14. fejezet - leszek veletek a legszelídebb!

- Baby, készen állsz?

A szoba olyan volt, Taras, én még egyszer megjegyezte, hogy az öltönyt neki nagyon válik. Mi már évek óta együtt két hétig. Annyira megszoktam, hogy nem tudom elképzelni, hogyan kell élni, mielőtt. A mindenit, mellesleg, végül megállt reggel ébred Taras vad kiáltásokat, és minden ember él az utolsó nap a világ.

- Aztán hez utazni egy óra felvétel elindításához, és még mindig kell, hogy elérje.

- Aha. Akkor az anyja megy?

- Nah, akkor hozza bácsi Sasha.

Taras odajött hozzám és megölelt. Mi állt a tükör, és láttam, hogy nekünk együtt.

Nagy barna sötétszürke öltönyt gyengéden átölelte az apró lány sötét, hosszú haj. Saját szürke estélyi ruha nyitott hát, kedvezően árnyalja ruha Taras.

- Mi nagyon jól néz ki, - súgta a fülembe a pasim.

- Arish, akkor követjük példáját Lesya Gleb?

Sóhajtottam, felszabadító a átölel. Minden alkalommal, hogy együtt vagyunk, Taras minden nap megkérdezi, hogy házasodjanak össze. Mit felelnék néki? Sajnos az Ön kedves számomra, szeretlek, de nem értek egyet, mert félek? Tehát úgy gondolom, hogy a válasz Taras ha nem sértődött meg, akkor biztosan nem tetszik. Mégis, ő nem bántott még szó.

Mosolyogva fordultam szembe, és megcsókolta a száját. A válasz azonnal, Taras megölelt neki és forró nyelvével körvonal körül ajkaim.

- Baby, ha továbbra is ugyanabban a szellemben, az esküvő, mi jön a legjobb esetben, hogy a végén az ünnepségen - mondta Taras ajkaim.

Nem írok, ahogy elhagyta a házat, kivéve azt, hogy honnan Taras ki nem volt könnyű. Rájöttem, hogy szeretem, de azt mondják, hogy amíg nem volt kész. Annak ellenére, hogy a csövek érkeztünk időben, bár azt hittem, hogy az utolsó cső nincs gyors megoldás, de nem, volt időnk.

Jön ki a kocsi, én vezettem fel, hogy a házasság egy fehér limuzin. Húz magát Taras, mosolyogtam.

- Nézd, most a barátja elég szívroham.

Taras felvonta a szemöldökét, és félreértés nézz rám, én bólintott a kinyíló ajtó a limuzin. Les kijött szüleik. Ruhája lehet hosszú leírni, de az a tény is, hogy ez teljesen átlátszó. Stratégiai helyeken borították fodros csipke, a rövid, a legtöbb férfi áll közel lassan indul csöpög a nyál.

- Hleb fogja verni azt - fojtott nevetés Taras.

- Gondolod? - Megkérdeztem bizonytalanul.

Kedves menyasszony, eközben ment Lesko számít egy mosolyt. Csak az ő arckifejezés, rájöttem, hogy a Forest még válaszolni ezt a ruhát, és attól tartok, ez a büntetés szerette volna.

Mi már évek óta barátok egy épület, ahol öt perc alatt kell majd kötni a csomót. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan Lesya kiugrani a házasságot, ő is mindig azt mondják, hogy mielőtt harminc házas, nem, nem.

A regisztráció önmagában gyors volt. Olesya és Gleb hogy egymást gyűrű, csók, és figyelembe véve a dokumentumot ment a kijárat, ahol vártak egy autó. Mi Taras elhagyta a kocsit, és maguk leült Forest Gleb, mert hivatalosan voltak szemtanúi.

Felesleges ünnepség zajlott a legrangosabb és drága étterem a városban. Az emberek sok, minden bizonnyal a munka, hanem a rokonok jöttek bővelkedik. Például egy második unokatestvére Gleb, amely felfalta az egész esküvő Taras szemét, és megpróbálta, hogy maradjon vele egyedül. Taras csak mosolygott én horkol, és néha megcsókolt.

Amikor itt az ideje, hogy dobja a csokrot, úgy döntöttem, hogy nem áll a tömegben különböző személyiség, és még szem nélkül hagyhatja. De ki gondolta volna elmagyarázta Taras, ember, nem hallgat semmilyen kifogást, kezem, közel a hölgyek, és megállt mögötte, elvágva visszavonulást. Girlfriend túl jó, konkrétan kell jelölni és megütött. Bouquet repített egyenesen a csúcsra. Elégedett mosollyal kotyara Taras felemelte a padlóról, és átadta nekem a kezében. Egy sóhajjal vettem neki, és még savanyú mosollyal a kamerába.

Rendeltem egy taxit, és most jött vissza, amikor kaptam, hogy megfeleljen Gleb.

- Hol jártál? - megkérdezte. - Ott már minden elveszett.

- Igen, mentem rendelni egy taxi Rina feje megbetegedett, hazajöttünk.

