12 Citations Klaus Meine

Minden túl gyorsan ma. Holnap akkor vált híressé az egész világon, de lehet elfelejteni a következő hétvégén.

Egy éjszaka játszunk Bolíviában, és a többi - Brazíliában, a színpadon 35 fokos melegben. Évekkel később, még mindig élvezik mindezt, úgy érezzük, mint a romák, és szeretjük ezt az életformát.

A legszokatlanabb koncert: A 90-es években, meghívást kaptunk, hogy végre egy nudista kemping Chicago közelében. Aludtunk a buszon, és amikor felébredt, az első, amit láttam - a tömeg a meztelen ember. És még később, a koncert alatt, mi voltunk az egyetlenek, akik felöltözve. Az összes többi, beleértve a DJ a rádióban, aki interjút, csupasz volt.

Számomra egy nagy művész mindig is Elvis Presley. Azt hiszem, még tovább másolni mozdulatait a színpadon, mint ahogy fiatal korában.

Nem emlékszem, hány éves lehettem, 8 vagy 10, de persze, apám és én beszélgettünk a háború. És emlékszem a büszkeségét az a tény, hogy nem ölték meg a háború alatt, mert dolgozott a Vöröskereszt. Megmentette életét. Ő volt az első, de ő megmentette az embereket, és én mindig is büszke nekik.

A szüleink jött meg a tankok, akkor tele voltak gitárok.

Röviddel a vége a hidegháború, 1988-ban voltunk Leningrádban. Aztán visszatérünk a város a Lenin Stadionban Bon Jovi, Mötley Crüe, Ozzy Osbourne 1989-ben. Leningrád inspirált, hogy írjak egy Wind of Change. Mi soha nem választjuk meg, közel a történelem és soha nem felejti el ezeket a csodálatos koncertet.

Amikor rájöttem, hogy a szikla mindenütt jelen van? Ez az, amikor az emberek, akik utaztak az Amazon, azt mondta, hogy a gyerekek a bennszülöttek mosott ruhát a folyó és énekelt változás szele.

A több lány a helyszínen, a jobb játszani. És mellesleg, hallgatni is.

Nemrég elvesztette egy nagyon közeli barátja. A menedzserünk Peter Amend balra majdnem egy évvel ezelőtt, a túra vezetője Michael Gerke meghalt az év elején, így már ment keresztül néhány nehézség ... az elmúlt hónapokban. De ugyanakkor, mi történt az album és visszatértek a turnén, és mindent. De tudod, hogy mindent tud a végén holnap, csak észre. És ha van valami, mint ez - egy igazi tragédia - nem tudja garantálni többet. Tehát csak élvezze minden nap, élvezzük, amit csinálunk, de senki sem tudja, mi fog történni. Ezért nem előre.

Minden olyan hevesen reagál arra, hogy indulunk, akkor fokozatosan úgy döntött, nem nagyon, és hagyja.