10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

10 szokásokat, hogy meg kell szerezni ahhoz, hogy mindig formában

Sminkesek, dolgozó világsztárok és a divat hét, nem egy komplex make-up, és ne használjon olyan hatalmas mennyiségű szépség eszközök. Mottójuk - bűvészmutatvány, és legalább a kozmetikumok, amelyek biztosan lesz a fésülködő asztal.

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Felfedi a titkot, a make-up művészek a világ, amely segít, hogy gyorsan fel magát annak érdekében, hogy a tökéletes kép a trend.

Rúzs az konturinga

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Sminkes Gakki Westman, hogy hozzon létre képeket a hősnők a sorozat „Sex and the City”, tanácsolja, hogy ne adja fel a barna rúzs, és azt használjuk, mint eszközt konturinga. Alkalmazza a rúzs alatt arccsont mentén hajszálrepedés, és keverednek a kefét. Ellentétben préselt por konturinga, amely szerint a sminkes, teszi a személy lakás, rúzs ad a bőr természetes ragyogását és nedves fényét.

Make-up eszközök a hang sűrűsége

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Tom Pesho, smink Estee Lauder, azt mondta, hogy akkor létrehozhat egy réteg, különböző sűrűségű útján szokásos hangot. Elég csak arra használja a szükséges eszközöket. Egy könnyű átlátszó fedél, használja a saját ujját párna, az átlagos sűrűsége létrehoz egy kefe alkalmazása színeket. Ugyanezt a hangot sűrű réteg lehet egy szivacsot make-up.

Halvány rózsaszín pír a fáradtság jeleit

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Szivacs tökéletes ajak smink

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Híres Pat McGrath azt tanácsolja, hogy nem alkalmazzák a rúzs a tubusból vagy ecsettel, szivaccsal és smink. Keverjük a kézfején rúzs és ajakbalzsam. Adjon meg egy kicsit kezd források a szivacs smink és hajtott mozgásokat tesz az ajkak. Kapsz egy egyszerű és sima hang, amely nem érjük el a rúzs, a keze ügyében.

Két árnyalatú pirosító smink arc

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Ahhoz, hogy ki nézett „lapos”, Diane Kendal tanácsolja, hogy használjon két árnyalatú pirosító. Azok, amelyek sötétebb, alkalmazni kell az arcon, és egy világosabb árnyalatú kiosztani csak az almát az arcán. Így jön létre a hatás a ragyogás, és a make-up lesz háromdimenziós.

Testápoló elfedésére hiányosságainak

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Karim Rahman, a híres sminkes, aki gyakran dolgozik divathét, osztva lifehack. Elfedésére hibákat a szervezetben (pl a nyak, a nyak, a hát - ha nyitott ruha), keverjük össze egy kis SS-krém, testápoló és egy pár csepp olaj a száraz, majd alkalmazza a keveréket a bőrön.

A különleges fogás a make-up a stílus Bambi

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Divatirányzat, szempillák stílus őz Bambi, könnyű létrehozni. Amerikai sminkes Mally Roncal, egy ügyfél, akinek Beyonce, Jennifer Lopez és más csillagok, azt tanácsolja, ha szempillafesték húzni az ecsetet a híd felé az orr, hogy megteremtse a hatása a csillók és naiv gyerekek szeme.

Krém és fehér ceruzával, hogy hozzon létre egy kiemelő

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Sharon Dowsett kínál, hogy ne csüggedjetek el, ha a keze nem volt kiemelő. Kiemeli a bőrön és konturing segítségével lehet létrehozni fehér szemceruza és arc krém. Keverjük össze a tenyerét egy kicsit ezen alapok és gondosan árnyékolás kapott kiemelő, létrehozta a tükröződést az arcon.

Még egy kiemelő, akkor ajakbalzsam, ahogy a sminkes Yadim. Ő kapja a szemhéjon és arccsontja modellek kis szokásos ajakbalzsam kibír. Ez a technika lehetővé teszi, hogy adjunk a bőr a belső ragyogás. Kiegészíteni ezt, akkor lehet, hogy két réteg szempillaspirál.

Rose víz tökéletes bőr tónusát

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Alice Lane gyakorlatban tudja, milyen nehéz alkalmazni a hang száraz, pikkelyes bőr. Ezért azt tanácsolja hang mix rózsavíz, majd alkalmazzák. Ennek eredményeként, a bőr selymes és hibátlan.

Árnyék rezisztens áramkör

10. Secret smink trükkök, amit nem tudom,

Sminkes Kate Moss és Georgia Jagger, Val Garland, alkalmazása után kontúr ceruza tetején szemhéj okoz az árnyék hurok, hogy növelje a tartósságát smink.

Kapcsolódó cikkek