27. fejezet tisztánlátó macska - macska kilenc élete

Az egyiptomiak az úgynevezett macska „Mau”, ami azt jelenti, látnok (a „Mau” - lásd), talán azért, mert járt a szimbóluma a mindent látó Eye of Horus. De okkult tudás mindig ruházza macskák jelentős erők tisztánlátás, és a tanulmány a kortárs esetben a tisztánlátás megerősítette, hogy ez egy állat felruházva ezt az ajándékot nem kis mértékben. Ebben a fejezetben, ígérjük az olvasót néhány esetet jelentettek ezt az ajándékot, egy előzetes megjegyzés, hogy bizonyítani a lehetőségét, hogy létezik a lelki jelenségek, de világosan kitűnik az ügy meggyőző bizonyítékuk ezer hasonló esetek. Akik tagadta a jelenség a tisztánlátás, már többször azt állította, hogy a bizonyítékok a nagy tömeg, rögzített ésszerű tanúk vagy az események résztvevői maguk senki, amelyet nem lehet mondani, hogy ez egy téveszme, vagy szándékos megtévesztés. Ez a helyzet nem csak abszurd, hanem egy ilyen megtagadása értékének közvetlen bizonyíték bezárja a kapukat, hogy a végtelen módon ismeretszerzés. Ha minden tartják kifürkészhetetlen misztika, dogmatikus materializmus nem érdem, és nem egy pillanatra, hogy a támogatást ennek a filozófiának.

„Ez volt a télen, 18 ... év. Egy este ültem a szórakozás tüzelésű kandalló a szobámban, és megsimogatta a macskája - a híres Lady Catherine, amely - sajnos! - már nem létezik. Ott feküdt elgondolkodva kancsalság álmosan az ölemben.

Míg a hálószobában, és nem gyertya égett, ő jól megvilágított a tűz a kandallóban.

A szobában volt két ajtó - egy mögöttem, ami a szobába, bezárta a téli, a másik a másik oldalon a szoba, amely összeköti a folyosón. Anya hagyott röviden, és a magas támlájú szék előttem, a másik oldalon a kandalló, ahol általában ült, üres volt. Macska a fejét a karomra, elaludt, és azt gondoltam, hogy itt az ideje, hogy az ágy. Hirtelen rájöttem, hogy a kedvenc rémülten megállt dúdolt és kezdett mutatni a szorongás. Lehajoltam, és megpróbálta lecsillapítani, de ő hirtelen felugrott az ölembe, és hangosan felszisszent, ívelt hátát és felemeli a farkát, az egész módon mutatja a horror és a hajlandóság a harcot.

Mindez engem néz ki. Az én kimondhatatlan borzalom, észrevettem egy kis növekedés egy ráncos, öreg nő, aki ott ült anyám széket. Ő összekulcsolta a kezét az ölében, és előrehajolt, hogy az arca közvetlenül előtte az enyém. A szeme sugárzott a düh és felvillantott egy káprázatos nézett rám ... Szeme meglepően nagy, és a kifejezés olyan dühös, hogy teljesen megbénult az érzékeim. Azt kell üvöltött, de nem volt elég levegőt, míg egy szörnyű véleményt igazán elbűvölt, és nem tudtam lehunyni a szemem, nem, nem felkelni a helyükről.

Megpróbáltam nyomja meg, hogy egy macska, de nyilvánvalóan nem akar maradni egy ilyen undorító társadalom, és miután több kétségbeesett kísérlet, hogy tartsa a hátát kicsúszott a kezemből. Ugrás a székek és asztalok, és mindent, hogy jött a maga módján, ő többször vad düh futott végig a tetején az ajtóban, hogy csatlakozik a hálószoba egy üres szobában. Aztán fordult ugyanolyan furcsa módon, rohantam az ajtóhoz szemben. Megduplázta horror, néztem az öregasszony, akinek hatalmas szemek fúrt rám, aztán a macska, amely minden pillanatban tombolt erősebb. Végül ijesztő gondolta, hogy az állat ámokfutó, segített abban, hogy levegőhöz jussak, és ordítottam hangosan. Anya azonnal berohant a szobába, és a macska, amint az ajtó kinyílt, a szó szoros értelmében söpört végig a fejét, majd csaknem fél órát fut fel és le a lépcsőn, mintha valaki üldözi. Fordítottam a fejem, hogy a téma, engem ilyen horror: de senki nem volt ott. Ilyen körülmények között nehéz megmondani, hogy mennyi idő telt el, de azt hiszem, a szellem megőrizte megjelenése négy vagy öt percig. Néhány évvel az eset után kiderült, hogy a korábbi tulajdonos a ház felakasztva a szobámban. "