- Tiszta. Bár mi is gondolkodunk, hogy elbúcsúzzon a vendégek, még mindig szükség van szabályokra, hogy elmondja a kis nő a tisztesség. Felöltözött, jobb, mint tudod képzelni!

- Megosztani? - kérdeztem nevetve.

- És én megmutatom is - egyetértenek Gleb rám.

- Nos, a jó szerencse, mentem girlfriend'll találni.

Bólintott egy barátom, én elmentem a nagyteremben, és belesett a tömegben. Arina találták gyorsan, nehéz és Les állt közel az erkélyen. Homlokráncolva Odamentem hozzá, és átkarolta a lányt.

- Mit, hogy néz ki? - Kérdeztem halkan, ajkába fülcimpa. Érezte, hogy a baba testét átment a görcs.

- Ó, valami tűnt. Ön rendelt egy taxit? - felém fordult.

- Már így? - kérdezte Leska.

- Igen, van egy fejfájás.

- Mi is megy haza! - hangosan mondta Gleb, jön hátulról.

Néztem ki, mint egy boldog Gleb már megölelte feleségét, és most álmodtam, hogy én itt csak is magukévá Arina mikor lesz az esküvői ruháját. Her elutasítások még nem biztató, de ne aggódj, együtt vagyunk, és előbb-utóbb képes leszek meggyőzni őt, ahogy azt már elengedni nem lehet.

Elbúcsúztunk a srácok, és elment a kijárat felé. Az út, elkaptuk a szülők, de nem maradt sokáig. Rina megborzongott kívül, és átölelte, dobás a vállán a kabátját.

Már közel a kocsihoz, mi blokkolta az utat egy magas férfi. Hála a kiváló közvilágítás, láttam azt. Sötét haj, világos szem, makacs álla rám pislogás nélkül nézett Abram.

Arina húzódott, megölelt még nehezebb, én csapott a feje tetejére, nézte a kecskét.

Saját hang nagyon messze volt az a fajta, de úgy tűnt, hogy ez a srác nem reagálnak rá.

- Risch, beszélnünk kell - mondta, és nézte a Rina.

- Arról, hogy mi? Most beszéljen T. nincs titkom.

- Nem akarok beszélni a magán.

- Nem tudok segíteni, nem vagyok Rina nem hagyja veled - mondtam. Még ez sem volt elég, hagyja ezt a fenevadat egyedül Arina.

- Risch, beszélnünk kell.

- Nézd, bárki is? Abram? Tehát Ábrám, amikor látom, mellé. menyasszony, megbánod, hogy minden született, oké?

- Nem beszélek veled! - csattant fel.

Az én türelmem is merül. Általában nem vagyok nagy rajongója hullámzó ököllel a hadseregben az élet namahalsya, hanem, hogy az arcába, amit mindig is akartam. Távolodva Rina közelítettem a gazembert, és tele van az összes drogos az arcán. Volt egy jellegzetes összeroppant a törés az orr. Arina sírt, amikor Ábrám megpróbált ütni. Egy részét a fejemben örült ennek a ténynek, akkor megy át nekem. Nem volt ideje gondolkodni, én fordult a rohadék kezét. Ábrám esett elfog a földre, de van, hogy neki hitelt nem kiabált, de a fájdalom erős volt, hogy tudja magát.

- Ha jelenjen meg újra, vagy Arina a szemem, így nem ismerjük magam, oké?

- Baby, nem baj, nyugodjon meg. Nem kapsz sem bűncselekmény, - suttogtam.

- Tudom pprroostto.

- Pszt, ez rendben van, drágám.

Megérkezett a helyén, én fizettem a taxis, és segített, hogy adja meg Arina. A lakás minden csak mindenit, látva minket, harsány, de én gyorsan hozta az élet, hogy nem őt.

Rina ül a kanapén, leültem mellé. Baba enyhén remeg.

- Láttam közelében Olesya, de úgy döntöttünk, hogy azt gondoltuk. És akkor.

- Arin, nézz rám - kérdeztem. Kedvenc emelte tekintetét rám. - Én soha nem engedte bántani. Sajnálom, hogy láttad ezt a jelenetet.

Bólogatott, Rina szinte azonnal érzi magát és megragadta a kezem, én ütött.

- Kiütötte bokszer, - mondta csendesen.

- Rin, ez képtelenség, - megpróbálta, hogy utasítsa rám.

- Nem, ő ült! Soha nem lehet tudni, hogy mit kell feldolgozni árthat.

Első, bébi ment a fürdőszobába az elsősegély csomag. Azt csendesen sóhajtott, még ha azt akarja, hogy ő nem sír.

Amikor visszatért, a lány elkezdett óvatosan kezelni a sebet. Öblítjük, peroxid és ragyogó zöld ima, ő csendesen sóhajtott, és még mosolygott is.

- Nos, én megyek hétfőn dolgozni egy zöld kéz?

- Csendben! És általában vasárnap Zelenka majd mossa le.

- Mit szólnál, hogy egy zuhany?

