Kíváncsi labdarúgó Európa-bajnokság

A várakozás a labdarúgó Európa-bajnokság NSN egy összeállítás vicces dolog történt az euró.

A leggyorsabb cél az Európa-bajnokság

Az egész történelem az euró senki nem volt képes számlát nyitni gyorsabb, mint Dmitrij Kirichenko.

Kettős eltávolítása oktatók

B csoport mérkőzés a harmadik fordulóban Ausztria - Németország volt az első mérkőzés az utolsó versenyen a labdarúgó Európa-bajnokságot, amely kivettük a coaching ülés, ha a két fő edző - Josef Hickersberger és Joachim Loew. Match játékvezető Manuel Mejuto González, Manuel eltávolítjuk mind a tanárok, a 41 percben a mérkőzés a civakodás és ki a coaching zóna

Vesztes edző többet mondani az osztrákok, akik után mindössze négy perc után folytatódó ülés megjelent a szerepe felzárkózás. A találkozó végén az eredmény 0: 1 Németország javára.

A legnagyobb győzelem az Euro döntőben

Az ülésen a következő neves spanyol válogatott játékos: Silva (14. perc), az album "41 perc), Torres (84 perc), és Mata (88 perc)."

A csillagászati ​​költségén

A játék az Európa-bajnokság van egy egyedi eset. 1984-ben a spanyol nemzeti csapat, hogy elérjük a végső, szükséges volt, hogy megkerülje a holland, legyőzve a csapat Málta csillagászati ​​pontszáma 12: 1. Máltai, persze gyengébb, mint a spanyol, de nem elég ahhoz, hogy játszani, mint egy hihetetlen szünetet.

Azonban, ha a mérkőzés véget ért, az eredményjelző táblán díszíti a szükséges szám - 12: 1. Minden sokkolt rendszer nem volt kétséges, de a jól ismert elv érvényesült: nem fogott - nem a tolvaj! Azonban az utolsó a francia csapat is verte a spanyolok, így ez a futball szégyen európai léptékben valamelyest megenyhült.

A cél az, hogy megváltozott a labdarúgás szabályai

Előre Devic csak megütni a labdát. Csak miután a labda áthaladt a vonalon, akkor át a kapun angol védő Terry. Ennek eredményeként, a kapu mindent látott, kivéve a bírákat. Mivel Anglia nyerte a pontszám 1: 0 és elhagyta a csoportot, ellentétben Ukrajnában.

PR-akció a dán futballista

Ezután egy meccset a csapat Portugáliában, Bendtner, pontozás a második gólt az ellenfél kapujába, a stadion megmutatta a fehérneműt az ír bukméker logó. Néhány perccel később az irodában kifüggesztett a oldal Twitteren egy fotót Dane.

vízalatti előrejelzője

A leghíresebb volt a jós polip Paul. aki élt egy német akvárium. Octopus szerzett hírnevet miatt érzékelt képesség kitalálni kimenetele labdarúgó mérkőzései a német válogatott.

Előrejelzéséhez a nagy akváriumban, ahol egy polip élt, leeresztett két etető: a német zászló és ellenfele a következő mérkőzésre. Azt hitték, hogy ő fog nyerni, a feeder, amelynek lobogója alatt nyitotta meg Paul először.

Ugyanakkor, az előrejelzések szerint a polip, a mérkőzést a csapat bronzérmet Németország volt, hogy legyőzze a csapat Uruguay. Mindkét jóslatok valóra, amit Pál egy példányt a FIFA World Cup. Végén a verseny akvárium vezetés bejelentette, hogy Paul már nem ad előrejelzést.

A legnagyobb bajnokság

A rájátszás, menjen csapat, rangsorolva a csoportban az első és a második helyen, valamint a négy legjobb csapat került a harmadik helyre. Nyertesek csoportok A, B, C, D 1/8 döntőben játszani a csapatok a 3. helyen a csoportok kombinációjától függően a harmadik kvartett parancsok tartott a rájátszásban.