13 ok, hogy maradjon otthon, a kimeneti, kozmopolita magazin

1. Azt mondja: „Gyere velünk a klubban!”

Úgy gondolja: „Az utolsó dolog, amit szeretnék festeni ma. öltöztetős és végig a fél város ebben a klubban. Bár. hogy még mindig nem értem, hogy beszéljen világosan, mi kell kiabálni a zenét és kivédeni bosszantó uraim. "

2. Azt mondja: „Nem lehet mindig működik - szükség van néha pénzt költeni.”

Azt gondoljuk: „töltök annyi ebben a hónapban új tetők és szandál. A TV lehet szabadon nézni. "

Élet a feleségével: egy új darab nagyon vicces kép a művész férje

  • „Te egy lány!”: Comics kb. Miért a kettős mérce besyat

    3. Azt mondja: „Menjünk. razomnesh lábát. "

    Azt hiszem, „én dörzsölte a nyomában ugyanezen szandál. és most nem tudok gondolni. hogy egy cipő és megy valahova. Még ha a cipők. "

    4. Azt mondod: „Táncoljunk egy kicsit. inni egy pár koktélt ... "

    Úgy gondolja: „És ezt az ártatlan ötlet felszabadítással okoz brutális másnaposság és fájó egész szervezetben? Nem igazán. tudjuk. mint a vége. Hétfőn, a feladat még mindig. "

    5. Azt mondod: „Nos, mit fogsz csinálni otthon?”

    Azt gondoljuk: „Kaptam egy fürdő bomba földöntúli szépség és isteni illat. Tehát, hogy ne áztassa meleg vízben egy órát? "

    6. Azt mondja: „Ismét a sorozat megnézi?”

    Azt gondolom: „Azt, hogy kimaradt egy pár epizódot a” Game of Thrones”. És a „Grey Anatomy” nem fejezte be. Sietnünk kell. és hogy minden kedves lélek kerül a yes és mondd el. hogy nem volt. "

    7. Ön azt mondja, „Hű, és az emberek nézni. és látszani ".

    Azt gondolom: „Úgy néz ki rosszul között. Természetesen. ez nem ok arra, hogy elrejtsék az emberek. De ha hazudsz maszkkal az arcán, és egy jó alvás. Holnap lesz sokkal szebb, hogy valahol ".

    8. Azt mondja: „A nyári ruházat ideje járni.”

    Azt gondoljuk: „Nincs semmi viselni! A „minden”! Új téma a mosás. helyett új - nem biztató. "

    9. Ön azt mondja: „a házból jót tesz az egészségnek.”

    Úgy gondolja: „Oh. úgy tűnik. tegnapi fagylalt furcsa volt. Valahogy gyanúsan torok viszket. és könnyező szem. Kanna. ez szénanátha? Minden esetben. Azt lehet mondani, hogy tiszta lelkiismerettel, és befolyásolja a beteg, hogy feküdjön a könyvet. "

    10. Azt mondod: „Szóval nem senki, hogy találkoztunk!”

    Úgy gondolja: „Az ember. ahonnan őrült vagyok. még nem lesz ott. Tehát mi értelme lesz? "

    11. Azt mondod: „Az ember azt hinné. fogjuk hívni a világ expedíció! "

    12. Azt mondja: „Te otthon holnap lesz kószál?”

    Úgy gondolja: „Abban holnap este már több fontos terveket. és annak szükségességét, hogy energiát takarítson meg. "

    13. Azt mondod: „Miért olyan nehéz, hogy rávegyék a házból?”

    Úgy gondolja: „Hogy őszinte legyek. Fáradt voltam egy hétig, és szeretnék pihenni. ehelyett naotdyhatsya elvesztése impulzus. "

    Kapcsolódó cikkek