10 praktikus tippeket, és vágyakozunk, hogy lefogy

Fáradt állandó tippeket és javaslatokat, hogyan lehet fogyni a különböző diéták tervezett korlátlan forrásokat és sok időt? Sokunk tölteni fél teljesen irreális kiadási főzésére vagy egyszerűen nincs elég pénz a kínált termékek és szolgáltatások az étrendben. Vannak, akik elborzadva a gondolat, hogy meg kell, hogy folyamatosan számolni kalóriát. Nálunk néhány tipp, amelyet követően képes lesz fenntartani az optimális súly.

1. Ne eszel? Sok étterem nagyon nagy része, ezért ha lehet, rendelni magadnak valamit a gyermek menü, Gyermek menü: elvek gyermekélelmezésben

10 praktikus tippeket, és vágyakozunk, hogy lefogy
. ahol a részek sokkal kisebbek.

2. Tegyük fel, hogy Ön mindig elérhető és könnyen hozzáférhető egészséges ételek Alacsony kalóriatartalmú ételek. Egy tál gyümölcs, egy üveg zellert és a sárgarépát a hűtőbe, gyümölcssaláta segít enni, ha ebéd előtt, vacsora még messze, de már vannak akar.

3. Cserélje konzervált zöldség fagyasztva.

4. Vegyél egy gőzös. Párolt zöldség - a legtöbb egészséges. Az étel megőrzi szinte minden természetes tápanyagokat. Még ha túl sokat esznek, akkor nem érzem olyan súlyos után zsíros étkezés.

5. szűkítése táplálékbevitel idővel. Ha hosszabb ideig ül az asztalnál, annál többet enni.

10 praktikus tippeket, és vágyakozunk, hogy lefogy
6. Egyél naponta többször. Osszuk el a napi adag több részből áll, legalább három. És próbáld meg nem hagyja ki a reggelit - gyümölcs, keksz, pirítós ...

7. Lehetőleg ne igyon szénsavas üdítőitalokat. Nem kell semmilyen tápanyagot, a szilárd cukor. Hozz egy 100% gyümölcslé vagy gyümölcs híg közönséges víz.

8. Igyon sok vizet. Ez régóta ismert szabály, de ne felejtsük el, hogy igyon legalább 8 pohár naponta.

10. Felejtsd el a chips, keksz, dió, napraforgómag! Ezek nagyon magas kalória! Jobb táplálékra szárított gyümölcs vagy joghurt. Kevesebb kalóriát és több.

És most 10 mítoszt fogyókúra.

1. csökkentése kalória vezet a gyors fogyás. Ez nem igaz! Egy éles csökkenés az élelmiszer a gyomorban „gondolja”, hogy csak éhes és azonnal felhalmozódnak tömeg!

2. A szigorúbb diéta, annál jobb. Folyamatosan eszik ugyanazt (pl káposztaleves), akkor valószínűleg kényelmetlenül érzi magát. Egy héttel később, csak utálom káposzta Káposzta: hasznos tulajdonságok és ellenjavallatok, ami, ha nem tudja

10 praktikus tippeket, és vágyakozunk, hogy lefogy
. Szükség van az Ön számára? Válassza kevésbé súlyos diéta vagy használja a tippeket (ld. A fenti 10. fogyás tippeket)

3. Szükséges, hogy feladja a kedvenc, de nem hasznos termékeket. Előbb vagy utóbb, akkor ne áztassa és enni fagylalt vagy sütemény. Nem számít, kis mennyiségben nem fogja bántani. De csak kicsi!

4. Ne egyen után 18:00. Sőt, fontos, hogy ne, hogy mennyit eszik, mennyit eszik, és hogyan van az aktív életmód. Ha evett hét, és lefeküdt a 12, akkor nincs semmi ok az aggodalomra. Különösen, ha a vacsora volt könnyű.

6. A zsír rossz. Elvileg igen. De kis mennyiségben hasznos, és biztos, hogy tartalmazza a napi étrendben. És néhány zsír nagyon hasznos, például foglalt a tenger gyümölcsei. Ahhoz, hogy a halak megeszik.

7. étkezések kihagyása elősegíti a fogyást. Éppen ellenkezőleg. Az anyagcsere zavart. Plusz, ha nem kap elég vitamint. Ezért a legjobb, ha enni gyakrabban, de lassan. (Ld. A 10. és 6. igénypont fogyás tippeket)

8. Olaj - káros terméket. Akkor használja az alacsony zsírtartalmú fajták olaj és kalóriaszegény tejtermékek. Különösen azért, mert tartalmaz kalciumot, amely szükséges a szervezet.

9. A fogyni, akkor kell nagy akaraterő. Igen, a hatalmi szerepet fog játszani. De ennél sokkal a testsúly függ a genetikai hajlam az egészség, a környezet van, az aktivitás szintjét.