Mosolygó, Arina elvitt a kezét, és elvezette egészséges számukra. A fürdőszobában megfordult a víz, és lassan kezdett az ingemet, majd kibontotta a biztonsági öv, én is nem áll tétlen. Saját ajkai megcsókolta arcát és a kezét gyengéden leveszi a ruháját, felfedve a vállát.

Ébredés jó lenne, ha nem lenne a hangja lányom fülébe. Próbáltam nem figyelni a beszélgetést, de amint meghallotta a nevét Lesya mondja - Abram álom eltűnt.

- Jó reggelt, férj, - énekelte.

- Jó, jó. Mi történt Taras Arina? - Megkérdeztem, húzta a feleségét, és megcsókolta a füle mögött.

- De ha érdekel? Azt hittem, hogy a reggel, hogy folytassa a büntetés?

Azt vigyorgott minket éjjel volt folyamán fiatal feleségét. Azt népszerűsége annak köszönhető, hogy a nő, hogy válasszon egy esküvői ruha volt veszélyes az egészségemre. Először is, van egy kis szívroham nem történt, másrészt az egész esküvő kellett elviselni a szörnyű kelő a nadrágot.

- Mi továbbra is, ha választ a kérdésemre - mondta neki, rajz vállára ujjával.

- Közel Taras taxi és várt Abram Arina - búgta a csajom.

- És Taras töltött arcán.

- ARINC mondta, mint egy törött orr - ő megvonta a vállát.

- Én nem ő csak eltörte az orrát, - motyogtam, amely kezét mellkasára kedvenc, és bámulta száját egy csókkal.

Hétfőn, az első dolog, elmentem Arina. Miután vasárnapi beszélgetés, én gyötörte a kíváncsiság, lefogadom férj mára Taras. Miután repült be az irodába, rábukkantam Alia, amely shuganuli tőlem. Jogosan, mellesleg, mindenre emlékszem.

ARINC ült néhány papírt. Ha megérinti a rend, mentem vele. Yulka nem volt ott, és a fő mentek szabadságra.

- Szia - boldogan üdvözölt.

- Te vagy minden fény közvetlenül - mosolygott ARINC.

- Milyen volt a vasárnap?

- Uh, termelékeny - feleltem bizonytalanul.

- És még? - kérdezte tréfásan Rina.

- Dirty? - kancsalság, kérdeztem.

- Nos, te és a ringyó!

Nevettünk együtt. Mégis, szeretem a barátnőm, ő a legjobb ember a világon.

- Komolyan - otsmeyavshis mondta Rina. - Amit mondtál Gleb egy ruhát?

- Vagyok, hogy csak isteni, de soha nem kérte, hogy vásárolni dolgokat, hogy nagyon nyitott a testem, különben nem fog jótáll magamnak.

- Természetesen. Ha ezt megteszi, megbüntetni, esküszöm, hogy a szekrény nagyon hamar meg fog változni teljesen!

- Szegény Gleb, még mindig nem tudja, mit kapott a dyavolonok feleségét.

- Igen, én vagyok a fehér és bolyhos!

- Fekély - mondtam csendesen.

- És akkor! Meg mellesleg miért nem dolgozik?

- Megismerte a részleteket, hogy hogyan Taras megúszta Abram - vontam vállat.

Rina elfintorodott, de engedelmesen vázolt a lényege. Azt összerezzent, emlékezve ez az idióta.

- Gondolod, hogy továbbra is megjelenik? - Megkérdeztem, öt perc után a csend.

- Valószínűleg - vont vállat Rink. - Mint például Abram, nem csak vissza.

- Tiszta. Oké, akkor este, hogy mit csinálsz?

- Talán megy az apám, meg kell Tatiana Alekseevna vár egy látogatást.

- Ha ez hívás majd hozzánk. Vagy elmehetnénk valahová menni a klubba?

- Gyere megyünk a klub a hétvégén?

- Csak közepén a munkahét, holnap vissza dolgozni.

- Nézd, főnök, barátunk, és azt mondta, minden mézeshetek kell!

- Les, tudod, hogy előírja a hosszú Gleb? Ezek bővíteni a cég és a munka ma már a tető fölé.

- Igen, tisztában vagyok. Csak vicceltem. Oké, elmentem dolgozni.

- Ugyan - Rina egyszer eltemetve a számításokat, és mentem vele.

Amíg az este nem voltam képes látni, majd Taras ARINC maradt. Az elején a hetedik Gleb én jött hozzám, és csak kikapcsolta a számítógépet. Nos, magam is arról, hogy ez egy nap, és mentse a működési időt.

- Te ofigel? - kérdeztem.

- Nem. Csak elég mára.

- Gleb & T a bal, nos, sikerült túlélni, és ha nem?

Nem hallgat rám, a férjem töltött számat csókkal.

- Menjünk haza, baba, - suttogta, miután megállt megcsókolt. - Azt akarom, hogy enni - több panaszosan. - tartva a kérését, most is vacsora nélkül egész nap.

Nevettem, hogyan lehet nem tetszik?

Kapcsolódó cikkek