1 gyerek 5 éves sír hányás, ez normális, hogy miért

Én ugyanolyan története a házat. A fia egy nagyon jellegzetes és mindig tapasztal - „Ki - kinek”. És amikor elkezd illik, akkor nem tudjuk megállítani. Mit is mondhatnék. Természetesen a hiszti nem normális viselkedés a gyermekek számára. Különösen akkor, ha, mint mi, a hisztéria nem kontrollált. És még a gyermek hány. De forduljon orvoshoz. Látod, itt vagyok tudatosan nem foglalkozik. Mivel a neurológusok, látva egy ilyen tünet, amit általában forgatják a szemüket „Ó, koponyán belüli nyomás” és az előírt injekciók, nootropikumkénti és a kezelés diakarbom. És ez nem egy gyógymód, ez még rosszabb, mint a hiszti ..

Én magam találtam a kiutat. Amikor elkezd egy ideig (és van ez a hullámok, nem mindig). Azt, hogy a fia nyugtató tea „Esti mese” (ez nem kapható, csak a marihuána), és létrehozza pszichológiailag kényelmes környezetben. Mert, mint azt nem szeretnék, de nem történik meg, hogy a „szülők mindig gyengéd.” A szülők is emberek. Igyekszem ilyenkor megesküdni a minimum. Nem mindent megengedni, hanem a szén simítás, nem teszi lehetővé a konfliktushelyzeteket. Nemrég volt egy hétig. Minden figyelmemet volt a gyerek. Éjjel-nappal. Én nem foglalkozik ügyeiket (csak akkor, ha alszik), elő - vele tisztítani - vele. Fáradt, mint egy kutya. De nem egy hisztit. Mivel ez a viselkedés hisztérikus - ez elég különös figyelemhiányos rendellenesség. Amint adsz mnoooogo figyelmet megáll.

Rogneda Polotskaya [17.1K]

Ma volt egy masszőr, a lánya, úgy tűnik, nem tetszik, hogy elkezdte csinálni masszázs idegen néni. Először nyöszörögni kezdett, majd a hisztérikus hányás. Az autó, ez is néha könnyek, de hibáztatja a tengeri betegség. Általában közönséges tilalmat semmit nem okoz egy hisztit, csak pohnychet egy kicsit, és mindent. És ha az ütést, és ez fájt, nincs elkerülve hányás. - 3 éve

Azt masszázs én ugyanaz volt a reakció. Csak szörnyű. Egyszerűen masszázs - ez tényleg ijesztő. Tedd magad a helyére. Stranger betörő személyes oldalát. Itt sok múlik a masszőr. Én voltam az ő fia át egy másik mester, és minden ment több vagy kevesebb. Ő vele, mihelyt nem selypegtek, a végén természetesen a gyermek kis huncut. És azt mondják, hogy ha egy hosszú szünet között masszázs (a gyermek elfelejti, hogy mit és hogyan), akkor a masszázs több kárt, mint hasznot. Túl sok stressz. - 3 éve

A gyerekek nagyon nagy zsarolók, és ez okozhatja a szülőket, hogy reagáljon haladéktalanul, akkor minden nem szabványos helyzetben, ebben az esetben, hányás. Creek görcsös, gyomor túl spazmiruyutsya és kilökődik a gyomortartalom. Ez az egyik oka. A második ok az érzelmi állapot az anya, mint általában. Hányás elutasítás semmit. Meg kellene nézni, hogy az anyja mit neki elutasítás. A gyermekek tükrözi a mi belső állapotát a problémákat.

Hiszti történni természetesen sok gyerek, szinte minden. De túl hisztérikus hisztérikus gyűlölet. Ha én lennék a helyedben, én intézett a neurológus leírni a helyzetét. Mindenesetre, a gyermek még mindig nem tökéletes idegrendszer, ez csak fejlődik. És az idegrendszer segítségre van szüksége, vozmzhno fény szorongásoldó gyógyszereket. nyugtató tálcákat. Ide neurológus. A fiam is nyűgös, sír, sír gyakran, de itt nem volt hányás.

Kapcsolódó cikkek