7. fejezet Az Úr a kemény élet fekete, macska, szellemek, és egy nagymama, olvassa el az online nélkül

7. fejezet A kemény élet a Black Lord

Sötét Lord keserűen megkérdezett üzemük szemét. Tower of Death még tartott, melyet vad szikla a tégla formájú, amely a múltban jó időkben dömpingelt foglyokat. De Tower szenvedés skosobochilas úgyhogy amint világossá vált, milyen szenvedéseket gondolt, amikor a torony jön ki a nevet. North Face, a leglátványosabb, a lőréses és arbaletchikami közöttük, úgy tűnt, szinte új. De a nyugati falon, a legtöbb stratégiailag érzékeny - mert a nyugati hagyományosan jöttek hordái elfek és törpék - az anyag nem elég, mert amikor a Sötét Nagyúr kicsi volt, villant az építőanyag jól ásott a virágágyás (akár az egész várat ), rejtett üvegházban közötti paradicsom. Itt van egy építőanyag, és nem volt elég, meg kellett támaszt az építési szálkát, kő, karton, üvegek alól anyám sampon. Ezért néhány szögek büszke vára emlékeztetett kalyiba menekültek, hogy Lord Fekete látott a tévében.

Gazság torony egyáltalán elégedetlen volt a tegnapi invázió tündék. Elves szopni súlyos és energikus. Egy elf erősen csóválta a bozontos farok, és bekopogott erkély Tower bajt, egy második megrágott műanyag medál koponya. Harmadszor, a legveszélyesebb, mély hangon azt mondta: „wow”, leült a torony és karcos. Ezt követően a Sötét Nagyúr átnevezte a torony gonoszság a torony a nyomorúság.

Az emelőszerkezet is valahol elveszett a csata hevében a tündék. Sötét Lord ragadt ahol állítólag, hogy szüntesse meg a hidat, lila virág árvácska és rejtett lyuk. Igen, jobb lenne. Általában a vár a tervező, bár kopott, nézett nagy a háttérben a virágágyások. Purple bazsarózsa golyó lóg felettük, mintha vörösen izzó meteorit, amely arról szól, hogy csökken a hosszú szenvedés Középföldén a gonosz Sötét Úr akaratát. A málladozó szirmok kijelölt folyók a vér. Sötét Úr rettenetes vérszomjas.

- Victor-ah! Wee-és az ember! Fields ágyak, és nem tudom elszakítani magamat tőle a gombóc! - Hallottam a hangját a nagymama ablakot. És, hogy a Sötét Nagyúr egy nagymama. És jobb, ha nem, hogy elvonja a modellezése gombócok, amelyek a Sötét Nagyúr, mint sokkal több, mint egy folyó vér. Sötét Lord engedelmesen felállt a guggoló helyzetben nyúlt el a csövet, körülnézett a kertben ... és megdermedt. Szamóca tapasz ragadt négy bolyhos fejét. „Ez a hobbitok - rögtön rájött Sötét Nagyúr. - Ismerem őket, annak ellenére, hogy az álca. A támadás hobbitok! És a nyugati fal nem fejeződött be! Mi elveszett! "

Gondolta, hogy a Sötét Nagyúr kétségbeesetten dolgozott. Erre azért volt szükség minden áron, hogy megakadályozzák az invázió a hobbitok a vár. Hol van a titkos fegyver a találmány, amely alkalmazott háromezer fogoly atomfizikus három éve ellopott Nazgûl a különböző országokban? Igen, itt van ...

Sötét Lord elfogott kényelmes fekete tömlő gut, megfordult a szelep maximális teljesítményen és küldött egy vízsugarat egyenesen eper - hol rendezett ideiglenes székhelye alattomos hobbit. Mya-ah-oo! Kémek dobott patak, felborult, és kimossuk egy másik része a nyitott kapun.

- Így van - mondta elégedetten a Sötét Nagyúr. - A támadás rögzített minimális veszteségekkel.

Személybejáró kétségbeesetten nyalás négy vakító mosott macska. És akkor az almafák és villák villant: „cica, cica, cica, cica ...”

És ebben az időben a nagymamám cottage ...

Nagymama és unokák végül tolta ki felnőtt, tisztított edények a tornácon, és bement a házba -, hogy megtudja, ki lesz hol aludni, hová tegye a dolgokat, és így tovább. Találtak egy csomó fekete jelek tarkított tiszta szőnyeg a konyhában és a szobában. A tetején szőnyegek gyönyörűen lefektetett egy hosszú, zöld húr.

- Nem én, - mint mindig hajlandó Luke, tudva, hogy az egész világ katasztrófák hibáztatta elsősorban az ő, majd a machinációk az Egyesült Államokban. - Megvan a méret rossz.

- Ez a macska - Artem mondta. - nyomai egy macska.

- Igen, de a korom-, ahol kap, hogy honnan? - Nagymama széttárta a kezét. - Nem vagyok egy kandalló fűtötte az előző évben. És mégis ... van.

