5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Helló, lányok!
Ma elhatároztam, hogy írok egy bejegyzést a az év vége, ami a maszkot, hogy használták az idén, és hogy vége, öten.
hajam típusa: zsíros a gyökerek, a normál hosszúságú, növekszik a természetes színét.

Hair Mask JOJO Haircosmetics vanília vanília Haircream

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

A maszk lehet használni kétféleképpen:

1. Miután a sampon, a balzsam
2. hogyan és spa - kezelés hagyja haj akár 30 perc

Az első alkalommal tett egy maszkot, mint egy spa eljárás után szenvedett curling vasalók (haj kész). A hatás, miután megőrült, nem veszi egy másik szót, mert láttam egy lenyűgöző haj ragyog még csak nem is a nap, ami ideális a haj haj, sima és gömbölyded és tökéletesen egyenes haj. Telített hajjal és nedves, és még a beszéd nem az esetleges kiszáradását.
Most, ahogy a balzsam: a hatás szinte ugyanaz, de egy kicsit kevesebb a csillogás. Mindkét esetben tettem, illetve nem teheti a maszkot a nedves hajra, de akkor nem mossa le samponnal. Hair fésült, minden gond nélkül, a maszk nem zsíros haj.

Hair hazugság után az utastérben, és amikor megkérdezte, hogy a kép a barátnője haj, nagyon örült, és azt mondta: „Mit osztály ugye haj ma!”. És tényleg, miután a maszkot a - ha nem is az enyém, mert úgy néz ki egyszerűen lenyűgöző.
Mivel a fénykép az utcán, a szél borzolta a kicsit, így sajnálom:

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Hair Mask Cream Beauty Fort


5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Ez a maszk utal, hogy a következő altípusok: szerves. Kozmetika Cream Beauty, sőt, valódi, az ő kis eltarthatóság és kell tárolni a hűtőszekrényben. Vonzott bizonnyal ebben maszk az a tény, hogy úgy vélik, hogy egy maszkot a növekedés.

Maszk gyógynövényes illata tűlevelek és rozmaring, számomra kellemes aromájú a haj és a későbbiekben is. Ez vastag, de nem vastag, mint egy puding. Könnyen eloszlik a hajat.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Eredmény: nedvesítsük meg a hajat folyó vízzel, így meglehetősen nedves és forgalmaz egy maszkot, masszírozza a gyökerek, akkor csomagolja mindent egy turbánt, és nem a saját dolog.

Mosás le a maszkot, a maszk ad bőséges hab a fürdőkádban. Nedves haj már úgy érzi, nagyon Gorny és kellemes. De sajnos másnap fej lett piszkos, így a következő alkalommal úgy döntött, hogy mossa le a maszkot sampon.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Hair után egy maszk: sima, fényes, telített.
A maszk segít a hajhullás. De kb hajnövekedést gyártó izgatott lettem, mert a növekedés nem javul. Használata csak a maszk bőrre, mint egy olyan ipari szabvány centiméter.

Hair Cream revitalizáló BRELIL Numero a zab


Nagyon szenzációs maszk, ahonnan várnak csodák.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

A maszk egy éles szaga kozmetikai, a haj marad még körülbelül egy napig, megszakíthatja a parfümöt. A következetesség a krémet, de a haj lemossuk bonyolult. Fogyasztása elég gazdaságos.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Hatás: nanoshu krém eltérnénk a gyökerek a körülbelül 10 cm-es, és hagyjuk 5 percig.

Amikor lemosható, úgy érezte, hogy a haja nagyon sima és kellemes tapintású, puha és selymes tapintású lesz.

De a kötet eszik meg nagyon sok, a haj fényes és patkány farok tűnik. Mivel a hajam maguk egészséges és fényes, majd várta, hogy mit - a hihetetlen hatása van, de még nem láttam. Talán a száraz, vagy súlyosan sérült haj, ez a maszk ad neki egy wow hatása van, de nem látom, hogy a saját egészséges haj és egy maszkot csalódást okozott.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Hair Mask Ecolab indítja a haj növekedését


Ezzel a teljesen sokáig akartam, hogy találkoztunk, így aztán csak volt néhány termék, amelyek mindegyike nagyon örülök. A maszk egy hosszú ideje, hogy válasszon, és persze a végén úgy döntött, hogy a haj növekedését

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

A következetesség a maszk hasonlít tejszín, nem a vizet, de nem vastag.
Az illata nagyon kellemes, édes, emlékeztető Shea vaj íz a hajam hosszú.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

hatás:

a felemelkedését nem szőrnövekedés nem aktiválja, a méréseket a festett haj és termesztett legfeljebb 1 cm. Kár, ahogy reméltem. Alkalmazzuk a maszkot a gyökerekhez egy órát, és egy kalapot, nem ad semmilyen hatása.

Hosszasan alkalmazzák 5 percig, majd a hatás már kiváló. Haj fényes, sima és selymes. Haj tökéletesen sima és könnyen fésülhető után. A legfontosabb dolog, nem zsíros haj, és mosd meg őket a szükséges szokásos rendszerességgel.

Miatt az olaj a készítmény maszk táplálja a hajat és még a tippeket nem néz száraz. A megjelenés egészséges és fényes.

A haja, mint a selyem, szóló, az első nap a mosás után tartja rosszul.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Hair Mask Mágikus Glance Botanica Fényűző Hair


Az utóbbi időben ez a szakmai márka kezd egyre népszerűbb, és egy sor növekedés többek között itt, és én nem telt el.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

az összhang a folyékony maszkot, krémet, és ezért nem gazdaságos. Hair terjed könnyen.

Az illata a maszk fab! Ez talán a legszebb dolog a maszk. Az illata sárgabarack lekvár, a szaga a haj marad egész nap. Gyors áramlási mennyisége csak 75 ml.

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Az alkalmazás és hatása:

A maszkot alkalmaznak hajmosás után, dörzsölés jól a gyökereket, majd eloszlik a bal és a hossza 5 - 10 perc. Miután alaposan lemossuk. A gyökerek a maszk szinte nem kövér, van zsíros haj típusát.

fokozott szőrnövekedés? Nem. Alkalmazott három hétig követtem, de nem értékelhető eredményeket, nem látja egyáltalán. Lehet, hogy ez szükséges egy maszkot együtt sampon és balzsam az azonos sorozat, de egyedül én nem érvényesülhet. És egy korsó, hogy egy kicsit több, még a haj növekedését, ahelyett, hogy csak hagyja, így fogják használni gyorsabban, de még inkább személyesen én gyökerek azt több, mint egy egyszerű hosszúságú. Férfi vagyok, és én megtakarítás elég 11 alkalommal ezt a maszkot, de nem mindig hosszú.

De ez a maszk a terv Skin jelenti nagyon jól működik.

A - Az első, a hajat mosás után nem bonyolult, sima és könnyen fésülhető.

A - A második, hogy a haj fényét, természetesen, őrült. Azt hiszem, még jobb, mint az olaj, és mivel a baj a hagyományos maszk vásárlás sokkal kevésbé, és tartsa kevesebbre van szüksége.

Fotók, vaku nélkül:

5 üres dobozokat a haj maszkok, az idei elismerést, és horoshist troechniki

Eredmény: Kedvenc maszkok arány költség / haszon az idén a következők voltak: Hair Mask JOJO Haircosmetics vanília vanília Haircream és haj maszk Ecolab aktiválja a haj növekedését

Köszönjük a figyelmet!

Termékek a poszt

Kapcsolódó cikkek