1. fejezet legenda az őrült arab mágikus Library Halottak Könyve Necronomicon Al Azif

1. fejezet A legendás őrült arab mágia Könyvtár mágikus fekete-fehér Balthazar Hierophant fekete-fehér mágia Virtuális mágikus megoldás a problémákra az üzleti és személyes élete rituálék üzleti szeretet visszatér házastársa szerencse hatalom a mágikus ereje Zazarovannnye Harry Potter Bűvészkellékek örökletes boszorkány tisztánlátó tarot Alchemy Alchemy Asztrológia Horoszkóp Mágikus üzleti szerelem pénz Necronomicon Necronomicon halottak könyve grimoire grimoire pápa Ganor igaz Grimuarum Verum okkult filozófia okkult filozófia Agri OUP Ünnepi mágikus Gyakorlati Mágia rítusok Elifas Levi Klyuchiki Salamon Nagy Key Lesser Key Salamon Demonology Demonology Encyclopedia mágikus okkult Dictionnaire Infernal spiritizmus spiritualitás, a Kabbala Kabbala Papus Zohar The Book of Creation Sephiroth Sephiroth Tsinaroty Arcana 32 utakat bölcsesség 72 Isten nevét Tetragramma Pentagram ötágú amulett kabalája HEALING eltávolítása kárt szemmel verés Boszorkányság Boszorkányság szerelmi varázslat szerelem varázslat otsuha telek összeesküvések Fekete előjelek varázslatok rituálék Fehér összeesküvések privor A megjegyzések helyesírás rituálék White BLACK MAGIC Black Magic Mass ceremoniális mágia nem kanonikus bibliai szövegek Kalagiya Castaneda sámánizmus

Mielőtt - a bizonyítékok minden, hogy képes voltam, hogy íme, és mindazt, amit megtanultam az évek során, amit tulajdonosa három pecsét skála. Láttam ezer és egy hold, és ez elég egy életen át, de azt állítják, hogy a próféták éltek sokkal hosszabb. Gyenge vagyok és beteg, kimerült vagyok és fáradt, és a sóhajok mellem, mint egy homályos lámpa. Öreg vagyok.
Farkasok ismételt nevemet éjféli beszédek, és a csendes, alig hallható hangon hívogat messziről. És egy másik hang, sokkal közelebb, és a gonosz, akkor kiabálni a fülembe. A súlyossága lelkem fogja meghatározni, ahol ez a rendeltetése, pihenni örökre. De még van idő, azt kellett volna ideje, hogy írjon le mindent, amit tudni a borzalmakat, hogy járják Azon túl, hogy leselkedõ küszöbén minden emberi lény, mert ez egy ősi titok már régóta öröklődött szájról szájra, de most elfelejtette az összes , kivéve néhány - akik imádják a régi (de törlődik a memóriából a nevük!).
Ha nem fejezem be ezt a munkát, hogy mi van időm írni, és nyitott az emberek az összes többit, mert az idő rövid, és az emberiség még mindig nem tud rosszat, várta minden oldalról, mindegyik nyílás a kapu minden törött gát, minden gondatlan tanonc a oltárokat az őrület.
Mert ez a Halottak Könyve, a The Book of Black Earth, és írtam a fenyegető halál, mint ahogy azt találtuk; és azt mondja a történet a tervek IgG kegyetlen égi szellemek túli Wanderers sivatagos földeket.
Legyen mindenki, aki elolvassa ezt a könyvet, most már tudja, hogy a lakhelye ember nézi, és megfigyeljük az istenek és a démonok az ősi faj, az idő előtti időben, és vágynak a bosszú a rég elfeledett csata játszott ki a térben, és szét a világ a régi időkben, mielőtt az ember teremtése, amikor az univerzum utazott elder Gods - a faj Marduk volt ismert, mint a káldeusok, és bízta a mi urunk, az Úr a varázslók.
Tudd meg, hogy mentem át a birodalom az istenek és a terület Azoneya, lementem az undorító lakás Halál és örök szomjúság, amely elérhető a kapun keresztül Ganzira emelt Ur azokban a napokban, amikor úgy tűnt, Babylon.
Tudd azt is, hogy beszéltem mindenféle szellemek és démonok, akinek a nevét nem emlékezett az emberek között, vagy akár soha nem tudta. És néhány nyomtatás írásbeli itt; de mások azt kell magával, ha kiszáll. ANU könyörülj az én lelkem!
