Weboldal css Clan „Mech» ™ - cw szabályok

1. A méret a játék.

1.1.1 A játékok tartják szerint 5 5.
1.1.2 csapatai kell a játék pontosan a kijelölt időben. Abban az esetben, technikai problémák a csapatok a játékosok a játék indításához lehet halasztani nem több, mint 10 perc.
1.1.3 A játékban részt 5 játékos minden csapat közül a regisztrált, és megerősítették STEAM_ID a bajnokságban.
1.1.4. A játékosok rögzítése a „további információk” vagy klán kapcsolt csapatkapitány, a „felvételi”, azaz a játékosok, akik tiltott játszani / lehetnek „cw”.
1.1.5. Ha később érkezik a játék két vagy több játékos, a csapat, amelynek játékosai hiányoznak, szerzett a büntetés összegének 5%, míg a játék törlésre kerül.
1.1.6. Ha egy klán valamilyen okból nem játszhat öten, hogy játszhat négy.
1.1.7. Ha később érkezik játékos mindkét csapat, akkor kap büntetést 10%.
1.1.8. Kick-off time meghatározottak szerint kell a mérkőzés felülvizsgálatát.
1.1.9. A játékosok jelen kell lennie a kiszolgálón a STEAM_ID bejegyzett csapat.
1.1.10. A mérkőzés kerülhet sor a térképen említett mérkőzés felülvizsgálatát.
1.1.11. STEAM_ID játékos passzol kell végezni előtt vagy után a játék.
Ha a szerver, akkor detektál bérleti kell azonnal kirúgták a szerver, valamint el kell végezni, és az állapotát a screenshot feltölteni a játék felülvizsgálata
Ha az ellenség kiszolgáló és észlelésekor bérbeadása kapsz megtagadása rúgni a regisztrált játékos, akkor meg kell tennie a képernyőn, és rögzítse, hogy vizsgálja felül a mérkőzést.
Ha bérbeadását után fedezték fel a játék, akkor hozzon létre egy témát, ami után a játék törlésre kerül, és az ellenfél erősen megbírságolták.
1.1.12. A mérkőzés kerülhet sor a szerveren, hogy meg van adva a mérkőzés felülvizsgálatát. Abban az esetben, „vis maior” körülmények között a játék tud játszani vagy törölt kölcsönös megegyezés alapján.
1.1.13. A mérkőzés előtt, a szerver rendszergazdának kell kezdeni a felvételt Source TV demo.
1.1.14. Írásban „készen», «kész», «rdy», «ugrás», Ön automatikusan elfogadja az összes szerver beállításokat és a játékosok. Zárását követően mérkőzés nem fogadható el.
1.1.15. Játék térkép tart 30 kört, fordulóban az összeg egyenlő 15 átáll, és újraindul. Az első csapat szerzett 16 kört a saját eszköz ebben a játékban, az nyer.
1.1.16. Ha az állás (15-15) rögzített sorsoláson.
1.1.17. League adminisztrátor joga van jelen lenni a téren a játék során magyarázat nélkül.
1.1.18. A kiszolgáló rendszergazdája nem módosíthatja szerver beállításait a játék során.

1.2 kés kör
1.2.1. Kés kör kezdődik a térképen említett mérkőzés felülvizsgálat hossza [de_dust2], a közepén [de_inferno, de_tuscan, de_contra], az utcán [de_nuke, de_train].
1.2.2. A kerek penge fegyvereket kell állítani a spawn.
1.2.3. Tilos megkerülje az ellenfelet hátulról vagy futás is, hogy pont egy másik helyre.
1.2.4. Amennyiben nem tesz eleget a szabályoknak a 1.2, akkor elvész a kés kör.

1.3 Amennyiben a mérkőzés
1.3.1 Ha egy játékos vagy csapat nem jelenik meg a játék idő után legalább 10 perccel a megbeszélt időben, az ellenfél kell bizonyítania formájában screenshotok és azonnal hozzon létre egy témát a probléma leírását
1.3.2 Tilos belépni az eredmény (1-0, 16-0, stb)!
1.3.3 Mivel sok játékos ragaszkodnak hiányában AAC ellenfél, remélve, hogy „khalyavnykh győzelem”, Apofig megszünteti azt a lehetőséget, hogy állítsa be a TA, de a csapat nem feküdt ki a AAC fájl büntetést kap 10% és magas szintű riasztás az egész csapat, tárcsázása során egy bizonyos számú büntetőpont egy csapat kap zár.

