8 legjobb Porszívó Dyson én felülvizsgálata és értékelése modellek

Hibátlan tech Dyson vákuum brit cég gazdag modellsorozat. Angol cég gyárt hengeres, függőleges, vezeték nélküli kézi porszívó.

Ebben az áttekintésben, akkor nézd meg a legjobb modell a Dyson porszívó. Ismerkedjen meg azok jellemzőit, megtudja, mennyibe kerül, úgy a pozitív és negatív oldalát. Mi választjuk ki a legjobb modell az ár / minőség.

A termék előnyei

  1. Nagy megbízhatóság. A ház anyaga nagyszilárdságú polikarbonát és ABS műanyag.
  2. Megtakarítást. A fogyasztók megkímélte a felmerülő extra hulladék, így nem kell cserélni az fogyóeszközök miatt távollétében. Minden modell nélkül készülnek Dyson vákuum. A csere nem igényel megbízható és szűrők tisztítására.
  3. Sokoldalúságát. Bármilyen tisztítandó felület tökéletesen a portól és a mikroszkopikus részecskék. Pollen, penész, baktériumok, veszélyes Allergy, elfoglalták és elpusztították a maximális hatékonyság érdekében.
  4. A fúvóka a szőnyeg és kemény felületek automatikusan alkalmazkodik bármilyen típusú bevonat.
  5. Jó manőverezhetőség miatt alacsony súly, sound design és a különleges keréktárcsák rendszert.
Egy kis hátránya a magas költsége a gép, de ez elég objektív, mivel a nagy teljesítményű, hibátlan műszaki teljesítmény és a hosszú élettartam garancia.

Cyclone függőleges modell

Manőverezés eszköz a golyó formájú finoman mozog szerinti bármilyen bevonat elme nem vakarja a padló. Erőteljes ciklon rendszer megfeszíti a tartály nagyon kis részecskék, ideértve a gombaspórák és a baktériumok. ki lehet választani az optimális módot tisztító közé tartozik a hosszú és rövid nap szőnyeg C beállításával a szívóerő.

A műanyag tartály tisztítását egyetlen gombnyomással. Cyclone rendszer tartja 99,9% apró porrészecskék használata nélkül HEPA szűrők. Kétféle sörték elektro összegyűjti a port és nagyon finom gyapjú töredéke az összes típusú bevonatok. Ball technológia egyszerű mozgás.

Vezeték nélküli ciklonok is képesek hatékonyan eltávolítja a port, allergének, mikroorganizmusok. A készülék használható hordozható készüléken vagy teljes méretű egységet kézi tisztítás.

Saját értékelése a legjobb modell a Dyson

  1. Dyson V6 Total Clean.
  2. Dyson DC62 Animal Pro.
  3. Dyson CINETIC Big Ball Animalpro.
  4. Dyson V6 bolyhos.
  5. Dyson DC30 hordozható.
  6. Dyson DC29 dB Eredeti.
  7. Dyson DC37 Allergy Musclehead.
  8. Dyson Small Ball MULTIFLOOR.

Porszívó 2 in 1: Dyson V6 Total Clean

8 legjobb Porszívó Dyson én felülvizsgálata és értékelése modellek

jellemzői

3 üzemmód: 26 perc alatt, állandó magas kikapcsolás Elektrokefék 17 percig, a minimális teljesítmény-kompatibilis Elektrokefék 6 percen át állandó magas szívóerőt elektro-kompatibilis; Falra használt akkumulátor töltés, tárolás és kiegészítő mellékletek vákuum

Vélemények (előnyök és problémák)

  1. mobil.
  2. öt év garancia.
  3. tökéletes porszívózás szőnyegek alacsony halom.
  4. praktikus tippeket.
  1. árat.
  2. zajos.
  3. Fel kell szerelni ciklon szűrő.

Cyclone porszívó: Dyson CINETIC Big Ball Animalpro

8 legjobb Porszívó Dyson én felülvizsgálata és értékelése modellek

Kapcsolódó cikkek