5. A nők minden korosztály okoztak fel fele az arc, hogy megmutassa erejét különböző szakaszaiban

Fashion trend make-up csak azokra fele az arc szó felrobbant az internet, és felkeltette a felhasználók millióinak. Ennek részeként a tendencia a fiatal lányok alig várják, hogy hogyan néznek ki smink nélkül, hogy megmutassa erejét. Sajnos, a fiatalok nem örök, így öt különböző korú nő volt úgy döntött, hogy nem egyszerűen csak alkalmazni smink oldalán arcát megmutatni erejét, hanem megmutatni, hogy mit jelent a nők számára különböző szakaszaiban életüket.

5. A nők minden korosztály okoztak fel fele az arc, hogy megmutassa erejét különböző szakaszaiban

„Én született halvány észak-ír bőr, úgyhogy csak ritkán hagyja el a házat smink nélkül. Smink nélkül, az arcom tűnik, meztelen ".

Antonia Hoyle, 37 éves

5. A nők minden korosztály okoztak fel fele az arc, hogy megmutassa erejét különböző szakaszaiban

„Tudom, hogy nem vagyok egy szupermodell - orrom túl hosszú, a bal szemem valamivel kisebb, mint a jobb, és van egy szögletes áll - de soha nem zavarta a hibáimat, hogy kerestem srkyt a smink.”

Sarah Chalmers, 46 éves

5. A nők minden korosztály okoztak fel fele az arc, hogy megmutassa erejét különböző szakaszaiban

„Mindig is jó bőr, de az én koromban kezdtek megjelenni a ráncok a száj körül, az arc, az ajkaim elvékonyodnak. Nézek kimosott smink nélkül, így soha nem hagyja el a házat anélkül, szemceruza, szempillaspirál, és szájfény. "

Alice Hart-Davis, 52 éves

5. A nők minden korosztály okoztak fel fele az arc, hogy megmutassa erejét különböző szakaszaiban

„Hordok nagyon kis smink. De amikor nanoshu, azt, hogy egy vastag vonal fekete szemceruza a felső szemhéj, és használja szempillaspirál és rúzs narancs. "

Patty Parfitt, 64 éves

5. A nők minden korosztály okoztak fel fele az arc, hogy megmutassa erejét különböző szakaszaiban

„Make-up mindig szükség rám. Még otthon, tettem szempillaspirál bővíteni a szemét, és rúzs felderül az arca. Éreznék meztelen nélküle. "

Kapcsolódó cikkek