24, az első ráncok - nem már az első ráncok, hogy sima

Első ráncok 24 éves - ez normális. Különösen, ha figyelembe vesszük, hogy ez nem a ráncok, hanem egyszerűen a fény kiszáll a bőrben, hogy látjuk csak azért, mert mi szeretnénk látni őket.

Azt tanácsolom, hogy elfogadja a tapasztalat a francia nők és szereted magad, aki vagy - annak minden ráncokat és szürke haja. Egyszer látta, hogy a ráncok az arcán, megrémült az a tény, hogy a korai, de aztán észrevette, hogy egyrészt nem túl nyilvánvaló, és, másrészt, én vagyok az idősebb nem tűnik számukra, és harmadszor, én vagyok az egyik, nélkülük nagyon szép, negyedszer, amit törzs, amikor a jövő mindegy - ráncos? Röviden, amint minden a program szem előtt görgetni, így látni a ráncokat, és megállt. Továbbá, és a körülöttem soha róluk, nem mond semmit. Itt állok egyszer néztem magam a tükörben. Alkalmas unokatestvére, rám néz, sóhajt, és azt mondja: „Igen, nincs ránc Mit magasba.?”.

Azt napozni minden évben, figyelmen kívül hagyva, hogy ez hogyan befolyásolja a bőrt. Szeretem a napot, és nem áll szándékában elhagyni azt. Nem volt hajlandó, akkor is, amikor tilos volt a hő a fej miatt egy jóindulatú daganat. Általában, most nincs tumor, nincs ráncok. Amiből én arra a következtetésre jutott, hogy az élet az öröm lehet menteni az emberek minden - különösen a felesleges félelmeket. )

Két titok van, esetleg a bőr: 1. iszom sokat. Nem feltétlenül a víz, csak egy folyadék - tea, kávé, levesek, de sokat. 2. használom a krémet hialuronsav. Ez jó támogatja a vízháztartás a bőrt.

Nem, sajnos, és 24 ott. Azt már korábban is, hogy húsz éve, „hála” a száraz bőrt. Azt fogja mondani, hogy a kozmetikai szerek rosszul ment, mégis. Használd van szükség, mert ha nem tudnak gondoskodni magukról, amit hamarosan még rosszabb.

Ebben a korban, azt tanácsolom, hogy kezdje meg a természetes olajok: barack, szőlő, mandula és így tovább. Nem emlékszem pontosan mi ránc „megmenti”.

A smink felvenni még mindig van ideje. A lényeg az, hogy nem indul a leválás korai (35-40), mert túl sok lenne a fiatal bőrt.

Készíts egy maszkot használja olajok, nem komor, napszemüveget visel, és próbálja elkerülni a napot. Persze, sokkal fontosabb az a pszichológiai mód és a nyugalom, de. Sajnos, minden meg nem szabadul, és a mi őrült időben).

Plusz persze genetika teszi magát érezte az egészet nem tud menekülni.

Ha a ráncok már megjelentek, akkor nem „fix”, már csak azt kell nem fut.

Minden embernek megvan a saját genetikai program és krémek nem sokat változik. Van egy módszer kiterjesztése a fiatalok, de ez nem működik az egész test egészére. Nem lehet csak a problémás bőrt, és nem interesovatsya például az egészségügyi, a májban és más szervekben. Minden összekapcsolódik. Például, barátom panaszkodott kiütés a testen, azt tanácsoltam bél guillemots, ő tisztítás és az eredmény lenyűgöző.

Ami a ráncok azt mondhatjuk, hogy szükség van a munka szintjén pszichológia (az összes betegség az idegek). Pozitív életszemlélet, változik a világ, a megbocsátás, törlése sértések és követelések, előírhatják megváltoztatni a genetikai programot.

Egy másik fontos pillanatot nem szükséges kitérni a ráncok, nézi őket a tükörben, és bontható úgy, hogy éppen ellenkezőleg erősített negatív programot. Sokkal jobb, hogy tegye meg a fényképet, amikor is a legtöbb fiatal és szép, és gyakran dallam bele.

És elfelejtettem egy fontos pillanat, a hatalom nem fog menni, akkor az interneten, látni.

Figyelni, hogy alszol - a has, vagy vissza. Alszik a gyomorban is okozhat a ráncok kialakulását korábban.

Második - ivóvíz rendszer, meg kell inni legalább két liter naponta (tiszta víz), nagy hatással volt rám a kísérletet egy nő, ivott négy hét 3 liter tiszta vizet naponta, és nem iszik kávét.