10. A nagyszámú víz segít a fogyásban. Ivás nagy mennyiségű víz nem vezet a fogyás. A víz jót tesz az egészségnek, de az információt, hogy az emberek fogyni a víz. Valószínűleg, csak cserélni a magas kalóriatartalmú, gyümölcslé vagy szóda közönséges ivóvizet.

Natalia Sharygina kifejezetten a női klub

Sietek hozzátenni. Nem ülök a diéta, de igyekszem vigyázni magukat, és az irányítást a tömeg. növekedési 158 cm, súlya 58 kg. Maguknak tett vizet inni hangsúlyt éhgyomorra reggel és 2 csésze víz, 0,5 L. életben strukturált negatív töltés

Én 16 éves. és a súlyom komponálja 80 növekedése során 166-167. Prsto Utálom magam és a tükörben, nem tudom, mit kell tenni, hogy lefogy. Azt is nagyon gyenge akaraterő. Leültem rozlichnogo dieteh, bement a sport, de semmi sem segít. Már nem tudom, mit kell tenni. Ha vannak olyan emberek, akik átmentek ezen, mint én, kérem ossza meg!

Úgy döntöttem, hogy lefogy a segítségével a módszer))) megpróbálom, és remélem, a jó eredmény))) Köszönöm a segítséget az igazi teszt diéta)))): roll:

Éhen magad nagyon kegyetlen! És miért - mert a hatás csak átmeneti, egy hét múlva a szokásos teljesítmény pár kiló jött vissza két - minden! Ül egy diéta az élet (hordó még elképzelni ijesztő) nem reális, akkor szeretnék enni! Kínálok egy módja annak, hogy lefogy egy kicsit. Ez alkalmas emberek tömege nem haladja meg a 70 kg-ot. Éhen nem különösebben szükséges (vagy inkább egyáltalán!) - ez a „diéta” egyszerűen nevezzük böjt nap! Tej böjt nap (ha az egészségügyi problémák, konzultáljon orvosával, mielőtt). Ez a módszer Megpróbáltam magam. Lemérjük a hónap elején 62 kg, de most - 55. Ez nem rossz, figyelembe véve, hogy a „diéta” ül csak 4 nap egy hónapban. A legjobb az egészben az, hogy a súlya nem éri el, akkor (is, amikor az élelmiszer ésszerű mennyiségben!). Ez annak a ténynek köszönhető, hogy nem megijeszteni tested élelemhiány, nem hiszi, hogy hogyan mentse meg, hogy normálisan működik. De hiánya miatt a zsír a szervezetben érkező kénytelen, sajnos neki tölteni a saját, natív! Általában szombat összejövetel ereje (ha volt egy kicsit), hogy az ő karcsú pénztárca legújabb rejtjük (száz rubelt gondolja elég), és megy a bolt. Tedd a kosárba 2 csomag sovány (!) Túrós, zsírmentes (!), Joghurt (2 db), nagyon-nagyon alacsony zsírtartalmú joghurt vagy tej (2 csomag azt hiszem elég). Ha édesszájú (mint én!) Ezután vásárol lekvár vagy puding (ne tévesszen meg, csak egy kicsit!), Mindig nélkül zsír- és szénhidrát-kevésbé kívánatos! Szereznek? Most, hogy tiszta lelkiismerettel haza (csak ne felejtsd el, hogy fizet!) És megy bainki. Minden vasárnap van hősiesen enni csak amit vettem tegnap (remélem, hogy nem ugyanabban az időben egy teherautó sogrebli pár sütemény!). Általában ez elég ízletes. Egyél minden van szüksége, ha igazán akar. ! Bármikor (bár még mindig kívánatos két órával lefekvés előtt Otavi szabad gyomor, megállás enni) Azt hiszem az összes hozzávalót legyen elég! (Ha nem elég - még jobb - megy a bolt). Hasonlóképpen, annak szükségességét, hogy enni minden vasárnap a hónapban. Csak semmi, de ezek a termékek nem rendelkeznek. A másik lenne jó neki a legjobb eredményt edzés - aerobic + erősítő edzés. Ebben az esetben a tömeg kisebb lesz a mérleg nem sok, de mindenki észrevette, hogy lefogyott, és utol! Általában jó étvágyat. jó szerencsét)

mondd, hogy körülbelül hány kalóriát ebben étrend: reggeli egy pohár tej vagy egy két bites syrnikaobed tvorogauzhin 8 garnélarák

A legfontosabb dolog, hogy megtalálja a támogatója elleni küzdelemben súlyfelesleggel! Például egy fórumon, hogy megosszák eredményeket, olvasni és hallgatni az eredményeket más Luda! Hidd el, van egy ösztönző! Te nem vagy egyedül.

Igen. Azt tisztelték az összes visszajelzést. majd beszélek. Én 14 éves vagyok, súlya 72 kiló, magassága 172, szörnyen édes szerelem. OOOOOCHCHCHEN de szeretnék fogyni. De nem lehet.

Hire a lektor, nem túl nehéz elhinni van írva, akkor is, ha úgy hangzik hihető, amikor oly sok hibát. Köszönöm.

Kapcsolódó cikkek