7 módon, hogy meghosszabbítja az állam a boldogság

7 módon, hogy meghosszabbítja az állam a boldogság

Ma már van egy csodálatos, mágikus állapotban, hogy szeretnék, hogy küldjön egy fénysugár a szeretet, hogy minden ember az én szeretett és egyedülálló univerzumot!

Nem írok valamit szomorú és sivár, írok arról, hogyan lehet boldog, hogyan kell tartani magukban az állandó érzés, hajtás, hol húzzák meg ezt a csodálatos energiát ....

Osztom csak azért, mert ez segít nekem személyesen! Én is érdekelt, hogy megtanulják recepteket és a boldogság minden van! Nézzük megosztani egymással hasznos.

♦ reagálni! Ügyeljen arra, hogy minden, ami szép ebben a világban, hogy a gyerekek játszanak a hűvös kutyák és macskák, hogy a repülő papagáj, egy gyönyörű nő az erős ember, a jó öreg hölgy, óceán, tenger, nap, hold ... Egy olyan világban, annyira egyedi, csodálatos és gyönyörű, így minden ilyen források!

♦ bókot! Itt megtalálja az összes ezeket a gyerekeket, kitties, kutyusok, nagymamák, a nők és a férfiak azt mondják, a szavak jó és szép! Honnan tudod, hogy hogyan kell élni ezt az embert, azt mondta neki a mindennapi életben. Lehet, hogy a szó lesz a kezdete valami új és jelentős az életben, talán ők is megmentett csüggedés, esetleg felvidítani, és ad erőt, hogy megoldja a nehéz helyzetben is csak mert egy mosoly ... talán okozhat és a harag, nos, és a füge vele, a lényeg, hogy már megpróbálták megváltoztatni valamit!

♦ beszélni az embereknek szeretem, hogy „szeretlek”, csak úgy, minden ok nélkül, hívja a nap közepén, és azt mondja: „Te vagy az én szeretett”, „te vagy a legjobb”, mert ki más, de akkor mondd el nekik, mint a fontos szavakat.

♦ LOVE! Csakúgy, mint minden, a szeretet az emberek, szeretni magad! Szeressük ezt a világot, hogy a mágia, azt akarja, hogy pontosan tetszett neki, így nem tagadják, hogy az élvezet!

♦ EAT! Srácok, őszintén semmi sem rosszabb, mint egy éhes ember, így eszel egészségügyi amit szeretsz! Szeretnék egy sütit? Egyél egy sütit. Szeretnék egy kis édesség? -Szóval cukorkát. Steak szeretnénk lédús és úgy, hogy a héja? Tehát, hogy felfalják a steak fő Run egy kicsit később!

♦ EMLÉKEZTETŐ! Ne felejtsd el a győzelmek és eredmények, mert minden ember a földön, amit ő büszke! Ez az a képesség, hogy emlékezzen a legfontosabb dolog a jó, hogy megtörtént, néha nagyon hirtelen motivál minket, hogy új magasságokba!

Ez hogyan ápolják a boldogság! És mit adsz a gyakran megfoghatatlan, az állam?

Légy boldog, kedves emberek személy)))

Kapcsolódó cikkek