10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

1. "Personal Development Smart People" - Steve Pavlina

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

2. „Gazdag papa, szegény papa” - Robert Kiyosaki

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

Ez a könyv nyitott számomra az ötlet passzív jövedelem, tanította a helyes hozzáállás a pénz és a jogot, hogy tölteni (befektetni) őket. Kezdtem megérteni a különbséget az eszköz és kötelezettség. Az is megváltozott a gondolkodásmód - kezdtem nézni sok mindent más szemszögből, hogy nem probléma, és a lehetőségeket.

3. „Hogyan juthat ügyeimet érdekében” - David Allen

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

4. „Hogyan dolgozzunk heti 4 óra” - Tim Ferriss

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

A könyv, amely darabokra tört Saját sablonok véleményük szerint mit kellene a munkát, és mennyit kell dolgozni. Motivált, hogy pont a „karrier”, és dolgozni vastag nagybátyja 9-5, hogy hozzon létre saját vállalkozást generáló passzív jövedelem, és élni a kívánt módon - utazik a világban, új dolgokat tanulni és folyamatosan javítják magukat. Nagyon ajánlom olvasásra! Tim - egy nagyon intelligens ember.

5. "Transorfing valóság" - Vadim Zeland

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

Ezzel a könyv, azt hiszem, a képességét, hogy ellenőrizzék a valóságot, és így eljussanak a tudatalatti. Alapos mérlegelés után ez a könyv már nem üldözni hamis ideálok és fogadja el magát, aki vagyok. Rájöttem, hogy minden rossz és nem kívánatos történik velem csak az én hibám. Arra is rájöttem, hogy mindennek van oka és hatása. Azt már nem fogadja el a negatív gondolatok és érzések az életedben - megszűnt morog és panaszkodik mindent. Elkezdtem aktívan alkalmazzák az elveket transorfinga - pozitívan gondolkodunk, és láthatóvá a céljait. Az élet hamarosan átalakult a jobb, és én már nem aggódni a jövőben.

By the way, azt tapasztaltam, hogy transorfing sokkal jobban működik, a megfelelő táplálkozás és a kedvező klíma nekem. Például itt Thaiföldön, csak a költségek nekem valami azt gondolni, hogy szinte azonnal valósággá válik (a barátaimnak is megerősíti a szavaimat).

6. "Living Kitchen" - Vadim Zeland

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

Egy másik könyv Zealand, ami segített abban, hogy nézd meg az életüket és egészség lencséjén keresztül az élelmiszer. Elkezdtem enni csak nyers növényi élelmiszerek - egyen gyümölcsöt, fűszernövények és zöldségek időről időre. Ennek eredményeként, akkor nem tűnt fantasztikus lettem egy kiváló érzi kevésbé fáradt, jobban alszanak, és teljesen leállt fáj!

7. "Anastasia" - Vladimir Megre

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

A könyv, amit találtam a választ sok kérdésemre életéről az emberi közösség és mit kell tenni mindannyiunk számára viszont a bolygónk egy virágzó kert, és a családi élet összehangolására a természettel. Elkezdtem gondolkodni vásárol saját föld, hogy hozzon létre rajta „paradicsom” saját gyümölcsös és házat. Már van egy alacsony költségű lehetőséget termőföld közel az elegáns vízesés Koh Phangan Thaiföldön. Továbbra is, hogy megoldja a vízum kérdés, és keresni a szükséges mennyiségű pénzt.

8. „A szerzetes, aki eladta a Ferrari” - Robin Sharma

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

Robin könyvében ismét emlékeztetett, hogy annak szükségességét, hogy állandóan gondolni a jó és nem hagyja, hogy az életedbe negativitás, félelmek és bizonytalanságok. Továbbá, köszönhetően a könyvet, elkezdtem élni sietség nélkül, nem megfeledkezve a szép, ami körülvesz, és továbbra is bizonyos mértékig a gyermek - élvezni minden egyes nap, és csak értékelni az élet, mi az. Ez a könyv - egy nagyon izgalmas és tanulságos történet. Azt javaslom.

9. "Új Föld" - Eckhart Tolle

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

Az egyik kedvenc könyvem. Ez kinyitotta és hogy mindent elvesztett pontok az előző könyvek a polcokon és a teljes képet, hogy mi történik. Due Tolle rájöttem, hogy nincs élet, csak a élet itt és most. És az a tény, hogy ebben az időben - az egyetlen módja annak, hogy a boldogságot. Azt is egyértelműen magának világossá tette, hogy egy ilyen ego és hogyan irányít engem, azonosító nekem a múlt és a jövő. Át ezt a könyvet, elkezdtem kevésbé ellenállni a körülmények, nem ítéljük meg az embereket, és tapadnak a dolgokat. Hogy őszinte legyek, én nem mindig sikerül, de igyekszem tartani a három szempontból a „felvilágosult Life” folyamatosan a fejedben, és használja őket, ahányszor csak lehetséges.

10. "visszakapcsolás" - Sophia Makeyev

10. Könyvek, hogy megváltoztatta az életemet

Ez a könyv (és izgalmas történeteket orosz daunshifterov) szolgált engem ismét alkalmat, hogy tükrözze, amit egész életemben, és megváltoztassa egy minőségileg jobb, azaz a optimalizálása és elkezdi élvezni - élni, ahol akarok, és amit akarok. A könyv egy másik motiváló erő, hogy hagyjon mindent mögött, és menjen egy hosszú útra, hogy Ázsiában (a tény, amit most csinál a barátaimmal.

megkötése szavak

Ossza meg ezt a linket a barátaiddal

Kapcsolódó cikkek