10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Az egész kezdődött a képet, hogy lezárja a hostess testvér megosztott a társadalmi hálózatok. Egyszer egy srác jött el a húga, aki dolgozott pincérnőként, Arizonában. És azt figyelni, hogy az ő kedvence. Dühös macska pofa kifejezést (vagy inkább a macskákat, mert tartármártás - egy lány) úgy szórakoztatta, hogy egy ember közzétett egy fotót az állat az oldalán. És távol vagyunk: most kotyara több mint 300.000 rajongók a hivatalos oldalon a Facebookra. Szociális hálózatok tették tartárkrémet igazi csillag. És nem csoda, - nos, aki nem szereti a „laykat” pecsétet?

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Mogorva Cat most - egy igazi híresség. Úgy hívták, hogy Hollywood felek, kiállítások és bemutatók. Miért van - ebben az évben tartármártás (így az ő neve van fordítva) egy különleges vendég a ceremónia „Oscar”, a MTV Movie Awards ünnepségen díjat. A titok, hogy az átütő sikert, a macska, hirtelen Internet érzés? Ez volt az ő szeretője Bandesen Tabata mondta egy interjúban «The Express» kiadás.

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Egy másik nagy forrása előmozdítása a jövő sztárjai az internet vált a YouTube. Található két évvel ezelőtt megtekintett videó 15.700.000 emberek! Az ilyen hírnév nem is álmodott Justin Bieber.

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Mogorván képek macska tetszett annyira internetezők, ő azonnal lett a hős a népszerű mémek. A mémek voltak újabb lépés a siker felé és anyagi jólét cicát. Néhány idézet, például most ékesíti pólók, a kérdés az, amely együtt üzleti partnerei, létrehozott egy vállalkozó háziasszony állat. A legnépszerűbb mondatok, hogy attribútum mogorva macska:

- Egyszer megpróbáltam dorombolni. Szörnyű volt.
- Szeretem a hosszú sétákat. Különösen akkor, ha a bűncselekményt az emberek, akik idegesítenek engem.
- Ez a gyógynövény ... szeretnék eltemetni alatta.
- Kétféle ember ... És én nem szeretem mindkettőt.
- Egyszer volt szórakoztató. Szörnyű volt.
- Utálom macska mémek!

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Egy évvel ezelőtt a macska kiadta első könyvét. «A Morgó könyv» lett idegenvezető az „igazi ingerlékenység.” Ebben például farkú csillag emlékeztet minket, hogy „egy csók több csíra, mint WC-ülőkék száz.”

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Minden évben karácsony estéjén Macy karácsonyi ablakai áruház Union Square, San Francisco, vannak élő kutyák és macskák - így a kiskereskedő próbálja megtalálni otthonok kóbor állatok és az anyagi források mellett a Társaság a megelőzésére állatkínzás. Ebben az évben a nyitás az ablakok tartották részvételével homály macska.

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Puha játékok formájában egy macska komoran vásárolt, mint a cukrot. A gyerekek csak izgalommal!

10 siker titkai leggazdagabb macska a világon, frissebb - a legjobb a nap, amit valaha is szüksége van!

Mogorva macska szerelem csillagok, arca paródiáját Jennifer Lopez és Jim Carrey.

Kapcsolódó cikkek