Rubin többek zúzott, és megjelent az első helyet a csoportban

"Ruby": Rizhikov, Kuzmin, Bokketti, Sharon, Ansaldi, Orbays, Nath, Kasai (Töre, 61) Eryomenko (Eduardo, 8), Karadeniz, Dyadyun (Rondon, 59).

"Inter": Belec, Silvestre, Ranocchia (Donkor, 73), Pereira, Jesus, Jonathan, Gargano, Benassi. Romano (Zanetti, 46), Coutinho, Livayya (Palacio, 46).

Figyelmeztetés: nem - Livayya, 35, Gargano, 40, Sylvester, 72.

Kazan „Ruby” és a Milan „Inter” biztonságos hozzáférést a 1/16 inkább az utolsó fordulóban. „Neftchi” és a „gerilla” túl gyenge ellenfelek az oroszok és az olaszok. Találkozó csoportvezetők ugyanis nem csak az érték a verseny (a győztes kap hipotetikusan gyengébb ellenfél a rájátszásban). „Ruby” soha legyőzött „Inter”, bár ő hihetetlenül közel, hogy az első meccs, de Yuto Nagatomo gólt segítette a „Nerazzurri”, hogy mentse a döntetlen a hazai pályán. Ebben a játékban, ez volt a kedvenc az orosz csapat. Az a tény, hogy Andrea Strammachioni hozott Kazan megkettőzése szerkezet, így Milánó, szinte minden vezető.

A játékos, aki belép a területen az első perctől kezdve, hogy csak a fő Ranokkya Andra, Walter Gargano és Alvaro Pereira. Javier Zanetti és Rodrigo Palacio maradt a padon. Kurban Berdyev nem sajnálom a vezetők, és megjelent szinte a legerősebb az adott pillanatban a készítmény. A kérdés csak az, hogy aggódnak a rajongók a Kazan csapat, ez egy kérdés csatár. Berdyev úgy döntött, hogy kiadja az első percben Vladimir Dyadyuna helyett Salomon Rondon, aki a padon.

A találkozó elején a leginkább, hogy nem méltó a „Ruby” módon. Már a második percben, a hazaiak sikerült előre köszönhetően a cél Gökdeniz Karadeniz. Kasaev felgyorsította a bal szárnyon, és végzett jobbra a büntető területen a „Inter”. Jézus nagyon rosszul kiütötte a labdát üti a post. Tól faáru labda visszapattant pontosan Karadeniz, aki csak lőni az üres háló „Nerazzurri”. Joy utat engedett bánat után néhány három percig. Az egyik legfontosabb játékos, „Rubin”, Roman Eremenko, megsérült, és el kellett hagynia a pályát. Ehelyett volt egy brazil Carlos Eduardo.

Miután egy ilyen váratlan Start osztályokon Strammachioni megpróbálta magához ragadni a kezdeményezést. Tartalékosok „Inter” próbálta tartani kombinációja támadást, de sok hibát és a veszteség arra utal, hogy sok ilyen játékos nem valószínű, hogy gyakran megjelenik a területen, mielőtt a szezon végén. A maximum, ami lehetséges volt, „Inter” - szerelt sebességváltó per Livayyu de a tapasztalt védelmi központ „Rubin” csatlakozott a fiatal csatár, „fekete-kék” kezek és lábak. Azt lehet feltételezni, hogy a Kazan megpróbálja előírni játékát ellenfél, és hogy erősítsék előnye a hosszú távon. Üteme azonban a mérkőzés, és nincs szikra a szemében, azt mondta, hogy „Ruby” fog játszani egy sorban. Tulajdonképpen vége előtt az első felében, a játékosok által említett egy csapásra a cél két, ami lett segíti.

A szünetben Andrea Strammachioni úgy döntött, hogy egy dupla helyettesítés egyszerre felszabadító Zanetti és Palacio. És azt kell mondani, ezek a váltások voltak gyümölcs. Az olasz csapat képes volt, hogy megragadja a kezdeményezést, és még volt néhány nagy esélye gólt. Szóval, a 65. perc Rodrigo Palacio volt összehasonlítani a számla, de a lövés elkerülte beleesett a fába után Ryzhikov meggondolatlanul elhagyta őket. „Ruby” ez után a pont még zárva a védelmi és remélték, hogy a minimális győztes pontszámot. Ha valaki azt a látszatot keltheti a cél, akkor valószínű, hogy a „Rubin” a cél, hanem a házigazdák sikerült gólt. Nath-ben nyílt megjelent Rondon tette kiváló átadása a mélységet. Venezuelai csatár könnyen eltört az úton fiatal védő Donkova és harapósan ütött méter tizenöt. A labda lepattant a bárban berepült a nettó kapu Belec. És a legmeglepőbb, „Ruby” rajta nem megnyugodott - a leállás ideje a játékvezető Salomon Rondon majd tegyük bele a „Inter” a lapátok, a harmadik alkalommal törés a szlovák kapus, „Nerazzurri”.

Így a „Ruby” nem csak azzal egy üzletet a rájátszásba, de a korai az első helyet a csoportban.

Ismét vesz oldalán gyenge bárányok és megmondom - LES minden közöttük egyenlő, akik motiváltak, és nyer, balra senki sem akar, különösen azoknak, akik nyerni a Bajnokok Ligája nem süt másik nélkül trófea, azzal, amid van, hogy nem törődnek vele ? Inter 100% volt a második helyen, és még ki a csoport, csak az edző úgy döntött, hogy tapasztalatot a fiatal és mindent jól, ez a mi klub a játékosok kezdenek a kívánt tapasztalat években 23, és rendben a dolgok, hogy kiadja, és azok, akik fiatalabbak az európai versenyben, kölcsönöznek edzés a nagy játék, ez a mi játékosok jönnek a 25 évet, és az első alkalommal játszik a Barca, szar a nadrágot, és nem igrya ​​ilyen mérkőzést nyert SAF megjelent tartalékba Galatasaray Törökország csak 1: 0, így, azt mondta és hogy a következő játék nem ugyanaz, és miért nem, ha a kimeneti garantált ? Inter nem ítélik el, és Rubin égve az alapstruktúra, ha azonban Berdyev engedje nyugodt, de nem kevésbé motivált része a meccset a következő ellenfél a RPL, akkor nem is, az egyik csoport a vevő a LES nem könnyű, és Rubin és Anzhi megnyerte az UEFA-kupa meglehetősen engedheti meg magának, én hiszek bennük!