10 tipp a lányok társkereső oldalak

Köszönet minden előfizetője!

A munka, sokszor kellett végezni meghallgatásokra és megtekintheti a rengeteg fénykép. Mindez a múlt században. Én már nem dolgozik a kíséret és a lányok megnézi társkereső oldalak.
Mivel a tapasztalatom, van néhány tipp a nők, akik szeretnék igazán megismerni oldalak / alkalmazások nekem.

1) Helyezze a fotó - igen, igen, tudom, hogy a szívedben tartod magad hasonló Adriana Lima és Natalia Vodianova, de valójában nem az. Ne csaljon magát és minket.

2) Vegye napszemüveg - tengerpart, tenger, nap, Thaiföld, Maldív-szigetek, Ciprus kétségtelenül jól néz ki a háttérben a karcsú cserzett test, de a fa-stick, nem Gyulchataj! Nyílt arcát.

3) Ne dudor ajkak - puszi meg szép és az ajkakat a stílus #xAB; pyuyuyu # xbb; nem!

5) Állítsa felkelni a lábára - így mi az a tény, hogy a legtöbb lány lábak túl rövid? Te nem egy táncos, úgy, hogy az egyes fotókon, hogy húzza a zoknit!

6) Az Isten szerelmére, ne használja a Photoshop - akkor kap ez tényleg szar, akkor a rossz eszköz elsimítására arc hibáinak és végső soron a mosechka néz ki, mint az utolsó vas.

7) Felejtsd banalitás - nem szükséges a részben magára, hogy írjon, hogy könnyen elveszti, de nem szabad elfelejteni, vagy más ilyen értelmetlen, amely megtalálható minden harmadik profilt. Jobb, ha nem írok semmit!

8) Távolítsuk el a stúdió lövés - te nem egy modell, ezek mellett ideális a képek kevés közös mindennapi megjelenés.

9) Ne vágja - Vegye ki a fickó, akinek a levágott kezet a vállán. A kapcsolatok elment, és keze maradt, de ez annyira szomorú és szerencsétlen.

10) Légy önmagad - mindenki azt akarja, szép az élet, és az interneten, bárki lehet, de ha igazán akar megtalálni a szerelmet, ne csinálj hülyét magukat és másokat. Semmi sem rosszabb, illúziók, melyek épültek a virtuális én azonnal elpusztult, amikor találkoztak a valóságban.

Csak néhány egyszerű szabályokat a fotó látható:

1. Ki a fotó, ahol 10-15 évvel fiatalabb. Akkor is a középiskola óta.

2. Jótékony See fotó, ahol a srácok a meztelen felsőtest egy „bátor ember”, napszemüveg közelében az autó egy pisztolyt.

3. A legjobb háttér - szőnyeg. Ideális hely - egy kanapé.

4. szép egy bundában, akkor is, ha a nyári utcán.

És persze, ne habozzon, tegye képek filmsztárok, sport, zene, akkor nem sokban különbözik tőlük.

Felfedés ág 0

Felfedés ág 1

Tudom, küzdök ellene szélmalom. Pikabu nem a közönség, szükséges volt, hogy woman.ru helye;)

Felfedés ág 0

Haha =) Ez egy általános ígéretet, amit a közönség?) A TPshek?)))

Felfedés ág 4

Ez az én megpróbálja megváltoztatni a világot. Az ígéret az internet univerzumban. Tekintsük sehol =)

Nyilvánosságra ág 3

egyszerűen azt jelentette, hogy szinte az összes példány kizárólag különösen nem értelmes lány, és neki, hogy megkülönböztetni őket lehetséges, de most fogják keverednek a tömeg, köszönhetően a bejegyzést, hogy szegény gyerek majd csinálni?!)))

Kapcsolódó cikkek