Láttam az ismeretlen földeket, amelyeket soha nem leképezve. Éltem sivatagok és lakatlan területek, szóltam démonok és azok lelkét ölte meg a nőknek, akiknek lelkek, akik szülés közben meghalt, az áldozatok démon LAMMASHTY.
Jártam alján a tengerek keresve a Palace Urunk, és megállapította, a műemlékek eltűnt fajok, és megfejteni néhány betű írva rájuk; mások is marad örökre rejtély az élő emberek. És megölte a versenyt, mert az a tudat, hogy van ebben a könyvben.
Jártam a csillagok között, és remegett az arca az istenek. Végül találtam egy képletet, amely lehetővé tette, hogy áthaladjon a kapu ARZIR besurranni a korlátozott területen undorító IgG-t.
Állítottam fel a démonok és a halott.
Felhívtam a lelket őseim, így láthatóan jelenik meg a tetejét templomok, amelyek elérik a csillagok, és érintse meg a legmélyebb gyomrában Hádész. Harcoltam egy párbaj a Fekete Mágus AZAG-Tóth, de hiába, és menekültem a Földre, segítségre van Inanna és a bátyja Marduk, az ura a kétélű fejszét.
Felemeltem csapatok ellen a keleti országokat, amelyben a hordái gonosz szellemek, és arra kényszeríti őket, hogy megtartsák rám, és így találkoztam Ngaa, isten a barbárok, ami spews láng és üvölt, mint ezer mennydörgés.
Az általam ismert félelmet.
Találtam egy ajtón, amely elvezet kívül, amelyen keresztül valaha is néz ókori belépni kívánó világunkat. Azt belélegezte a mérgező gázokat az egyik az ősök, a Queen of the Outside, akinek a nevét írva a könyvben „Magan” - a táblák egy ősi faj, amely a papok keresve erő kinyitotta a szörnyű Gates páratlan órában, és felfalták a szörnyek.
Kerestem, hogy a tudás, ha nagyon különleges körülmények között, amikor még írástudatlan fia pásztor az országban, ahol a görögök Mezopotámiában.
Amikor fiatal volt, és egyedül utazott a hegyekben, majd a keleti, aki élt ezeken a helyeken az emberek hívják „MÉRLEG”, véletlenül találtam a szürke szikla, amelyre három különös szimbólumokat faragtak. A Rock ez volt a magassága a humán növekedési és heveder a szervezetben a bika. Ő szilárdan gyökerezik a földre, és nem tudtam mozgatni. Figyelembe véve ezeket a jeleket írva néhány öreg király, amely elhagyta a kő felett aratott győzelem után az ellenség, csináltam egy tűz lábánál a szikla, hogy megvédje vándor közeli farkasok, és lefeküdt, mert éjszaka volt és én voltam távol az otthoni falu, Beth Durrabia. Körülbelül három órával hajnal előtt, a 19. nap a hónap Sabat, én ébredt üvöltése egy kutya vagy a farkas, szokatlanul hangos és hangzott nagyon közel van. A tűz leégett, alig parázsló parázs vöröses öntött táncoló árnyékok a rock három titokzatos karakter. Sietve kezdett tenyészteni egy új tüzet, de aztán a szürke szikla emelkedni kezdett lassan a levegőbe, mint egy galamb. Horror, áttört én gerinc és a koponya stisnuvshego hideg ujjak, nem tudtam, vagy mozog, vagy egy szót. Azt lehet kevesebb, mint megdöbbent, amikor már előttem megjelent önálló Azuga-fehér-ya!
Aztán hallottam, valahol a távolban egy halk hang, és én már elsajátították a Földön a félelem rablók. Azt a földre esett, és bujkál a magas fűben, remegés. Az első hang csatlakozott egy másik, és hamarosan arra a helyre, ahol elrejtettem, jött több férfi fekete köpenyt a tolvajok. Ezek körül a lebegő szikla, nem mutatott neki a legcsekélyebb félelem.
Most tudtam tisztán kivenni, hogy három idegen szimbólumokat a kő izzott vörös lángok, mintha a szikla belsejében volt a tűz. Idegenek érthetetlen mutter kórusban egy imát vagy mantrát, ahonnan tudtam fogni csak néhány szót, és ők voltak az idegen nyelven; ANU könyörülj az én lelkem! Most ezek a rituálék ismerős nekem.
Az emberek, akiknek az arca sem tudtam megkülönböztetni sem tudom, elkezdett vadul hullámzó kések, csillogott a félhomályban hegy piercing az éjszaka, a hideg ragyogás.
