10 titkai stílus Hilary! Fan klub Hilary Duff (Hilary Duff)!

„Amikor Hillary akarja érezni szexi, ő visel szűk szoknya vagy festett vörös rúzs. A táskák és cipők Hilary nem szórja a pénzt, de amikor a pólók és pulóverek, éppen ellenkezőleg, az ő vásárol kicsit. A kedvenc akssessuary nagyon nagy fülbevaló és sál?

Hilary Duff bízik az ő ízlése. „Általános szabály, hogy én anélkül stylist” - mondja Hilary. És így viszont, hogy őket csak akkor van időm, és segítsen nekem választani egy fenomenális ruhát minden fontos esemény! "

Szerint a stílus Hilary: „Ravlekaytes és játssz ruhákat, hogy azok Casati mindig új és kopott sokszor.”

Ahogy Hillary inkább nézni minden nap? „Leggings, szandál, magassarkú, egyszerű felső és egy sál mindig eredeti.”

Hilary Duff: „Először is, hogy magabiztosan, én csak egy kis fekete szem körül, de az utóbbi időben nagyobb figyelmet fordítanak az ajkak Inkább a vörös, de most már megunta, és nézem inkább a szilva és a lila ..

Hilary Duff: „Semmi sem jobb, mint pritalinnaya blúz érezni szexi én inkább valami klasszikus és elegáns fajta dolog, amit lehet kombinálni, amit akar ...”

Hilary Duff megkísérli gyengeség kiegészítők. „Szeretem a nagy fülbevaló és sál. Ezek annyira bennem, hogy elvesztettem száma. Azt hiszem, hogy több mint hatvan.”

Hilary Duff elmondja, hogy ő választja sálat, „Szeretem sál nagyon terjedelmes és különböző anyagok.”

Hilary is nagyon szereti a táskák és cipők. „Én mindig siet és tágas táska, csak meg kell tartani mindazt, amit szeretnénk, hogy vigyen magával azon a napon. Ha Ön, mint én a növekedést, azaz 155 cm, a stílus sarka is nagyon fontos.”

Mi Hilary inkább pénzt megtakarítani? Válasz - mezek. „Ezeket fel lehet használni egy korlátozott ideig, így a dolgok mindig frissíteni kell.”

Hilary Duff nem hagy otthon nélkül: „Azt kell jó illata van számos különböző szellemek, és én mindig egy üveg parfümöt függően kedvem aznap!”.

Kapcsolódó hírek:

Kapcsolódó cikkek