1.4 Az ősz a játék szerver játék közben
Ha abban az időben a mérkőzés, a kiszolgáló váratlanul leáll, és játszott több 3eh fordulóban (4-1, 5-0, 5-1, stb) A csapat teszi a képernyőn, és továbbra is játszani egy másik szerveren. Ebben az esetben meg kell regisztrálni mp_startmoney 10000 a konzol, és folytatni a játékot az adott számla, ahonnan a kapcsolatot a szerver megtört. Ha a szerver nem elérhető, amikor vezetünk kevesebb, mint három fordulóban (1-1, 2-1, 2-0, 1-0). Ezután a játék újra kezdődik egy másik szerveren, vagy ugyanazon a szerveren, ha a hasznosítás.

2. A szünetek
2.1. Szünet lehetséges abban az esetben, technikai problémák, a játékos a csapatban, abban az esetben lekapcsolása egyik játékos technikai okok miatt, szükség esetén cserélni a játékos (ok).
2.2. Szünet készül csak a kérésére a kapitány a csapat, nem több, mint 5 perc, és csak a végén / elején a fordulóban.
2.3. Minden csapat használhatja a szünet nem több, mint két alkalommal mérkőzés.
2.4. Segítségével több szünetre vagy szándékos visszaélés, és ki a szünet büntethető rendszergazdák.
2.5. A játékos a jogot, hogy az első szünet után a kerek kés, kés, hogy húzza időt kör után további 10 percig tilos.

3. Player és kiszolgáló beállításai
3.1. Lejátszó beállításai.

3.2. Kiszolgáló beállításai.

3.2.1. Minden liga csapat van szükség, mielőtt a kés kör liga hivatalos elindítása konfigurációt. Egyet nem értés esetén a bizonyítékok kell bemutatni formájában screenshotok és / vagy demók.
3.2.2. Tickrate szerver 100 egyenlőnek kell lennie.
3.2.3. A játék a kiszolgálón, nem zblock alábbi verzió 4.4 tilos.
3.2.4. A CW, a kiszolgáló rendszergazdája tilos bármilyen módon használja a rendszergazda jogokkal más célra.

4.1. A mérkőzés alatt, csak akkor engedélyezett, 2 csere játékos regisztrált a csapatban.
4.3. Abban az esetben, a visszatérő játékos vagy helyettesítő a szerver, a játék folytatódik.
4.4. Ha nem küldi vissza a játékos, vagy egy tartalék szerver, a játék is folytatódik a jelenlegi felállásban (4x5).
4.5. Meghibásodása esetén a csapatkapitány, hogy folytassa a játékot - a csapat jóvá az 16 pont: XX, miután az utolsó fordulóban befejeződött.

5. Record demo első személy (pov demo)

5.1. A játékos köteles levelet demo Brokers minden játékban, ha ő „Pov állapot” van „aktív” módban.
Elvarázsolják a cselekvés pontról pontra:
5.2. Brókerek kell megállapítani után azonnal a meccs!
Megjegyzés: Abban az esetben, hogy a kezdetektől a felvétel a szerveren alkalmazott legalább egy füst gránátot - felvétel nem indul el, amíg a füst eloszlik.

6. felhasználónév és viták [közzététele a játék]

6.1.1. Minden játékos használja a becenevet, ami hasonló a becenevet adott a csapatnak oldalt.
6.1.2. Tilos megváltoztatni a becenevet a játékban.
6.1.3. A játék során mindegyik fél köteles, hogy egy tag csapat és játékos beceneve szerepel a csapat oldalán, ha a sérülések nem egyeznek, a csapat kap büntetést.

] 6.2. A kiadvány a játék.

6.2.1. A játékosok kötelesek megtenni screenshotok az állás előtt és után a változás oldalán, és töltse be a felülvizsgálat a játék, hogy erősítse meg az eredményeket a játék
6.2.2. Felvett STV demo, pov demo (az állapota játékos) elosztva kell azonnal a meccs után.
6.2.3. A játékosok meg kell őrizniük a szükséges anyagokat, hogy a számlát.
6.2.4. Abban az esetben, minden kétséget liga adminisztrátorok, kérésükre, a játékos / klán haladéktalanul köteles igazolni a játékot.

6.3 viták.

7. engedélyezése \ Tiltott

7.1. engedélyezett
7.1.1. A bármely külső alkalmazások számára a hangalapú kommunikációt [TeamSpeak, morog, és mások.]
7.1.2. Írja üzeneteket say_team parancsokat.
7.1.3. Dobd gránátok (robbanó, világít, füst) a falakon és az épületek.

