Futballistája „Zenith” büntették obszcén gesztus a rajongók

MOLLO büntetve megsértése órán át. 6. art. 94. Fegyelmi szabályozása RFU. Miután a kizárás a francia hiányozni fog a játék ellen, a „Orenburg” és a „Tambov”. „Zenith” a bajnokságot az FNL van a 12. helyen.

Egy gesztus a mérkőzés ellen „Szibéria” Mollo is kell büntetni, és „Zenith”. Ez már korábban említett klub elnöke Szergej Fursenko. „Mollo viselkedett szégyenletesen. A hivatásos labdarúgás nem engedhetik meg maguknak az ilyen. Azt fogják büntetni „- idézte Fursenko TASS.

A meccs után a középpályás azt mondta, hogy nincs konfliktus a rajongók a „Zenith”. „Én egy kis szünetet a konfliktus a rajongók? Kivel? Szeretem a „Zenith” rajongók! Ez az én városom, az én csapatom, mindent annak érdekében a rajongók „- idézte a francia” szovjet Sport Szentpéterváron. "

A mérkőzés ellen „Szibéria” véget ért az eredmény 2: 1 mellett a „Zenith-2” nyerte az első győzelmét a bajnokságban az első osztály ebben a szezonban. Mollo, akit a vezetőedző a szentpétervári klub nem látni, mint egy része a központi csapat, belépett a területén az első perctől kezdve váltotta fel 82 perc alatt.

„Mollo fog játszani nem csak a” Zenit-2 „? Igen, ő lesz vonat a mi csapatunk. Lehet, Ioan szerzi, és képes legyen visszatérni a fő része, ha Roberto Mancini látta őt a filozófia, „- mondta a vezetőedző,” Zenit-2 „Anatolij Davydov.