„Hazatérve egy este egy héttel azután, hogy anyja halála, találtam a macska nagy izgalom. Megpróbált elmenekülni a szobából. Felvettem, és betette a kedvenc székébe anyámnak - amelyben mindig Zaprygivayem, érdemes anya kap belőle. Most, meglepetésemre, ő ugrott ki belőle, és sok karcos nekem két kézzel.

Háromszor ültetett be egy székre, de minden alkalommal, amikor ugrik, és megpróbálta karcolja meg újra, panaszosan élelmiszer. Óvatosan körülnézett a szobában, de nem találja az oka izgalom macskák, ezért engedtem ki, és elment, és elrejtette valahol a házban. A macska velünk lakott kilenc évig. Számunkra, akik tudták, hogyan szerette anyám székében, hirtelen idegenkedés érthetetlen volt. Sőt, mivel a nap a macska soha nem fog ülni a széken, és nem marad meg, ha ültetett oda.

A macska nem is egyedül maradt egy szobában egy széken, ha véletlenül bezárta, kitartóan kaparja az ajtót, amíg minden bennünket le, és nem engedte, amiért köszönetet mondott nekünk, dorombol örömében. Hogy a macska képes volt valami láthatatlan az emberi szem? "

Ebben a történetben ismét nem támasztja tisztánlátás az emberek, azt látjuk, csak az intézkedések a macska, amely a saját következtetéseit, de a történelem alatti, mindkét tényező jelen van. Kisasszony Bates elmesélte, amely eltávolítja a szobában, rájött, hogy úrnője volt, hogy „rendíthetetlen és nagyon erős pszichikai”. „A furcsa dolog történt, étkezés közben, különösen az esti étkezés, amikor gyakran leengedte a kést és a villát, és rámutatott, hogy a túlsó végén egy szép étkező, ahol ő általában látta a szellem férje. „Nézd, kedves Miss Bates! Be kell látni, kedves Henry. Ott áll, egy szakállas, meg minden, ott, a kanapé és a fal. Látom, mint tisztán, mint te. " Azt kell mondanom, hogy én soha nem láttam „Kedves Henry”, hanem egy gyönyörű cirmos hogy világosan látható a sarokban, mert ő volt a leginkább ideges nézet sietett a kanapén, ugrás a szélén, és csak bámulta Henry (valószínűleg ), kiegyenlítve a farok. A haja az égnek állt, és bámult a sarokba keverékével félelem és csodálat. "

Több érthető formában a tisztánlátás, mert több kézzel fogható - előérzete és a reakció, hogy a mágneses vagy meteorológiai változások. Sok állat, ember, ezt ajándékba egy kisebb vagy nagyobb mértékben, de talán a macska különösen érzékeny, ezért ősi jövendőmondók szorosan nézett szűken a viselkedését, ha lesz megjósolni változások a természetben.

Jómagam, figyelemmel a tanácsot hallott az én korai gyermekkorban, figyeli a tevékenységét a macskám, és úgy vélem, nekik vitathatatlan és annyira igaz, hogy néha ijesztő. Egy kis vers, az alább idézett, tökéletesen leírja a kapcsolatot a saját dada ilyen esetekben:

Folyton annyi titkos tudás,

Ő tudta megmondani:

És miért hóbort nekem a koporsóban egy darab szén,

És miért tűz kék színűvé válik.

És ha egy macska hirtelen hullám neki a farkával,

Kapcsolódó cikkek