15 Vélemények, stylist Natalia Filatova, Volgograd

Natasha nagy ember, a szakmai nagybetűvel! Nem tudom felfogni, hogy egy ilyen fiatal kedves lány volt, így gyorsan és könnyen megtalálja pontosan smink, hogy ez az Ön számára! A kellemes, ő pontos, udvarias és nagyon őszinte. Az esküvő napján, amire szüksége van! Köszönöm, Natasha, az én szép arc, amely annyira sajnálom, hogy mossa!))







Natasha, köszönöm a nagy esküvői smink! Ez egész nap tartott, és még több) kívánok még nagyobb sikerrel)

Natalia minden lány lesz, hogy egy csillag. Nagyon látványos és tartós smink. A képen látszik, csak tökéletes! Nem várható, hogy a szakmai smink így átalakítani, a jobb, persze))))







Natalia, köszönöm átalakítása! Látva a tükörbe én nagyon túlterheltek érzelem, smink látványos volt, szokatlan, harmonikus. Smink hangsúlyozta méltóság és eltávolították a hátrányokat. Ő lett a csúcspontja az én utam. Make-up-ig tartott reggel, annak ellenére, hogy ez meleg volt)))

15 Vélemények, stylist Natalia Filatova, Volgograd

Natalia nem az én esküvői smink. Nagyon tehetséges, szép, mestere kézműves! Soha nem gondoltam, hogy tudom, hogy jól fel. olyan fényes és gyönyörű. Vett egy műalkotás. Köszönjük neki a gold fogantyú és a türelem.

Amikor Natalia választotta esküvői smink, én indul a tény, hogy hozhat létre, amit akarsz. Bár én nem kell ez elég szabványos make-up, megkérdeztem, hanem azért, mert az a tény, hogy az ember - a mester mesterségét. Nagyon tetszett. Köszönjük!




Kapcsolódó cikkek