9. fejezet, hogyan Chichvarkin látta a hegyet

Ha kapsz egy bal horog, kampó jobbra lehet válaszolni, de jobb, hogy elérje a golyó.

- Ale! Timur Csináltam egy találkozót egy órát. Most kiderült róla. Majd hagyja.







- Ale! Az idegek a tegnapi nem volt? Ez nagyon kemény. Gyerünk.

- Ale. Igen. Megegyeztünk. A hajó a lovak, amelyek a takarmány, mi?

- Ale. Hadd. Nem fogom hívni bárhol.

- Alo. Én elme üres.

- Alley ... Igen ... Figyelj, amit társai. Keresztül egy óra számlap. Mi kommunikálni.

- Ale. Ale. Ale. Mi az? Melyik újság? Soha nem látott. Mi a fontosabb a gazdaság - kitelepültekkel vagy vendégmunkások? Motiválja bennszülöttek, akik szeretnének dolgozni. Ezek fontosak az orosz gazdaság, mint az idegen kéz-láb-fej.

- Ale! Igen, hallgatlak. Igen, hallgatlak. Igen, hallgatlak. Igen, hallgatlak. Igen, hallgatlak.

- Ale, helló. Nevezzem az újság „Kommerszant”, mondta néhány másodperc ezelőtt. Ez valószínűleg tükrözi az alacsony felhők ... ezeket a kérdéseket nem jobb nekem.

- Ale. Vagyis, mi megy a nagy, és nem puffanás? Igen, az apa nem iszik sokat, és az asztal szinte nem ül tökéletesen emlékszem.

- Ale, Light, megtudja, miért a „Beeline” eladott háromszor kevesebb, mint tegnap? És soha nem is jutott eszembe, hogy én tényleg olvasni az SMS, akkor küldeni nekem? Ja, csak beszél.

- Ale-ale, jól, jól. De ha hívni, és mondd meg neki, én leszek a két tizenöt ...

- Ale. Ale. Ale. Ale. Ale. Igen. Azaz, nálunk van általában beszélt így röviden? Csak meg kell győzni őket, hogy menjen, hogy találkozzon velünk. Csak meg kell mondani, hogy mi ugyanazon az oldalon.

- Ale! Igen. Mert mi ideig? Mert mi ideig? Mert mi ideig? Mert mi ideig?







Share az oldalon

Kapcsolódó fejezetek a többi könyv

1. fejezet AZ ÚT rögzítéséhez a téren kelnek egy meredek lépcső látható darab az ég. A ég a nyíláson, hogy a HOLD esik gerenda oszlop, ahol a lassan kavargó porszemek. Sokan közülük, és a fény tűnik valahogy bársonyos és osyazaemym.Nikolay felemelte a fejét, és kinyújtóztatta merev öröm

1. fejezet, hogyan Chichvarkin eladott gyávák prostituáltak Ha csak küldje 199, az azt jelenti, hogy a vállalkozás a közeljövőben a jövedelmezőség. Lesch spekuláns Az első interjú Evgeny Chichvarkin, jöttem egy műanyag paketom.Ego asszisztens ijesztő

4. fejezet, hogyan Chichvarkin tolta az ablak Taran - fegyverek hősök. E. Chichvarkin Samsung felső vezetők élén az általános igazgatója az orosz képviselete Mr. Li érkezett Donji „Euroset” iroda, hogy megismerjék az éves beszámoló a társaság

5. fejezet, hogyan Chichvarkin volt a szélén a vevő kell megnyalta, és kirabolták! E. Chichvarkin - érdemes megnézni. Ide nehéz? Gondoljunk csak a maguk - esküszik a Chichvarkin nagyi, szorította a busz, amely szállít utasokat a járatot Moscow Norilszktól

Hatodik fejezet jött, látott, meghódította. Maltsev az elitben BEST 1970 World Cup rendeznek a jégkorong otthon - Kanadában. „Most vagy soha!” - írta a kanadai újság közvetlenül sürgette a játékosok nem szégyen hazai pályán. Semelyik Championship

1. fejezet Ki és mit látott a „Angleterre” Azt kell, hogy mondjam: levéltári dokumentumok, amelyek igazolják, hogy Jeszenyin megölték, a könyvben van. A bűnözők általában nem festett a helyszínen hagyja autogramot, és bármilyen következtetéseket kell a tényeket, bizonyítékokat. Bár nincs

5. fejezet Riga, amit láttam kilátás Old Riga megütött. Valóban van valami látni. Azt cipelt a hátizsákomat és Irina segített szállítására táskáját. Ő nagyon térfogati és lemérjük is. Ezek voltak ajándékok testvérétől. Hogy őszinte legyek, nem volt könnyű, hogy vigye

22. fejezet A titok, rejtett a „hegy” Az óra híradók látható, hogy milyen szép volt az a hely, ahol döntenek a világ sorsa. Obersalzberg szigorúan őrzött, és az alján, ha lemegy a meredek hegyi ösvény - Berghtesgaden placers fenyő sétányok, sőt

4. A hegy! Barátok Sun Wen Yokohama tudom, mikor jön vissza. Tőlük tudtuk meg a kínai diákok róla. Pároló Európából érkező, még úgy tűnt, messze van, és a kikötő már zörgött tolpa.Nekogda még a többi utat, nézz körül, és úgy gondolja. Minden oldalról egyszerre