Aztán ki egy úszó rock, egyenesen a földre, ahol korábban volt, úgy tűnt, hogy az emelkedő kígyó farka. Még sosem láttam ilyen hatalmas kígyó! A legkényesebb része a teste a megértése két vastag, és amikor jött ki a földből, azt követte egy másik, de először nem volt vége a láthatáron, mert úgy tűnt, hogy elérjük a nagyon pokol. Aztán ott voltak mások, és most a föld megremegett a különböző vonagló csápok. Éneklő Papok (mert most már rájött, hogy szolgái valami titkos erő) lett sokkal hangosabb.
Ya! Ya! GI AZAG!
Ya! Ya! ZM AZKAK!
Ya! Ya! KUTULU GI csirkék!
Ya!
Land azon a helyen, ahol elbújtam nedves lett némi anyag, mert valamivel kisebb lett, a pont, ahol a jelenet bontakozott ki, az akaratlan tanúja ami lettem. Megérintettem a vizet, és rájött, hogy - a vér. Rémülten ordítottam, és megállapította, a jelenlétét a papoknak. Úgy fordult felém, én pedig felháborodott látni, hogy mellük vágják tőrök, amellyel megszüntette a kő, valamilyen rejtélyes célra, amit aztán nem értette; Azonban most már tudom, hogy a vér - egy kedvenc tápláléka ezek a szellemek, és a csatatéren a csata után lobban természetellenes fény, éppen azért, mert ezek a lelkek járják át őket élelmet keresve.
Isten óvjon Anu!
Mert az én nyögve minden zavarta a szertartás. Azt száguldott át a hegyi úton, amely jött egy szörnyű hely, és a papok kergetett, bár néhány tűnt nekem, volt a kő, hogy befejezze a rítust. Futottam, mint egy őrült le a hegyoldalon, lihegve a hideg levegő az éjszaka, a szívem kalapált a mellkasomban, a fejem égett. Háta mögött, hallottam a harsogó és a zaj a kőomlás rázta meg a földet a lábam alatt. Rémülten Elestem, és elesett.
Talpra állt, megfordultam, hogy megfeleljen az arcát, aki megtámadja rám, de eszébe jutott, hogy nincs nála fegyver. De meglepetésemre, nem láttam pap ősi szörnyek, sem értett Tiltott Art: a füvön feküdt üres fekete köpenyt nélkül az élet jelei.
Óvatosan közeledett hozzá, és felvette egy hosszú ágat, felemelte a fekete ruhát összegyűrt füvet. Minden, ami továbbra is a pap - tócsa iszap, mint a zöld olajat. Honnan jött egy undorító szaga a holttest feküdt egész nap a napon. Láttán ilyen undokságaikat Majdnem elájultam, de én elhatároztam, hogy megtalálják a többiek, és nézd meg, hogy ugyanarra a sorsra.
Felkapaszkodott a hegyre, ahonnan elmenekült, így a félelem csak néhány perce, rábukkantam egy másik fekete pap. Ő volt az ugyanolyan állapotban, mint az első. Mentem tovább, egyre több és több fekete ruhát, és nem merte kapcsolja őket. Végül eljutottam a szürke kő, amely a közelmúltban megijesztett fele halálra, a levegőbe emelkedett a parancsot a papok. Most ismét a földön állt, de a jelek továbbra is villognak természetfölötti fény. Snake, vagy amit aztán a kígyó eltűnt. De közül a lehűtött fekete széntűz megjelent fényes fémlemez. Felvettem, és látta, hogy ez is faragott jeleket, de nagyon bonyolult az ismeretlen módon. Ezek különböznek a védjegyek a kő, és abban a pillanatban azt hittem, hogy én is olvasták ezt a feliratot, de még mindig nem, mint régen, hogy ismerjük a nyelvet, amelyen ez történt, de rég elfelejtette. Fáj a fejem, mintha az ördög szorította a koponyám. Moonbeam megérintette fém amulett (mert most már tudom, hogy ez volt a varázsa), és a fejemben egy hang, mondd, a titkokat a látvány, én személyesen láttam, egy szóval: KUTULU.
És abban a pillanatban, mintha valaki a fülembe súgta a választ a kérdésekre, megértettem.
Egy szürke kő jelek vágunk, amelyek jelzik a kapu, hogy a külvilág:


Amulett, amit szorongatott a kezében, még előttem, és lóg a nyakamban, ahogy írom ezeket a sorokat.

Kapcsolódó cikkek