5 ok, hogy találkozzon az amerikai, creu

5 ok, hogy találkozzon az amerikai, creu

Addig, sokszor beszéltem a nyugati lányok, hanem egy romantikus kapcsolat nem volt a kérdés. Túl másnak tűnt a világnézeti, a társadalomra és különösen a szív problémák. Azonban, miután néhány olyan látogatás, a szenvedély tűnt, rokonok és közeli sok honfitársai. Természetesen a kulturális különbségek még mindig ott van, de fokozatosan váltak nagyobb előny, mint hátrány.

Körülbelül ezeket az előnyöket, és szeretnék elmondani.

Így az 5 miért, hogy találkozzon az amerikai feminista hideg, és miért a kapcsolatot egy lány a tengerentúli lehet a legjobb kapcsolat az életedben.

1. Nincs nemi szerepek

Egy amerikai, akkor nem kell hallgatni a replika szellemében „igazi férfi kell” beszélni „az ember feladatai” és egyéb szexista támadások.

Ezzel szemben az orosz lányok, akik szent patriarchátus és a nemi szerepek, az amerikaiak többsége felállni az egyenlőség és a feminizmus. Sajnos, már ezek a szavak gyakran tekintik szinte visszaélésszerű. Azonban a kapcsolat, ahol nincs helye a előítéleteket és sztereotípiákat, tanítani partnereket, hogy nagyobb figyelmet fordítanak egymásra. Az amerikai nem várt barátja apja, és ugyanabban az időben, és a szponzor, a szolga, és bátyja. Vele, akkor mindig úgy érzi, egyenlő és viseli egyenlő felelősséget bármilyen élet kihívásaival.

De a hiánya a nemi szerepek nem jelenti azt, hogy a nemi különbségek nem veszik figyelembe. Amerikai nők, mint minden normális lány, mint egy igazi úriember, és golantnye srácok jó modor. Ő is szívesen fogad Öntől virágok, értékelik a szép gesztusok az udvarlás és a meghatározást.

2. Függetlenség

Amerikai lányok nagyon értékelik a függetlenség és a személyes tér. Csak ideges azok vonatkoznak a függetlenségét a partnere. Még ha van egy komoly kapcsolatot és közös tervek a jövőre nézve - nem jelenti azt, hogy pántos együtt rézkábelt.

Kapcsolat egy nővel Amerikából nem úgy tűnik, hogy egy nehéz horgonyt, hogy tartja, és nem úszni. Minden lehet saját baráti köre, a barátok és az érdekeiket. Bárki időt a barátaiddal, új ismeretségeket, és látogasson el a látnivalók. Nincs semmi baj, hogy néha partnerek inkább pihenni egymástól. Megengedett határérték a többi párt határozza meg a saját belátása szerint.

Ezért sok amerikai lány is gyakran nyugodt, könnyen megy érintkezve és szórakozás.

Mindez nem jelenti azt, hogy könnyelműség és a rendelkezésre állás, ő csak tudja, hogyan kell élvezni az életet. Néha csak meg kell, hogy ne legyen bevonni az ingovány egy közös életet.

3. Képesség beszélni tisztaság

Amerikai nem tűri semmit, hogy ő nem szereti. Ez derül ki közvetlenül a partner arról, hogy mindennapi érint. Eleinte ez nagyon idegesítette miközben én vette ezt a fajta beszéd van a végtelen folyam a panaszok. Azonban egy idő után láttam, hogy ez csak segít elkerülni a célozgatás, célozgatás és a felesleges gyanút.

Amerikai nők kezdik beszélj így, de nem azért, hogy dobja ki a veszekedés vagy negatív érzelmeket. Inkább gyorsan létre egyetértés, és kompromisszumra jutni. Ez nem mindig könnyű, de másrészt - ez jobb, hogy megvitassák a különbségeket, mint hogy hagyja, hogy csúszik.

Ezért találkozó egy amerikai, akkor nem kell arra gondolni, hogy mi is történik valójában a fejét, hogy miért a hangulat olyan gyorsan változik a kedvenc. Csak kérdezd meg, hogy egy teljes és valós választ.

4. amerikai optimizmus

Sokan úgynevezett hamis és képmutató híres amerikai mosollyal. Különösen kontrasztos úgy néz ki, mint Oroszországban, ahol mosoly ok nélkül, alapvetően nem fogadja el. De a találkozó az amerikai, rájöttem, hogy a mosoly - nem csak egy formalitás, hanem következménye a pozitív kilátás a dolgok általában.

Az amerikaiak gyakran ambiciózus, magabiztos, és nagy önbecsülés. Mindig sikerességét és boldog befejezés, megakadályozva dekadens hangulat kap jobb nekik. Ebben az értelemben úgy, mint egy ember hajlamos arra, hogy apátia, ez volt mit tanulnia a barátnője.

Kapcsolatba lépni történt, mindig talált pozitív módon és megfertőzni engem az optimizmusát.

Eleinte úgy tűnt, kissé erőltetett és naiv, de sikerre csak azok, akik hisznek a sikert. Mert én már nagyon értékelem, hogy ő képes mosolyogni mindennek ellenére. Tehát támogatja és motiválják egymást, előrelépni, és meg magunkat új célokat.

5. amerikai útlevél

Minden sikeres kapcsolatok előbb-utóbb véget ér a házasság. Nem szeretnék hangot zsoldos és kiszámítjuk, de az amerikai menyasszony - egy biztos módja annak, hogy egy amerikai állampolgár. Még nem fogom felsorolni az országok listáját, hogy szabadon keresse fel egy amerikai útlevelet.

Másrészt, tanúi vagyunk, nem az első évben, mint sok nyugati híresség boldog, hogy az orosz útlevéllel. Gyakran a kezében az elnök. Általában a nemzetközi unió által hitelesített illetékes hatóságok minden bizonnyal új távlatokat nyit az egyik ifjú pár. Így lesz bizonyítani, hogy az igaz szerelem tényleg törli az egyezmények és a határokat, még a kedvéért, és van egy kicsit, hogy járjon közbe az információkat és dokumentumokat.

Talán az előnyöket lehetett volna, de én elsősorban csak a legalapvetőbb és nyilvánvaló, de a hátránya, eközben inkább maradjon csendben. Nélkülük, természetesen szintén nem léteznek, de jobb, hogy elhalasztja a negatív hatást, a következő alkalommal.