5 titkai, hogyan lehet felgyorsítani a Google Chrome, a szabad

Főoldal »Internet» 2 titkos módja, hogy gyorsítsák fel a Google Chrome, amit valószínűleg nem tudja


Helló, a Google Chrome? Azt is, ha ő szeret téged? És elkezdtem tetszik után tettem néhány egyszerű manipulációk, és jelentősen felgyorsítja munkáját!







5 titkai, hogyan lehet felgyorsítani a Google Chrome, a szabad

Így vettem észre, hogy tartós használat után, a böngésző elindul szimpatikus „tompa”.

De mindez már a múlté, találtam néhány egyszerű módja, hogy gyorsítsák fel a Google Chrome, jelentősen javítja az egészséget és az idegeket =)

By the way, ezek a módszerek a gyorsulás és a titkos lehetőségek a böngésző az úton nem gördülnek, és mert nem volt elég izzadság, gyűjtsenek össze minden a lehető leghatékonyabb és egyszerű megoldás króm kiváló munkát.

Őszintén szólva, én jobban rajongója a Mozilla és a Chrome yuzayu minden nap, de megmentett több alkalommal. Teljesen biztos vagyok abban, hogy minden programnak a pluses és hátrányával.

Ahhoz, hogy minden az övé, én tisztelem a választás, és nem feltételezik, hogy mernek állítani, és Wuxi ** kemping, használja azt, de ez baromság, nincs értelme, hogy tetszik, csak testre és optimalizálja a maguk számára, és nem lenne jó!

Gyorsabb google króm, 2. lépés

Így ezek a módszerek egyszerűek és képes kezelni még a legegyszerűbb tagja az internetes közösség, tobish felhasználó, de mégis, ismétlem, hogy nehéz megtalálni.

Végén ezt a cikket adok egy pár titkot a Chrome, megtudtam, és döbbenten fordul a program, amely csak nem tudom, hogyan, kivéve, hogy a keresztszemes hímzés és ez egy vitás pont ...

Például a Google böngészője lehet használni, mint egy médialejátszó képviseli? Vagy írj és e-maileket küldeni anélkül, hogy a postafiók! ...

Oké, az, hogy később, de most a témában a cikk.

Én egyszerűsíteni akkor a feladat, ami volt elfoglalva több órán gyűjteni az anyagot (ahonnan egyébként maradok izgatott), tesztelni és ad egy présel.

Egy pár chipek és a böngésző titkok

Azt hittem, és úgy döntött, egy bónusz említeni két, ott fog égni egy chip, de a tőke. És nézek, akkor már meg is kezdték ásít.







És mindazokat a lehetőségeket, hogy létezik a Google Chrome, könnyen alkalmazható, és ki is nyomtathatja a letöltés az én „kis” kiválasztását, igen, és van, mindent meg kell tudni a Windows-7,8 telepítés testreszabási és egy csomó, akkor szükség lehet az egyes akik használják a számítógépet és az internetet általában nem kihasználni ezt a sin =) ingyen letöltés.

5 titkai, hogyan lehet felgyorsítani a Google Chrome, a szabad

Én befejezi, rengeteg zseton és titkok a Google Chrome-felhasználók, akik egyszerűen nem tudják, és nem ismerik őket. És ez még semmi, ezek a hűvös trükkök nagy lehet, hogy változatossá a használatát a böngésző, általában mindenkinek ajánlom!

Itt például, néhány trükk:

Úgy, mintha egy mobil eszköz egy lassú internetkapcsolat ..

Növeli a stabilitást, amikor betölti a Flash csak szükség esetén ..

A Chrome használata, mint egy médialejátszó ..

Olvasd jelszavakat rejtett csillag ..

És egy csomó, amely nem ismeri a átlagpolgár, gyűjtöttem minden titkát egy helyen, és felajánlja, hogy töltse le az összes fájlt egy ...

5 titkai, hogyan lehet felgyorsítani a Google Chrome, a szabad

Bravó! Üzleti, azt hiszem, hogy ez túl sok, hogy menjen =) Native hajlandó várni, és az összes ajándékot most szükség 😀 az igény, hogy a Antokha a helyzet.

NASTOZVEZDENELA ez a harc Yandex és a Google. A linoks ez a harc nem figyelhető meg. Cho néznek, ezek teszik! Kako prevodskhodstvo miatt extra eszköztár? Már megállt a firmovye harcosok! Ha küld néhány Windows, így más naseret lélek, valami szilva. És ez a csillag kurva, és hogy meg tudjuk beszélni az ember, a képére és hasonlatosságára az Isten!

Nagyon köszönjük a tájékoztatást. Ellenőrizze, hogy minden kell próbálni.

Chrome használja folyamatosan - a mobil internet a azt mutatja, hogy a legjobb eredmény közül a többi böngésző.

Ő végzett vizsgálatok Mozile, Yandex böngésző, az Opera.

Ez csak az én véleményem.

Helyesen Nicholas azt mondta: „... használatát, hogy tetszik, csak testre és optimalizálja a maguk számára, és jó lenne!”

Nicholas! Nem értem ezt a magyarázatot, kérjük, fejtse ki közérthető nyelven a szavakat: „Zárja be a” fékezés „Eljárás ezt, menj eszközei:
A menedzser nézd meg a problémát a beteg paraméter memória, és kezeli azt a mágikus Pendel”. Tisztelettel, Valerij

Valerij Természetesen ez nem egyértelmű, hogy az alom tedd ..

Mi örvend a futó programok listáját, és meghatározza azt, amelyik a leginkább bosszantó memória, processzor. Vannak „a folyamat befejezéséhez” gombra. Így lehetséges, hogy állítsa le a folyamatot, amely durván „tompa végű” =)

Sajnálom, de a leírt módszer - teljes a szar.
Chrome dolgozni nagyon gyorsan kell, hogy elmozduljon a cache lemezre keretek,
Ez az, amikor a böngésző valóban repülni.




Kapcsolódó cikkek