5 dolog, amit nem mond semmit arról a gyermek dada

Azt hagyjuk, hogy az ellátás a legértékesebb dolog az Ön számára, hogy az egész univerzumban. Néhány ötletet, mi kerül bébiszitter feladatok tekintetében a gyermek. De ez jól tudja, mi a felelősség vonatkozásában, és feladatait kapcsolatban van? Mégis mit gondolt, egyébként? Miért kell tudni? Aztán, hogy elkerüljük a félreértéseket, nem a legjobb módja befolyásolja az ellátás a gyermek. Ez az, amit a problémák között oszlik meg egy bébiszitter az internetes fórumok, és ez az, amit ők mondani (ha van bátorsága).

Ő a nővér, nem a takarítónő

A ház, amelyben vannak kis gyerekek, ez nagyon nehéz tartani a tökéletes rend. Ne várják a dajka, hogy ő lesz a rend fenntartására. Végtére is, a megadott időn tisztításhoz, akkor el kell végezni, akik után a gyermek. Végtére is, ez az, amit a ruhája. Persze, ha megy haza, és a konyha borítja burgonyapüré, ez túl sok. De amikor csak szétszórva a padlón, a játék vagy nem távolítják el a szekrényben, nagyon is lehetséges, hogy bocsásson meg a nővér. De azt mondja, hogy a nővér Elena: „Azt akartam, hogy megvásárolja a baba lefekvés előtt és fürdő volt, mintha korábban szétszórva disznónyáj tenném magam ilyen nem mossa, nem is beszélve arról,, hogy fürödni a gyermek Mi !. úgy volt, hogy ebben a helyzetben? legtisztább kád vagy elhagyni a gyerek úszni? Szerintem a szülőknek kell vigyázni a feltételeket, amelyek mellett van a gyermek. beleértve a tisztaságot a környezetet. én vagyok a nővér, nem a takarítónő . meg kell nézni, miután a gyermek és nevelő neki, és ne mossa és tisztítsa stb m. "

Vegye figyelembe azt is, hogy minél több a dada tartási ideje tisztítás vagy tisztítás, annál kevesebb figyelmet kap a gyerek. Természetesen lehetőség van időről időre kérni a nővér egy sétával lehet eljutni a boltba vásárolni tejet, vagy akár gyalog a gyermek is egy kutyát, de nem írok neki hosszú listát a megrendelések, kénytelen mosni, vagy főzni az egész család számára, ha ő bérel egy dada, és nem egy házvezetőnő.

Azt szeretné, hogy jöjjön haza, amikor azt mondta

Gondolod, hogy a dada míg a kevésbé értékes, mint a tiéd? Nem? De ez az, amit mutatnak, amikor késő fél órán vagy egy óra, véletlenül elnézést kért a késésért. „Fél óra tűnik, mint egy örökkévalóság, ha várnak a nap végén - panaszkodik a nővér Tatiana -. Bárcsak látni ezt mindig későn anya, ha kénytelen volt minden nap a munkában maradásra 20-30 percig, vagy ha én magam minden reggel. késő gyermekük számára. van ugyanis saját család, amelyben az este van ideje unatkozni, és azt kell etetni, ráadásul vacsora. De soha nem lehet tudni, hogy mik a tervei az esti kis van! " Úgy emlékszem, hogy a működési idő egy dajka kell meghatározni egyértelműen, mint a saját idejét. Ne engedd meg magadnak, hogy késni. De ha későn is, ha csak 15 percig, ne vegye a fáradságot, hogy hívja a nővért, hogy figyelmeztesse, és elnézést. Ne zavarja, és még egy további tipp a díj, hogy késő.

Ha a szokásos bébiszitter a gyermek állapítja néhány szabályt (mint „Nem édességet vacsora előtt”), nem bontják meg annak szeszély, függetlenül attól, hogy a nővér a közelben van-e vagy sem. Ily módon aláássa a tekintetben, hogy a gyermek a nővér, és provokálni engedetlenség. Végtére is, te magad valószínűleg beállított gyermekmegőrzés bizonyos szabályok és megkövetelik azok végrehajtását. Az is kívánatos, hogy akkor legalább a gyermek közölte a dada nem leereszkedő, mint egy szolga, és a par, mind a nagymama, például, vagy hogyan kíván kommunikálni a tanárral egy óvodában. „Az én nanimatelnitsa beszél velem, mint valami idegen, aki még nem látta a gyerekeket, és nem tudja, hogy az ő szemében, hogyan kell megközelíteni őket. Oktat minden részletében le, hogy hogyan kell helyesen viselni pelenka és hogy szükséges-e éjjel a növény gyermek . a bankban, de van egy nagy élmény, én szeretem a gyerekeket, és kezeli őket, mint a saját unokái Szerencsére ellenére a hozzáállása az anyja, a gyerekek is tartozik rám, mint egy nagymama, nem pedig a béres.”- azt mondja a nővér Irina.

Ő volt kényelmetlen a kapcsolatfelvételre pénz

Minden olyan személy, szégyelli, hogy kért pénzt. Ha bekapcsolja a béremelkedés dolgozik egy nagy cég, nem végez ilyen személyes jellegű, mint például a kérelem béremelés nővér, különösen, ha ő már dolgozik a családban, és valóban kötődik a gyermek, hogy ő tartja magát inkább nagymama és nem alkalmazottja. Sokan azt mondják, hogy soha nem nannies kínált emelni a béreket, akár éveken keresztül kiváló szolgáltatást a családban. Körülbelül a fele a nővérek, a munkáltatók nem fizetnek jutalmakat vagy jutalmat extra órával és nem adnak ajándékot az ünnepekre. Sok ápolók még könnyebb találni egy új, jobban fizető állást, mint kérni átveheti jelenlegi munkaadója. Svetlana, a rendező egyik ügynökségek toborozni ápolók, azt mondja: „Ha nincs hosszú távú munkaszerződést egy fix díj, akkor van értelme, hogy kis mértékben növeli a nővér fizetést egyszer vagy kétszer egy évben, akkor is, ha a tábla van rögzítve, néha fizet nővér bónuszokat, például. ajándékként az ünnepekre. azt is szentel egy héten kis zsebpénzt a gyereknek és az ápolónő. séta után, a gyermek gyakran kéri, hogy vesz neki lé, csokoládé, vagy akár néhány apró dolog, és gyermekfelügyelet ritkán olyan keményszívű neki azt visszautasítani. "

Azt is szüksége van

Nem mindenki pimaszul mászni a hűtőszekrényből, és vegye ki termékeket nem hozzá tartozó (bár az ápolók körében vannak ilyen). De a legtöbb ember csak szégyenlős, hogy mások termékek. Sok nannies elismerik, hogy szükség van egy világos felhívás őket mernek a termékeket saját élelmiszer, vagy főzni étkezés egy gyerek elég enni és az ő. Vannak nővérek, akik nem részesült ilyen meghívást, hozzák magukkal otthonról szendvicset! Feltétlenül mondja a nővér elmegy dolgozni, ő használhatja a hűtőben, vagy tud enni a gyermek.

Kapcsolódó cikkek