- W-s-s-ek! - visszhangzott a bal fül nagymama.

- W-s-s-ek! - ugyanazt a szöveget hangzott felett a jobb fül nagymama.

- szúnyogok! - felháborodott nagymama. - Ki az ajtó nincs zárva?

Az ajtó természetesen kiderült, hogy le kell zárni, és a szúnyogok átrepült a rongyos macskák háló az ablakon. Azt hamar felfedezték zártuk az ablakot, és elkezdte üldözni a szúnyogok.

- Azt csapódott pár - Rita mondta.

- Én is - mondta Artem.

- És van három - dicsekedett Luke - Én vagyok a legmenőbb. Lásd, amely a szúnyogok zsír a kolbász. Baba, akkor kolbász ott?

- Nos, tőlem van egy szúnyog, összesen nyolc, - foglalta össze a nagymama, felszívódik számítva az áldozatok, és nem reagál a kolbászt.

- Nyolc szúnyog - Luke elgondolkodva. - És a lyukat a rács nyolc is. Ez azt jelenti, hogy minden egyes szúnyog marcangolta egy lyuk, és megszorította magát bele ...

- De a nagy lyukak.

- A szúnyogok nem túl kicsi!

- Igen, akkor hazudik!

- Holes nyolc és nyolc szúnyog - nem csak egy véletlen egybeesés! Bementek a házba ...

- Aztán nyomot hagyott macska pályák, és tegye a földre egy zöld szál jeleként békés szándékait és környezetbarát - Artyom felhorkant.

- Ez egy invázió a külföldiek - ünnepélyesen kijelentette Luc.

- Ezek a mi macskák, - Artem mondta. - Nem tudom, miért korbácsolt nettó egyszerűen rossz. Látod nyomait más? Íme kis távolságra Musi vagy kívül cica, de a nagy - ez a hatalmas meynkunshi, Ritka. Nos, ugyanez izmos állat!

- Miért, ez is kicsi - válaszolta Rita. - Még mindig mladenchik. Ez az, amikor felnő, akkor igen, nem lesz nagy.

- Igen, mladenchik növekedés King Kong.

- Most hívom a macskák, jönnek vissza csupa korom, és minden világos lesz, - foglalta össze a nagymama. - Ezen kívül, ahol átvette a korom. Ne másszon be a kémény - miért is?

Kiment a verandára, és odakiáltott:

Top top top, top top top! Macskák, persze, nem a „Ferrari”, de néha nagyon gyorsan fut.

- Mya? - mondta Tomek. - Vacsora? Vagy úgy, egy kis snack?

Mielőtt nagymamám ült négy macska teljesen tiszta - legalábbis az operációs indításához. Nem, hogy a korom - nem porszem!

- Remek - mondta nagymama. - Ugyan már, bevallom, gazemberek, ez a kéz ... vagyis a karmai a baj?

És rámutatott, hogy a jelek a szőnyegek.

- Fu - mondta Tomek. - Dirt mit. Mit, nagyi, se előtt összegyűlt vendégek? Dirty mindenhol. Szeretem az angol királynő macska, buta járni egy ilyen foltos szőnyegre. Mi, a Windsor Castle, ahol Szőnyegek tisztább.

- És miért? - Tisá mondta, de a „miért”, mint mindig, senki nem válaszolt. Hero fúrt beleszagolt a zöld szál (korábbi glomerulus), és tüsszentett, mondván, hogy Fu, sárban, mit.

- Nem ők! - Luke ragadtatva. - Értem én! Vámpírok! Még mindig könnyű, és álcázott magukat a szúnyogok. És éjjel, ha besötétedik ...

- A vámpírok nem léteznek, - Artem mondta. - Ez egy mese lyalechek.

- Vámpírok - folklór - nem világos korrigált nagymamája. - népi legendák. Nem tudom, hogy hol, és van egy kunyhóban vámpírok nem volt pontos - az érkezés előtt. Nos, besötétedik - majd meglátjuk. Azt javaslom, hogy nyissa ki a vadászat vámpírok.

- Hurrá! - Luke kiabált.

- én zavaros egybeesés nyolc lyukak a rács és kárba nyolc szúnyogok, - mondta a nagymama.

Tény, hogy nincs egyezés nem volt - valójában repült kilenc lyuk a szúnyogok, nem nyolc. De a kilencedik szúnyog véletlenül esett túl sokat, és leült a sweep második iker. Komar nem maradt fenn, de a pelenkák második volt elég unalmas. Ki ült a második volt a szúnyogok és finger picking szőnyeg, hogy egy lyukat. Az első bemászott a szobába, és még valami hasznos is részt ítélve a csend.

- Igen, minden esetben elhalasztják - nagyon tetszett, Luke. - Este elkapjuk egy vámpír. Adj egy szendvicset fogok gondolni a rögzítési tervet. És én akkor szüksége lesz minden hatalom.