20 mondatok, hogy az emberek azt mondják, ha a változás

Hitehagyott és szeretné fogni itt-ott. Ellenkező esetben, ha azt akarták, hogy elhagyja a feleségét, és elkezd egy új románc, akkor ment volna, en nem, nem megy. Ehelyett hazudni próbálja tartani a kapcsolatot, és ne hagyja ki a szeretője. Tehát melyik szabvány kifejezést használták erre a célra:







1. „Te megcsal?”
Az ember próbálja betudni bűntudat neked, játszik a féltékeny, miközben valójában csak elrejti a hűtlenség. Akkor összpontosítani, hogyan lehet bizonyítani a szerelem közte és meggyőzni, hogy nem megy a bal oldalon.

2. „Te nem az, amit én elképzeltem te”
Ismét át a vállát. Azt teszi, bűnös, amit állítólag becsapta őt, úgy tesz, mintha a másik. Ismét hibáztasd magad, csak eltereli a valódi oka ennek a viselkedésnek.

3. „Majd mossa meg a dolgokat”
Úgy tűnhet szép, de ha nem tetszik neki, akkor valószínű, hogy van valami rejtegetnivalója.

4. „Felemeltem a munkahelyi”
Ha az ember mindig is munkamániás, akkor ez igaz lehet, de ha ez után óra munka, hogy furcsának tűnik, talán van egy másik.

5. „Nem hiszem, hogy nem bízik bennem. A bizalom hiánya tönkreteheti a kapcsolatunkat "
Ez rontja a kapcsolatot hűtlenség, nem bizalmatlanság.

6. „Ön az egészet”
Ne hagyjuk, hogy, hogy úgy gondolja, hogy már a seb magukat.

7. „Csak barátok vagyunk”
Ha igen, akkor nem lesz nehéz bizonyítani, hogy nincs több közöttük.

8. „Ez ártatlan flört / Ez csak lehetséges”
Mindennek alapja ennek.

És a mondat után értesült a változás:

9. „Még mindig szeretlek”
Ez meglepő lehet, de a legtöbb hűtlen férfiak nem mindig szeretik a feleségüket.

10. „Nem akartam bántani”
És ez is igaz. Hitehagyott gyakran önző és elsősorban csak a vágyaik és szüksége egy adott pillanatban. Tényleg nem akarom bántani, csak azt akarta, hogy meggyőződhessen.

11. „Nem akarom elveszíteni”
Nem tudott gondolni, mielőtt a változás? De még mindig reméli, hogy megbocsát.

12. „Ez semmit nem jelent nekem”
A legtöbb hitehagyott csak bután adni a kérelmet, úgy, hogy ez a mondat lehet igaz.

13. „Nem tudtam, mit csinálok”
Ez az alkohol tompította a fejében, de ez nem mentség tetteit.

14. „Csak egyszer”
Az egyik legnépszerűbb kifejezések hitehagyott. Ők soha nem csináltam ilyet, és soha nem fog. Általában az, aki valóban megváltoztatta az első és utolsó alkalom, miután felismerték, mert nem tudta elviselni, mint a bűntudat.

15. „Ez nem fog megtörténni újra”
Könnyű azt mondani, de meg kell még megpróbálja visszaállítani a bizalmat.

16. „Soha nem látott még nem”
A férfiak nem akarja, hogy egy nő tudja, hogy megváltoztatta az ismerős-e vagy sem. De ez nem számít. Ami fontos, az a tény, árulással.

17. „Mindig van egy fejfájás”
Lehet, hogy igaz, de a problémát a szerelmi élete nem igazolja a hűtlenség.

18. „Ő elcsábított”
Komolyan? És nem lehetett visszautasítani? A szánalmas próbálkozás, hogy igazolja magát.

19. „Minden nem az, aminek látszik”
Nem, minden rendben van.

20. „Én már megváltozott”
Hűtlenség - majdnem olyan, mint az alkoholizmus, és meg kell, elég időt és energiát, hogy megszabaduljon tőle. Ebben a pillanatban, akkor nem lesz jó ember.

Miért egy ilyen cikket?) Mindenki mindig egyértelmű malekulyarnom szinten, nem számít, kinek egy férfi vagy egy nő.
Ha úgy érzed, hogy nem kényelmes, ez a vége. Mind)

Miért egy ilyen cikket?) Mindenki mindig egyértelmű malekulyarnom szinten, nem számít, kinek egy férfi vagy egy nő. Ha úgy érzed, hogy nem kényelmes, ez a vége. Mind)







Mindannyian nem tökéletes. Trust - a jele bátorság. Trust - kölcsönös folyamata - kapcsolatok átláthatósága sugallja. Hol van a bizalom, vannak elrendezve a harmonikus kapcsolat. A hűség - végrendelet, hogy az erő. Gyenge ember. Sok szerencsét mindenkinek, és vyderki. )

Mindannyian nem tökéletes. Trust - a jele bátorság. Trust - kölcsönös folyamata - kapcsolatok átláthatósága sugallja. Hol van a bizalom, vannak elrendezve a harmonikus kapcsolat. A hűség - végrendelet, hogy az erő. Gyenge ember. Sok szerencsét mindenkinek, és vyderki. )

Én ilyen dolgokat hallok egy férfi. aki engem választott, együtt éltünk, elkezdett hazudni három év alatt, úgy érezte, hogy változásokat, amikor felborult a mondat. Nem bízom benned. Hallá a barátok, akik folyamatosan kérte, hogy egy kölcsön nekem, és minden az én egyik elutasítás sértett magukat jövedelem és rokonok, barátok és egy csomó ember, akik több lesz, mint amennyit lehetett könyörögni pénzt. Érvénytelen - gyakran sikoltozik és kiabál. Bármilyen aktusa alattomos közé vetítés, azt mondják, úgy gondolta baba, nem tettem.

