2018 C2DM hogyan kell használni engedélyt c2d_message android

Androidok .help orosz Android-közösség.

Megnyilvánult kód minta tartalmazza a következőket:

Ennek magyarázata a következő:

applicationPackage +”.permission.C2D_MESSAGE lehetővé teszi más alkalmazások regisztráció és alkalmazás üzeneteket.

De pontosan hogyan is működik ez? Ha jól értem, azt mondja, a felbontást, majd megkapja az engedélyt a kérelmemet. De hol van az állásfoglalásban az életedben?

Kód jelenik meg a regisztráció:

Vagy C2D_MESSAGE néhány magic constant, mit érdemes használni?

Ezen túlmenően, a dokumentáció azt mondja, hogy végre kell hajtania vevők és com.google.android.c2dm.intent.C2D_MESSAGE com.google.android.c2dm.intent.REGISTRATION szándékait. De a példa kód, a vevő szűrőket tartalmaznak csak .intent.RECEIVE és .intent.REGISTRATION szándékait. C2D_MESSAGE hová menjen, és hogy van valami köze a fenti kérdés?

Remélem, hogy ez nem olyan dolog, ami nyilvánvaló, de én csak nem értem. kérem, segítsen.

Top 5 Respuesta

Vevők, azt állítják, hogy meg kell, hogy első helyen a végén úgy tűnik, hogy egy hiba a dokumentációban, mivel nem felel meg a nyilvánvaló példa.

"Vevőkészülékek com.google.android.c2dm.intent.C2D_MESSAGE és com.google.android.c2dm.intent.REGISTRATION".)

Megvan példákat adnak el dolgozni, csak egy példa a nyilvánvaló rekord csípett, hogy megfeleljen a csomag neve én adott alkalmazás.

Kogdakod C2DM Android posylaetv éter (vagy inkább, amikor kerestem a lehetséges címzettek küldeni broadcast), ő keres:

Keresse rádió vevőkészülékek szándék. Ez com.google.android.c2dm.intent.REGISTRATION engedélye. permission.C2D_MESSAGE

C2DM összes üzenetet küldött az alkalmazás kódját minden Android C2DM fogja keresni az adott felbontást. Ez jellemző az alkalmazás, és akkor csak meg kell, hogy ebben a struktúrában (a csomag az alkalmazás + „.permission.C2D_MESSAGE”).

Ami a nyilvántartásba vétel iránti kérelmet a csomag nevét kapja, hogy lehetővé teszi, hogy dolgozzák fel az első bejegyzés az „alkalmazás” extra - a dokumentáció:

„Application ID alkalmazás készlet PendingIntent, hogy pozvolitregistratsionnoy szolgáltatás, hogy információt nyerjen a kérelmet.”

Legutóbbi kérdések

Kapcsolódó cikkek