24, az első ráncok - nem már az első ráncok, hogy sima

A harmadik -, hogy hidratálja a bőrt, egy jó hidratáló, szeretem a koreai, csiga, aloe vera.

Negyedik - védi a bőrt a nap és az expozíció minimalizálására a nap.

Nem előbb) megválaszolta a saját kérdését, így sok tényező befolyásolja az egészségügyi és a bőr rugalmasságát.

Sajnos nincs speciális ellátást nem terjed bőrünket az öregedéstől, annál, hogy a ráncok már megjelentek. A gondolat ereje, hogy nem sima. Úgy vélem, hogy tanácsot az „el a stresszt” kategóriában nem releváns)

És függetlenül attól, hogy sima? Ha nem akar semmilyen beavatkozás, akkor csak szereted magad, mint ők, és elfogadják a természetes öregedési változások.

Minden ember egyedi, különböző életmódok és a genetika. Valaki sedeet 15 éves, valaki a fiatal 60. Ezért az első ráncok A 24 év - nem ritka, hogy nem szükséges, hogy megijedt.

Mit tud tanácsot:

  1. Nagyon rontja a bőr sugárzás számítógép vagy a TV, a napfény hiánya és a friss levegő, a kevés alvás. Próbálja meg többet sétálni az utcán a nap folyamán és az alvás normális, nem számít, hogy hány esetben.
  2. Ne vigyük túlzásba a tan. Ultraibolya provokál szabadgyök képződéssel, amely, mint egy láncreakció, kezdenek oxidálódnak és lerombolja sejtek akár tönkre a DNS-ük, és a sejteket nem lehet visszaállítani. A fényvédő. Első ráncok A 24 év válhat mély barázdák 34 mert a nap.
  3. Kezdje el használni a forrásokat, hogy a hialuronsav. Ebből a tanácsot, akkor egyszerűen nem megy sehova, ez alkalmas a legtöbb nő, 25 éves, mint egy napi ellátás. Ez a fajta kor. Minél több a bőr dehidratált, a ráncok rajta. Emlékezz, hogy néz ki lassú alma. Gialuronka tudja megtartani a nedvességet 1000 alkalommal saját súlya a nedvességet és javítja felszívódását hidratáló krémek. Bőrünk termel ez a sav is, de az életkor előrehaladtával, vagy külső tényezők a termelés csökken, a bőr ráncos. 2-szer egy nap spriccel arcát vízzel, az esetlegesen szérumot gialuronka, és a tetején, a kedvenc krémet. Éjjel, táplálóbb, könnyebb reggel. És: Több mint bőr dehidratált, annál inkább kezd termelni faggyú. Ha tiszta a helyzet az alkohollal krémek, ránctalanító és a faggyú lesz, akkor is kap a gyulladást.
  4. Ne dohányozzon, és ne vigyük túlzásba a kávé és az alkohol. Vannak azonos a szabad gyökök és a kiszáradás, hello, ráncok.
  5. Reggel éhgyomorra, és fél órával a vacsora előtt, egy pohár tiszta vizet, akkor a citrom.
  6. Jó segítség Darsonval - ártalmatlan eljárás, lehetséges, hogy ez az apparatik haza. Ma már nem, eddig. Annak 36 éves, én meg 25, kapok egy csomó bókokat. Nemcsak azért, mert a d'Arsonval, persze, általában azért, mert az önálló ellátórendszer, mivel nagyon hosszú ideig dolgozik smink, és a megfelelő táplálkozás.
  7. Rendszeresen esznek zöldek, pirított mandula, dió, avokádó és piros hal.
  8. Azt javasoljuk, jóga hetente egyszer. És fiatalnak néz ki, és a ráncok eltűntek, és a stressz könnyebb lesz folytatni, továbbá a test lesz szép, erős és rugalmas. Solid pluszok az élet!

Életkor krémek 30+ és 40+ minden esetben ez nem jó - túl korán.

Szemem alatti fény gyűrődések jelentek meg a 17 évet. Esetleg a nem megfelelő ellátás, smink mossuk le szappannal és tejszín nem kenődik. Ráncok jelennek meg nagyon korai és nagyon sok, különösen azért, mert, ahogy mondja, csak te láthatod. Csak most meg kell tartani a bőrt, így nem megy mélyen, hidratálja, hogy Kremikben hialuronsavval hidratáló vásárlás tárcsákat, és minden este. Szintén védi az agresszív fényes nap segítségével napszemüveget. Akkor poprinimat vitaminokat, nem speciális gyakorlatok, fény masazhiki legfőképpen nem egy ciklus rajta.