Én ilyen dolgokat hallok egy férfi. aki engem választott, együtt éltünk, elkezdett hazudni három év alatt, úgy érezte, hogy változásokat, amikor felborult a mondat. Nem bízom benned. Hallá a barátok, akik folyamatosan kérte, hogy egy kölcsön nekem, és minden az én egyik elutasítás sértett magukat jövedelem és rokonok, barátok és egy csomó ember, akik több lesz, mint amennyit lehetett könyörögni pénzt. Érvénytelen - gyakran sikoltozik és kiabál. Bármilyen aktusa alattomos közé vetítés, azt mondják, úgy gondolta baba, nem tettem.

Tehát én scho Tse igazság rozplata bude Tse takozh igaz. Külsőleges személy az Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho a sіm'ї minden olyan tragіchno tartjuk upstream rozіytisya ale nem Brhati

Tehát én scho Tse igazság rozplata bude Tse takozh igaz. Külsőleges személy az Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho a sіm'ї minden olyan tragіchno tartjuk upstream rozіytisya ale nem Brhati

Tehát én scho Tse igazság rozplata bude Tse takozh igaz. Külsőleges személy az Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho a sіm'ї minden olyan tragіchno tartjuk upstream rozіytisya ale nem Brhati

Tehát én scho Tse igazság rozplata bude Tse takozh igaz. Külsőleges személy az Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho a sіm'ї minden olyan tragіchno tartjuk upstream rozіytisya ale nem Brhati

1. „kikötő kapcsolat hűtlenség, nem a bizalmatlanság” - ez egy hazugság.
Ez rontja a kapcsolatot bizalmatlanság helyett hűtlenség. Ez a bizalmatlanság, nem hűtlenség halálához vezetett Desdemona és felbomlása sok család.

2. „Ne hagyd, hogy úgy gondolja, hogy te magad seb” - nonszensz.
Egy nő soha nem hagyott olyan helyzetben, amikor elkezd magának valamit csalni. Különösen a PMS. Naobrot kell türelmesen postrayus mindent megtenni, hogy eloszlassa hogy Onat megszűnésére is. A csavarozott magát a nő úgy, hogy senki sem sci-fi író, nem tud írni az életében.

3. „Lehet, hogy igaz, de a problémát a szerelmi élete nem igazolja a hűtlenség” - ez egy hazugság.
Mert bármilyen változás, amit mindig Novati mindkét házastárs. Most megváltozott a bort, mindig a felszínen. A bor, akire izmenli mindig rejtve.
De az oka a változás, mégis mindig a házastársak, függetlenül attól, melyik közülük, aki megváltozott - a férj a feleség vagy a feleség a férjének.

1. „kikötő kapcsolat hűtlenség, nem a bizalmatlanság” - ez egy hazugság. Ez rontja a kapcsolatot bizalmatlanság helyett hűtlenség. Ez a bizalmatlanság, nem hűtlenség halálához vezetett Desdemona és felbomlása sok család. 2. „Ne hagyd, hogy úgy gondolja, hogy te magad seb” - nonszensz. Egy nő soha nem hagyott olyan helyzetben, amikor elkezd magának valamit csalni. Különösen a PMS. Naobrot kell türelmesen postrayus mindent megtenni, hogy eloszlassa hogy Onat megszűnésére is. A csavarozott magát a nő úgy, hogy senki sem sci-fi író, nem tud írni az életében. 3. „Lehet, hogy igaz, de a problémát a szerelmi élete nem igazolja a hűtlenség” - ez egy hazugság. Mert bármilyen változás, amit mindig Novati mindkét házastárs. Most megváltozott a bort, mindig a felszínen. A bor, akire izmenli mindig rejtve. De az oka a változás, mégis mindig a házastársak, függetlenül attól, melyik közülük, aki megváltozott - a férj a feleség vagy a feleség a férjének.

Teljes képtelenség! Mert bolondok, akik játszanak Sherlock Holmes. vagy a szerelem, és nem hozott maradék vagy agya nem csinál, és nem keres, amit nem biztos, hogy előbb-utóbb megtalálja! Végtére is, mi mindig kell egy ember szívét-lelkét, érdekes karakter és így sokkal több, hogy bevonják a kapcsolatot! És akkor kiderül, hogy léptünk be a hadsereg diktálás alapokmányát. Csak meg kell szeretni! És nincs szerelem - nem teszik tragédia! Csak menj el, ha nem tetszik. Adj magadnak a szabadságot és az, aki elment, hogy keressen valami új

Teljes képtelenség! Mert bolondok, akik játszanak Sherlock Holmes. vagy a szerelem, és nem hozott maradék vagy agya nem csinál, és nem keres, amit nem biztos, hogy előbb-utóbb megtalálja! Végtére is, mi mindig kell egy ember szívét-lelkét, érdekes karakter és így sokkal több, hogy bevonják a kapcsolatot! És akkor kiderül, hogy léptünk be a hadsereg diktálás alapokmányát. Csak meg kell szeretni! És nincs szerelem - nem teszik tragédia! Csak menj el, ha nem tetszik. Adj magadnak a szabadságot és az, aki elment, hogy keressen valami új




Kapcsolódó cikkek