10 kérdés Christian

10 kérdés Christian

1. A harmadik parancsolat a Tízparancsolat azt sugallja, hogy a hívők nem veszik Isten nevét hiába. Miért az Isten fontos ez a parancsolat?

Mivel a név határozza meg a személy. Az azonosító a szent Isten követel szent kapcsolat; hiába - ez a szent, akkor összekeverjük a nyüzsgés.

Ez sokat írtak már, így nincs értelme itt festeni.

2. Ha továbbra is a téma nevét. Gondolod, hogy ha befolyásolja a sors és a karakter utónév?

Nem hiszem el. Úgy vélem, ez befolyásolja az oktatás, az oktatás és az ima, hogy az ember más emberek, és így tovább.

A név lehet bármilyen hatása, ha egy személy ismeri az értékét, és ő nagy jelentőséget tulajdonít ennek, és ha a név fülbemászó.

„Naval” - őrült, nem tudom, ki hívta a fia miatt, de ha az én gyerekkori neve „őrült”, akkor elkezdi kifejteni hatását.

Ha a nevem Constantine, és én nem tudom az értékét, majd tanulni is reagál a csont, és nem állandóan, akkor ez valószínűleg nem befolyásolja vagy befolyásolhatja egy bizonyos módon, egy kicsit.

3. Mit kérdeznél Istentől, ha Ő tetszett neked, mint egykor Salamon?

Nem ezt a kérdést. „Ahhoz, hogy méltó életet éljünk Isten!” - az egyik jó lehetőség véleményem.

4. Fontos, hogy kijelölje magukat evangéliumi keresztény - baptista, vagy egyszerűen az úgynevezett keresztény?

Fontos, hogy élni, mint egy keresztény, hogy nem tiszteljük a Krisztus nevét, amely az úgynevezett. A külföldi hadd hívjon minket, ahogy rendben.

Tehát egyszer hívtuk az első keresztények „hristosikami”. Úgy gondoltuk, kár lenne, de kiderült, tisztelt, és mire van szüksége, ha hívják a neve a Megváltó Krisztus!

5. Lehet egy keresztény, hogy az intézkedés az Isten az életében különböző emberek, köztük a nem hívők?

Isten műveit még a megtekintését buta lények látható. Isten irgalma és az Ő igazságosság, és a bíróságok is látható az emberek életében, példák mindenhol. A keresztény nem „lehet” és a „kell” látni ezeket az intézkedéseket.

6. Hogyan és mit kell ösztönözni a fiatalokat, hisz szenvedélyesen szolgálni Istent, és nem befolyásolja a korrupt világban?

Példával. Történetek a hősök a hit, az apák baptista. Kép egy haldokló világ és szerető a világon kérvén Krisztus a kereszten: „Atyám, bocsáss meg nekik ...”

7. Egy keresztény nem vesz részt a különböző megbeszélések nem hívők vagy hívők más vallások? Hogy van ez hasznos?

Minden a helyzetet. Alapvetően - kevés haszna, mindössze - a látvány.

De néha hasznos lehet, és néha még káros is, ha a „gyöngy a disznók elé” vagy a „szent a kutyáknak ...”.

8. Van egy mondás John Piper: „Ne pazarold az életed hiábavaló.” Hogyan élnek, nem is tölteni az életét hiába?

Olvasd el ezt a könyvet magadnak Piper, mindent részletesen ismertetjük.

9. Sergey Jeszenyin írta: „Ha kiabálni szent hadsereg” kin te Russ élnek a paradicsomban „Azt mondják:” Nem szükséges paradicsom, Adj a hazám. " Hogy érted ezeket a szavakat?

Nem értem őket, mert elveszik a nonszensz emberi lelki küldetést. Nincs fogalma sem paradicsom, sem az élet ... és kb Homeland kis ötlet látszólag.

10. kívánságait?

Keresztényeket: „Szeresd Uradat, Istenedet teljes szívedből, teljes lelkemmel ő, minden erejével az erejével, és felebarátodat, mint önmagadat” Ez a szeretet nem engedi, hogy a bűn, vagy üljön a padon.

Interjú Arthur Garnier, különösen a keresztény tájékoztatási és oktatási portál slovodlyatebya.rf

Kapcsolódó cikkek