0000 és meglepetés belül rádió

A javítás során úgy döntöttek, hogy távolítsa el a Akuma autók, mint ez egy nagyon hosszú idő. Mire mindent befejeződött, és az akkumulátor visszatért a helyére a becsület, rádió köszöntött nagyon barátságtalan 0000.

A félelem, a pánik, és átkozta rádió. Ismét mászni az interneten, és megtanulják, hogy a Nissan így számára védelmet rádiót. Tudd, hogy hol kap ez a kód: meg kell egy darab papírt, nagyon kicsi, mindössze egy ilyen kódot, akkor minden rádió-. Paper kellett kiadnia minden dokumentumot a gépen, vagy egyáltalán kell ragasztani, vagy valahol benne.
Nos, mivel én csak egy győztes az életben, kerestem az egész gép, és minden dokumentumot áhított ilyet kártya nem találtam. De találtam a kódot generátor létrehozott rádió Blackpunkt (mint a neve). Megtaláltam a meghajtó, de nincs egy személy hitelt (nagy köszönet jár neki), amit lefektetett. Lay out is előfordulhat, hogy valaki lesz szüksége:

Nem vírusok, az igazság-az igazság, letölti magát és komputerom rendben :)

Tehát most, hogyan is működik:
A generál kódot kell a sorszámot a rádiót, és felismerje annak szükségességét, hogy húzza ki a rádiót, ami valójában mi. Mi azonnal megtalálta a sorszám, meg van írva a „alulról”, a rádió, hanem volt ott valami, hogy definíció szerint nem kellene. Egy kincs! Az összeg 5-rubel érme, és a 10-rubel: D
A kód jött a gép énekel újra, és ami érdekes: miután kihúzta a „kincs” a rádiót - ez már nem lóg, nem hibás, és az összes korábbi kérdések azzal a ténnyel, hogy ő hirtelen elhallgatott - balra. Talán ez volt az oka?