40 éves gyermektelen férfiak agglegények, fórum

Ha, és én ugyanazt a faszi van ebben a korban az út nem az a tény, TCHO valójában mit mondanak, csak magammal találkozott, és ő mindig azt mondta, hogy ha akart feleségül, majd a gyermeket, hogy segítsen, de itt volt a téves riasztás, hogy mind ment kiabálni: még mindig akarja elrontani (Tipo pénzre van szükség egy másik), az abortuszra, vagy ha a gyermek nem az apa

Igen, az ember elfelejteni a tggo hazájába és a másik otthoni élet és jelen volt az összes többi ember, minden rendben. Ezek emberi szokások.
Ahogy szoktam, így talán perevyknut azt szeretnék.
Ha kell neked egy idegen házban azonnal köszöntötte tárt karokkal, akkor ugrik ki 18 18 éve (nem rendelkező tapasztalat független élete), de a lelkesedés elmúlt házasságok ellensúlyozta 85% széteső.

én identitás, olyan ismerős, ő a nők változó hathavonta) minden új reményt átképzését és tanítani a tudat, hogy ok. Nem tudom, hogy ő lóg őket a füle, de mindig mindent megtesz a mosás neki, takarmányozási és pénzt költeni, hogy az első hat hónapban, majd rájönnek, hogy semmi sem elkapni és mennek, de a csoda a saját tér azonnal megjelenik az új. Itt él és élvezi az életet)))

Igen, és azt kell mondanom - a szenvedély minden idősek, a gyermekek gyakran nem a szépség, valóban látni őket - a fény az ablakban (ő nem rossz ruhában, vezet egy idegen autó nem olcsó).
és ami a legfontosabb találom vicces, hogy lelkes ezek nagynénik kezdenek az alter, és nézem őket, és én viccesnek találom - Azt tudom, hogy ez nem az első és nem az utolsó tőle. általában 3 évvel korábban tudtam neki váltotta darab 6 nő)
látott hat hónappal később, azt mondja nekik a hírt, hogy ő nem tudja elvenni, és srulivaet)

9 Oroszországban egy magányos ember nem tudja legálisan használni a szolgáltatást egy béranya. A gyermek senki nem ír.
Ha csak az anyja, hogy írjon egy béranya. Csak azt, hogy miért? Ezután tartásdíjat fizetni?
Rövidebb férfi a span.
Persze lehet, sőt, sokan használják.


Érdekes tudni, hogy ki a legjobban? Szergej Zverev chtol. ))

A legjobb megoldás ma béranya. Elvileg nem drága, de jó. A lényeg, hogy talál egy normális, így nem kidalovo. És a nők 40-50letnim nafik szükség.


Nos adsz. Haha, a béranya, mondd is)) Ez a típus van akarom mondani, hogy az emberek ott is * mosolyog * gyermek maga, majd felneveli egyedül? Ne mondd, nem valami, amit hinni egy ilyen szenvedélyes vágy az ember annak szentelte életét, hogy ápolják az utód? így még aranyér: találni egy normális béranya, megfizetni a szolgáltatásokat, majd emelni a gyermeket egyedül. Te csak mesélő)))

* Sajnálom. Nos adsz. =)

ha 40 nem házas, még egyszer, ez egy lehetőség, hogy gondolja. Inkább vannak olyan okok, amelyek tartotta bejutását a házastársi kapcsolatot. Talán a természet a raktár).

én identitás, olyan ismerős, ő a nők változó hathavonta) minden új reményt átképzését és tanítani a tudat, hogy ok. Nem tudom, hogy ő lóg őket a füle, de mindig mindent megtesz a mosás neki, takarmányozási és pénzt költeni, hogy az első hat hónapban, majd rájönnek, hogy semmi sem elkapni és mennek, de a csoda a saját tér azonnal megjelenik az új. Itt él és élvezi az életet)))


Én nem, hogy ez a mi Loshik? Ez minden bizonnyal egy csoda a természet. Valóban kezeli sehol a nők, hogy nem fizet, még azok számára is, akik 12 évvel fiatalabb. Mindez táplálja, vásárolnak termékeket, hogy más munkát próbál pristroit.A NVG sho még vékony és malozarabatyvayuschy

