4 Ways, hogy egy emelés munkahelyi, top szépség

Gondolod, hogy méltó promóció, azt szeretnénk, hogy növekedni fog a helyzet, de valahogy nem vette észre a főnök vagy? Nem számít, mi kapsz néhány tippet, hogyan lehet feljebb a ranglétrán.

4 Ways, hogy egy emelés munkahelyi, top szépség
Ahhoz, hogy elkezdjük kérdezd meg magadtól: „Mi is pontosan a teendő ebben a hónapban, hogy előléptettek” És ne mondja: „Én vagyok minden tudok, tudom, hogy megérdemlem növekedést.” Értékeljük az igazi, amit hoztál nekünk, például: az eladások növelése érdekében 15% -kal, jött az új adatok arra utaltak, hogy az elv, vagy ötlet, hogy növelje a vállalat nyeresége. Ha nem dicsekedhet érdemei, de nagyon szeretnék, hogy előre a karrierjét, akkor kapsz 4 TOPBEAUTY tanácsot, hogyan lehet elérni nevidivyh magasságokba pályafutását.

Válassza a legjelentősebb projektek

hogy a kezdeményezést

Ahhoz, hogy hajlandók dolgozni egy magasabb pozícióba, meg kell újjáépíteni a gondolkodás. Ha egy pénztáros, és a találkozón megvitatták javítására irányuló javaslatok kereskedelmi osztály, a gondolat, a pénzügyi vezető, és nem a pénztáros, és terjesszen elő megfelelő javaslatokat. A menedzser kell látni, hogy nem csak a szükséges kompetenciával, hanem hogy az új rendszer egészének működését.

vajon nélkülözhetetlen

Akár, hogy egy új projekt, amely hozza hatalmas nyereség, vagy lesz a legjobb szakember dolgozni az ügyfelekkel, a legfontosabb dolog -, hogy az ő vezetése egy olyan helyzetbe, ahol egyszerűen nem engedheti meg magának, hogy veszíteni. Felejtsd mondatok, mint: „Nem tudom ezt, meg valaki mást”, „nincs elég tudás / tapasztalat, hogy vállalja ezt az üzletet”, „túl elfoglalt vagyok, és fizikailag nem tudja ezt a munkát.”

Arra törekszünk, hogy a megközelítés, hogy kommunikálni feletteseik

Kapcsolódó cikkek