok keresés az üzenet hordozott.

Meg fogja találni a pergament, amely tömöríti a halott kezét egy ork, tele kövekkel!


7. feladat: Osztályozza üzenet ork Damrodu Stoke Osgiliath (62.7S, 8.8W)
Megtalálta az egyik üzenetet küldött Gothmog csapatait Osgiliath. Meg kell, hogy vegye a Damrodu csatornába a város alatt.
Damrod viszi hozta a pergament, és olvasni a durva forgatókönyvet.

Damrod: nem tudom, hogy ki mennyi ebben a jelentésben. De megértettem elég - ez azt jelenti, baj.