7.2. Tilos
7.2.1. A nem-hagyományos modellek, sprite, textúrák, valamint minden szkripteket.
7.2.2. Bármilyen program / script / setup segítséget mutatva a cél és égetés, valamint olyan programokat / scripts / konfiguráció, amely előnyt a csapat / játékos.
7.2.3. Segítségével a hibákat kártyák / kliens / szerver.
7.2.4. Telepítse a bomba elzárva bányatelepének. Telepítse a bombát olyan helyen, ahol a hézag csak a használata újratelepítés. Állítsa be a bombát úgy, hogy nem lesz hallható, hatástalanítani a bombát át minden akadályt, ha a játékos nem látja (bug defyuz). Állítsa bomba vízben (de_inferno).
7.2.5. Írja át az üzenetet a mondjuk parancs a játék során.
7.2.6. Sértő az ellenfélnek a játék során.
7.2.7. Blame az ellenfél játékosai a játék során a visszaélés / csalás, stb
7.2.8. A játék során, keresse fel a nézőnek.
7.2.9. Önként elhagyja a játék elején.
7.2.10. Megvásárolható a gránátok a több mint 1 breaking (HE), 2 fény (vaku), 1 füst (füst).
7.2.11. A játék során (cw) tilos a funkció „ADMINSEEALL”.
7.2.12. Használata net_graph 2 ( "menetrend").
Megjegyzés: Ha egy csapat megsérti a szabályokat a [7,2], a csapat erősen kockáztatja, hogy elítélték, és kizárjuk a bajnokságban, így a játékosok zár a bajnokságban Apofig.

9. bírságok és büntetések

9.1. Általános rendelkezések
Ha egy játékos vagy csapat nem veszi figyelembe, vagy megsérti egy vagy több szabály a bajnokságban, ez ahhoz vezethet, hogy a különböző következmények súlyosságától függően a megsértése.

Felelős adminisztrátor határozza meg, hogy a jogsértés befolyásolta a játék során olyan mértékben, hogy az eredményeket nem lehet megfelelően értékelni, és azt el kell távolítani.

Amellett, hogy a büntetőpontok, játékosok és a csapatok is (tiltott), ha kaptak egy bizonyos mennyiségű büntetőpont (100%).

Betiltották játékosok és a csapatok kell befejezni játszik a „megerősítés” mérkőzést. De nem tudnak részt venni más játékok és okozza a játékot. Elévült játékosok nem vehetnek részt a csapat mérkőzést.

Általános szabály, hogy a büntetés pont törlődik egy bizonyos ideig. Vannak különböző hézag időszakok mennyiségétől függően büntetőpont:

Bizonyos esetekben a kiszabott büntetéseket a adminok eltérhet bírság, büntetés szerepel a listán. Az adminok bírságot vagy törölni mérkőzést bűncselekmények, amelyek nem szerepelnek itt.

9.1.2. Rúgás lejátszott mérkőzés során
Csapat kap 5%. Tilos rúgni rivális a szerver a mérkőzés során.

Megpróbálja becsapni a játékosok, vagy rendszergazdák hamis vagy hamis információk vagy adatok fogják büntetni az alábbiak szerint:

9.2.1. hamisítás mérkőzés
6 büntetőpont, ha a mérkőzés jött létre azzal a kizárólagos céllal -, hogy nem játszani a meccset, és adja meg a hamis eredményt kap pontot a létrán.
9.2.2. szimulál eredmények
10% -a hamis eredményeket a játék, például, ha a játék nem játszott, és az eredmény áll. Vagy ha szándékosan egyetért adott fiókot, és erősítse meg anélkül, hogy a játék.
9.2.3. Fake "Highlights"
Információk a mérkőzés tartalmazza az összes rekordot pl demókat és screenshotok létre a játékon belül. Kovácsolása mérkőzés média tilos és büntetendő 5-10%, a helyzettől függően. Például: loading értelmetlen screenshotok, abban a reményben, hogy a mérkőzés nem lesz gondosan ellenőrizni, nem büntethető olyan súlyosan, mint a terhelési hamis képük.
Gain feltehetően csalás:
10% -a hamis információkat a mérkőzés, és ha a játékos / csapat gyanúsított csalás.
9.2.4. egyéb megsértése
Más kísérletek, hogy megtévessze az adminisztrátor vagy egy másik játékos kell büntetni 5-10%, a helyzettől függően, amíg a kizárás a csapat a bajnokságban és a játékosok \ létra nélkül jutás lehetőségét.