12. Kiállítás az orosz hi-end

Photo jelentést és megjegyzéseket hallottam. Benyomások hangot a hang bizonyította a kiállításon.


12. Kiállítás az orosz hi-end
12. Kiállítás az orosz hi-end

12. Kiállítás az orosz hi-end

1. KB phonics "hármat" Taganrog (AU UMZCH cső, predsusiliteli,
átalakítók). Minden tiszteletem a hosszú távú érdemi ennek a csapatnak, értékelésem a demonstrációs kritikus lesz.
1. Ironikus választott zenei anyag, hivatkozva az állítólagos „Youth”. Molodezhnastyu nem volt szaga - naftalin készlet különféle audiofil lemezek enyhén (2-3 fragmens) hígított háztartási feljegyzések a szovjet időszakban.
2. A helymeghatározási rendszer révén: „olcsó, egy fiatal család.” Nos, én nem tudom, mi egy fiatal család kész költeni 200tr audiozhelezki. hanem inkább olyan jelzálog podsyadut, és elég a zene, vagy fejhallgatót, vagy a sztereó rendszer.
3. A hangrendszer tartományban 100Hz - 10-12kGts elvileg jól felépített, de megérintette fel. Kültéri tervezési ismert megfosztja basszus, és a felső felett 12-14kGts ebben a rendszerben, és nem. Nos, ez hallgatni Itt a fiatal, aki hallotta mindezt, míg? Néhány rejlő előnyök nyílt AC - jelen (még senki nem törölt Physics).

2. OOO "AT" (UMZCH integrál)

12. Kiállítás az orosz hi-end
12. Kiállítás az orosz hi-end

12. Kiállítás az orosz hi-end

3. Laboratóriumi "OLVicSound" Samara (UMZCH). Mutatott erősítők. Valószínűleg jó. De nem tudta megerősíteni, sem cáfolni ezt a show miatt egy teljesen ismeretlen minőségű forrás (PC + ZK vagy DAC meghatározatlan hibás digitális vevő). Egy bemutató moschnyaka a hangerő beállításához használt lágy-player (vagyis csökken a hasznos bit elcsépelt DD ..) - ennek eredményeként a 15-20 perces show, akkor is törölni. Továbbra is azt hinni, hogy egy jó erősítő, annál is inkább, hogy a srácok felajánlották, hogy a termékek a hazai lehallgatási.

12. Kiállítás az orosz hi-end

4. LLC "Pearl" Szaratov (Radiocomponents). Forgalmazott fények.

12. Kiállítás az orosz hi-end
12. Kiállítás az orosz hi-end

6. LLC „Razin Musatoff „(AU UMZCH cső) Az első nap a kiállítás a KDP megmutatta irányítatlan hangszóró, erősítő tranzisztor Constantine protatip-DAC-forrás laptop, kábelek -. S.Pavlova hagyományosan Alapvetően minden volt elég meggyőző, és az AU nem benyomást felbontású, de hallgatni őket doaolno szép. Bár én személy szerint már abban az időben a demonstráció különösen rosszul nyakát., mert az egész jelenet egyértelműen lokalizálható mértékének fél méterre a mennyezet és a mennyezet. Talán ilyen körülmények között, ezek a hangszórók érdemes hallgatni hazudik. Nos, nos, ez az, amit az EU s - mint az AC Hálószoba: fekve, és hallgatta a helyszínre a mennyezeten tranzisztoros erősítő PA-20 valószínűleg jó.

A harmadik napon megmutatta AS AS-4 (Spread MF) c legújabb megtestesülése erősítő „antracit”. Mintegy hangzik: a jelenet. Mintegy hangzik rosszul: soha gyógyítható „fosteksnost” hang! Természetesen ezek a SHP a Fostex, ha az alkalmazott tiszta SHP AC, hang rosszabb, de ebben a tervezés, a fejlett karton shurshashie díszítéssel kellemetlen beakadt a fülembe. Erősítő antracit minden évben szerez új szolgáltató funkciók, és a kijelző, és úgy tűnik, hogy két vagy három lesz képes betölteni az is telepítve tsvetomuzykalny
Igen, még a nagyon formája a benyújtás nem tetszik, jól, Constantine módjuk darab hangfelvételek és hogy? Jobb lenne egy töredéke az ő - a többi a közönség. És akkor hallgatni bárki ismeretlen (ismertebb nevén a rögzített)) számokat.

12. Kiállítás az orosz hi-end

8. cég "Valencogne" (AS, UMZCH cső). Nem tudom, mit írjak. ez a cég sok éve van a változatlan design, hogy azok, akiket érdekel, minden megtalálható számos levéltár.

12. Kiállítás az orosz hi-end

11. Társaság "Tulipán Acoustics" (AU). Nem az első alkalom ebben a show-teljesítenek, de ezek a termékek nem értem. a tervezéstől

13. Az akusztikus központ MTUCI (AU)

12. Kiállítás az orosz hi-end

14. Audiomasterskaya "Modern", az MO Klimovsk (Proof LP, UMZCH)


12. Kiállítás az orosz hi-end
12. Kiállítás az orosz hi-end

16. Laboratory "VC" (UMZCH). Nem értettem, hogy a csapat meg akarta mutatni, akkor függetlenül attól, hogy egy erősítőt, majd, hogy az AU, akkor akár néhány vezetékek. Figyelj unalmas volt. Nem tudom, érdemes-e tekinteni, mint előnyt csak növelte a mi történik?

12. Kiállítás az orosz hi-end

17. Laboratory "Astra Audio" (AU UMZCH cső).

de az ötlet a setup (egyidejűleg figyelni, hogy a hallgatók száma volt az első):

és az elején a harmadik készítmény, amikor a nemzet még mindig a teremben:

de a szoba 20 perccel vége előtt a bemutató:

12. Kiállítás az orosz hi-end

20. Laboratory "ASA" Kaluga (AU elektrodinamikus hangszórók). Mit tegyünk valamit és show.

12. Kiállítás az orosz hi-end
12. Kiállítás az orosz hi-end

22. "Noize Fabrik" Alexander Butkarova Tver (AU). Nagy hangszórók. Valószínű, hogy jól hangzik. De ez „valószínűleg”, mert a forrás, amely arra szolgál, mint a hangkártya belépő szintű. Egy ilyen forrás komolyan értékeli az összes lehetőséget, szerkezetileg érdekes előadókat. Nem vállalja.

12. Kiállítás az orosz hi-end

23. Laboratory "Ecosound" (Modular UMZCH integrált PC). Azt talán, hogy mi ortvet Burmeister, de nekem úgy tűnt már kiderült, nem. „A válasz Chamberlain”

24. Audiolaboratoriya "Indigo audio Technogies" Saint - Petersburg / Moszkva (D, CA)

Kapcsolódó cikkek