100% módját, hogy legyőzze vágy

100% módját, hogy legyőzze vágy
Hogyan lehet leküzdeni a túlnyomó ördögi ellenséget - vágy? Van egy módszer. Ez a módszer száz százalékos, az biztos. Ez azt mutatta, a Legfelsőbb Úr oly csodálatos módon, ő küldte a világ megszemélyesítése vágy - Ravana. Ravana - a legismertebb szimbóluma a vágy a történelem folyamán. Sita Devi - a felesége Rama, ez - nem más, mint a bővítés Lakshmi Devi, a szerencse istennője. Minden a szerencse a világon - ez az energia a Sita. De mi a siker? - Ez nem csak a pénz, ez mind jó - egészség, hírnév, a kényelem, erős barátság, boldog család. Sok szerencsét - ez mind jó ebben a világban, és a kudarc - elveszti az egészet. Lakshmi Devi volt az istennő Sita.

100% módját, hogy legyőzze vágy
Hogyan lehet leküzdeni a túlnyomó ördögi ellenséget - vágy? Van egy módszer. Ez a módszer száz százalékos, az biztos. Ez azt mutatta, a Legfelsőbb Úr oly csodálatos módon, ő küldte a világ megszemélyesítése vágy - Ravana. Ravana - a legismertebb szimbóluma a vágy a történelem folyamán.

Sita Devi - a felesége Rama, ez - nem más, mint a bővítés Lakshmi Devi, a szerencse istennője. Minden a szerencse a világon - ez az energia a Sita. De mi a siker? - Ez nem csak a pénz, ez mind jó - egészség, hírnév, a kényelem, erős barátság, boldog család. Sok szerencsét - ez mind jó ebben a világban, és a kudarc - elveszti az egészet. Lakshmi Devi volt az istennő Sita. Mindenki tudja, hogy Sita kizárólag a Rama. Mi a szerelem? Szerelem eszközökkel segíti Sita az ő szeretete Rama, ez nem tett lakosok Ayodhyában - Hanuman, Sugriva, Laksmanának? Az egyetlen vágya az volt, hogy Szita és Rama boldog. De Ravana Sita akart magának. Ez kama, vagy vágy. A Csaitanja Caritamritát Krsnadasa Kavirádzsa Goswami leírja, hogy a szeretet - a természetes hajlam, hogy a lélek akarja élvezni az Istent, hanem amikor arra törekszik, öröm az ő tulajdonát képezi a saját önző vágyai, mint a szerelem - nem más, mint a vágy. Szerelem és vágy - ugyanaz az energia, ugyanaz a tendencia. Ha ez az energia arra irányul, hogy az Isten, akkor - a prémium, egyéb esetekben - a kama vagy vágy.

Ravana nagyon ravasz, megváltoztatta külsejét, és ellopta Sita. Azt olvassuk a Rámájana Valmiki Muni, Lord Rama testvérével Laksmanának keresett istennő Sita, akkor szövetségre lépett a Sugriva és Hanuman, és ezzel együtt a nagy sereg megtámadta a sziget Sri Lanka. Ravana olyan erős volt, hogy senki sem verte őt. Ravana, Indrajit, Kumbhakarna és egyéb Râkshasa, elutasít minden büszkeségét, halálosan félnek még a félistenek - nem tudták nyerni nem dzsívátma.

Ravana - jelképe Kama. Tisztában kell lennie azzal, hogy minden vágya, hogy élvezze elkülönítve Isten Ravana jelenti jelenléte a szívünkben. Lord Sri Ramachandra akarta mutatni a világnak, milyen erős Ravana és milyen erő van vágy. Minden alkalommal, amikor levágta a fejét Ravana, a másik nő. Nincs ott a hasonlóság a saját anyagi vágyakat? Minden alkalommal, amikor végez yajna áldozatot tegyen puja lemond anyagi vágy, hogy óra növekszik tovább. Újra bűnbánatot, nem jóga ismét, fogadalmak, hogy elhagyja a tendencia, hogy a vágy a szívedben, akkor nyerni, de ... van egy másik. Azok, akik már a spirituális úton, tudom, hogy ha egyszer vágott egy fejet, a helyén nő tíz új. Ez egy végtelen harc.

Végül Rama lőtt egy nyilat a szívébe Ravana, és amikor áttört a szíve, és ő a földre esett. A keret csak ezt a nyilat. Egyik halandóinak dzsívák, élőlény nem értem. Ez egy kivételes erejét Rama. Ezért Krishna mondja a Bhagavad-gítá, hogy „ez az anyag az energia nagyon, nagyon nehéz legyőzni, de azok számára, akik átadták magukat Nekem, veszem a háború a saját kezébe; Én meghódítani vágy, én meghódítani Ravana a szívedben, nekem ez könnyű, megöllek összes démon a szív nyilait. " Ha átadjuk magunkat Lord Rama jön a szívünkbe. Ha arra gondolunk, Krishna, ha arra gondolunk Lord Ramachandra, Ő nem más, mint a memória. A bhakti mindig emlékezni az Úr, hogy bhaktáját mindig imádják Őt és becsület Őt. E folyamat révén a Rama jön a szívünkbe, és az Ő hatalmas nyilak lőni egyenesen a szíve Ravana, és a fejét, és minden mást esések és eltűnik az életünkből örökre.

Kapcsolódó cikkek