3 történetek arról, hogyan kell élni, és megbirkózni az allergia - életmód, weproject

28 éves szülővárosában - Karaganda, író, műsorvezető

3 történetek arról, hogyan kell élni, és megbirkózni az allergia - életmód, weproject

Allergiás a fekete üröm és a citrusfélék nekem születése óta, de az élelmiszer kezdődött régen, amikor én 19 éves. Most úgy tűnhet, váratlanul valami szósszal. Néha nem is hiszem, mi a reakció történt. Ez a fajta étel lottó. Időről időre előfordulhat, hogy támadások, így mindig magánál egy tabletta Suprastin.

Tekintettel arra, hogy allergiás vagyok a sok élelmiszer jön be az étterem, mindig kétségbe őket alaposan pincérek, hogy mi van az étel. Néhány irritált, de a legtöbb pincérek vannak szokva, hogy nem mutatják az érzelmeiket, és ezért reagál megfelelően. Vannak még helyek, amelyek készek külön megrendelésre és vehet el néhány nem alkalmas nekem tartalmaznak. Amikor megyek a szüleim, anyám főz nekem, akár egyedül, vagy a megengedett összetevőket. Anyám - egy enciklopédia én allergia.

Nyáron, az allergiás szezonban is keményen dolgozik, ezért megpróbálok számának korlátozása által végzett tevékenységek rám. Arra is szükség van, hogy nem dohányzik a allergia. Tehát, néhány évvel ezelőtt az allergia segített leszokni a dohányzásról.

A legjobb, hogy segítsen allergia étrend, tisztító a szervezetben. Ki kell zárni az étrendből sült, zsíros, fűszeres, sós, édes - ez a szokásos étrend a megfelelő táplálkozás. Azért tartottam meg, de nem túl hosszú, mert nehéz. Amikor a test tiszta, akkor vezet az egészséges életmód, a szemétszállítás rossz szokások és a testmozgás, allergia visszavonul. A szezon során ez minden esetben, hanem azt csak kisebb mértékben. Valamint segít pióca hirudotherapy.

Allergiás vagyok a Zelenka és gipsz

Uspanov Altynshash Gabdulkakimovna

56 éves, mérnök-vágó

3 történetek arról, hogyan kell élni, és megbirkózni az allergia - életmód, weproject

Allergiás vagyok a Zelenka és egy sebtapaszt. Nem tudom használni őket, mert kellett a testemen nem gyógyító, hanem az ellenkező hatást.

Ha megyek a kórházba, persze, azonnal figyelmeztetem az orvosok, hogy van egy ilyen allergia, és néha én hozzák gyógyszerek velük.

Allergiás vagyok az eső

23 éves, szülővárosában - Zhezkazgan, étterem vezetője

3 történetek arról, hogyan kell élni, és megbirkózni az allergia - életmód, weproject

Allergiás vagyok az eső. Nem bírom a szagát, és a szag, por, amely emelkedik az esőben. Kezdek tapasztalni légszomj, remegés az egész szervezetben. És ha az eső kezd szitálni, nem kellemetlen, de amint elkezd menni nehezebb és a szél hozzá, azt kell, hogy azonnal menjen a zárt meleg szobában.

Rájöttem, hogy allergiája van, mikor volt a harmadik vagy a negyedik osztályos. A szülei mondták ezt, amikor én voltam a hatodik hetedik osztályos. Először nem hitt nekem, de aztán, amikor ők maguk látták a reakció az eső, persze, már nem kétséges.

Amikor én voltam az iskolában, esős napokon, néha nem megy osztályban. Anya úgynevezett tanárok és kifejtette, hogy miért nem voltam az osztályban. Tanár látta a reakció az eső a saját szememmel, így a megértést. Én is nem megy esős napokon az egyetemen, de most dolgozom egy iskolában rendszergazda, és a munkát nem szabad kihagyni, úgyhogy járni a kis kötőjelet az autó és vissza.

Többször voltak olyan pillanatok, amikor az eső kezdődött, de a környéken nem volt hely, ahol tudtam elrejteni, segítettem az egyik módja - I megszórva parfüm, sálat, vagy zsebkendőt és fedett orrukat, így lélegezni rajta. Ez átmeneti, de enyhült az állapotom.

Kapcsolódó cikkek