21 kórház

21 kórház minden. Van hajtja mentő, hogy az összes egy sorban a fedélzeten, és folyamatosan, és az abortusz.
Szolgáltatást (ha lehet beszélni önmagában az államon belül. Gyógyszer) nem, és még megy a mínusz tapasztalt orvosok, de van néhány tervezett és vészhelyzeti műveletek a reggel, több mint egy tucat. Kezelés-no. empátia nem kell várni.
Ott feküdtem a állt-fene krameshny, különös tekintettel az érzelmi oldala a problémát. De mi volna jól.
Lehetőség van, hogy menjen a 13-no-go, és még egy lépést, az anyasághoz. Sok szerencsét, és nem hajtják magukat gondolatait, akkor nem hízik menni, de a méz. szolgáltatás. Az egyetlen dolog, hogy beszéljen adott egy jó érzéstelenítő. Ez fontos. ¶

Én is karját és a lábát a 13. kórházba. Ha van egy választás - az egyetlen út! Vannak kiváló orvosok és a tapasztalt és gondoskodó. Ha az étel íztelen. de nem feküdt le erre)))) Amikor én voltam a 13., a lányok, amit nem hallott 21yu. Már akkor is elkezdett félni. ott tiszta minden egy sorban, anélkül hogy részletekbe ((((I 21yu nem hazudik soha! Egy barátom ott feküdtem egy párszor és boldog., de csak azért, mert ott dolgozó orvossal Ponomarev, amit nagyon bízik! Ez tette lapar is, és a tisztítás után is ST (következmények nélkül). általában, aki bízik a vissza és megy. ¶

Kórház, mint a kórházi. Attól függ, melyik orvos kap.
A berendezés régi, foltos. Amint azt már említettük - a kórteremben összekeverjük, egykezes. Amikor én voltam a kórteremben feküdt obnoy bomzhiha. büdös volt a folyosón :( Food unassumingly, sallangoktól mentes hozzáállás - .. mind a futószalagról.
De ez ugyanaz mindenhol. Ugyanakkor velem a férje a lány feküdt Szormovo, nem tudom, mi a kórházi szobában, de van még rosszabb. Kaptak joghurt vacsorára, és a fél konzerv gyümölcs, a szavak terhes nők nem eszik sokat - rastolsteyut. ¶

4 nap fekszenek. minden elviselhető. Igaz, van mit összehasonlítani. Telly nincs többé unalmas. Egy orvos, mint a semmi. Az állapotom is rendben van)) ¶

Kapcsolódó cikkek