Igen, és azt kell mondanom - a szenvedély minden idősek, a gyermekek gyakran nem a szépség, valóban látni őket - a fény az ablakban (ő nem rossz ruhában, vezet egy idegen autó nem olcsó).
és ami a legfontosabb találom vicces, hogy lelkes ezek nagynénik kezdenek az alter, és nézem őket, és én viccesnek találom - Azt tudom, hogy ez nem az első és nem az utolsó tőle. általában 3 évvel korábban tudtam neki váltotta darab 6 nő)
látott hat hónappal később, azt mondja nekik a hírt, hogy ő nem tudja elvenni, és srulivaet)


És nincs egy közülünk, mi minden fiatal és gyermek nélkül. De van még körül a figyelmet, melegség, megmosta a barlangjába. Még a hallgató találkozott, és ő fizet magának, mosott, készül. Nem dobta tovább.

Lányok ezek magányos gyermektelen férfi agglegény 40-45-50 nyáron több csótányok a fejemben, hogy soha nem is álmodott. És a „nem lehet vágni egy késsel kolbászt és kenyeret” még mindig virág képest, hogy törölje a só tisztára mosott üvegek (mint például a só megöli a fertőzést), és szinte babonás Babskii és mnitelnostyu..nu azok nafig. nem házas, és nem ..


És kiirtani csótányok Fertőtlenítő morgues ahogy ..

ChelLov9 Oroszországban a magányos ember nem tudja legálisan használni a szolgáltatást egy béranya. A gyermek senki nem ír.
Ha csak az anyja, hogy írjon egy béranya. Csak azt, hogy miért? Ezután tartásdíjat fizetni?
Rövidebb férfi a span.
Persze lehet, sőt, sok polzuyutsya.interesno tudni, hogy ki ez a sok? Szergej Zverev chtol. ))


Azok, akik pénzt, hanem a kiadások őket buci ráfordítás béranya.

Barátom Witzlaus feleségül ilyen gondolat. egyszer feleségül késő, értékelni fogják tovább.
Nem. Ő volt nehéz is, miben látja-tos. Tudod, kis dolgok - kérdezte halkabban, hogy egy televízió, hogy a hang nem zavarja az alvást - skanadl - Szeretném, ha a ház Delta. milyen kényelmes nekem.
Úgy hozta a termékeket nem azok, hozzá volt szokva - nevetségessé néhány aljas, miért a feleségem, én jobban irányíthatják nélküle.
A kilátás kéznél, csak akkor kell a dolgát. Sálak kalapját, tolta valahol, mert zavarja őt - zárta kesztyűt, meg ilyesmi. Minden kísérlet beszélni, nézzük valahogy kompatibilis az igényeinknek - a botrány - Nem akarom, hogy én nem vagyok házas rá. És miért? Tisztázott. Hogy nincs értik, amit a másik személy közel van, és vele is, figyelembe kell venni. És ezek a kis dolgokat, ha azok nem illeszkednek, nagyon bosszantó. Ennek eredményeként a válást. Gyermek hoz. Jön azonban világos, hogy a gyermek számára.
De ő úgy véli, hogy erre szükség van, hogy élni csak a magány.

Emlékszem azt mondta nekem, hogy mit kell neki meglepetést grandilzny botrány. amikor megkérdezte tőle -, ha elmész? Miért? Azt akarja irányítani engem? Ön próbálta tesztelni engem? Mit játszik egyáltalán? Azt bégették aggódva, hogy ő csak arra gondoltam, hogy elmondja feletteseinek - mikor megy nyaralni, mert úgy vélik, hogy megy együtt.
Nos, ő már lépett a düh - Én egy feleség nem megyek - ez az, amit egy boszorkány ő elintézte, hogy a vizsgálat - amit meg kell dolgozni a menetrend a szabadság. Azt mondta, - Annyira féltem ennek a reakciónak, mit gondol ő őrült?
Aztán azt mondta, hogy Isten ments, hogy kérje - ha jön haza a munkából. És miért is kellene? Ő - igen vacsorát, amelyhez egy óra. A! akkor mindig vár rám! Vagy mi - azt szeretné, hogy ideje, hogy elérje az út egy szerető? Ezért, ha szeretné tudni, hogy pontosan? De megpróbálja megmagyarázni, hogy még ha egy személy otthon vár, csakúgy, mint azt kell érteni, hogy ő aggódik, és így tovább. De nem, ez haszontalan.

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]

Kapcsolódó cikkek