11. nap, az élet utáni méhen kívüli - Kezelési margarita rekord (margaritashel) Blog

Helló, Én már az első terhesség méhen kívüli, ami furcsa nekem a műtét után az orvos nem írta elő a kezelést. Lányok, nem tudom, talán én csak nagyon akart egy gyerek, akkor Allah segített, általában mi Baskíria ott gyógynövény Gordeev, elmentem hozzá, látta, 6 hónap, van egy speciális fű felföldi méh (enyhíti gyulladás a csövek és restaurátor átjárhatóságát, valamint vkomlekse természetesen sokféle ő felírt nekem régen méhen kívüli, csinálok laparoszkópia, két cső nagyon nehéz megfelelő volt azt hiszem tettem szert csak a hegyvidéki méh fél év után -... normális terhesség, a lány már 2 éves van. Ön kötelező de ez sikeres lesz. Hiszek benne, mert magam ment keresztül ez.

Irinochka! Nagyon, nagyon boldog és szeretném, ha a fény és a biztonságos szállítás! Köszönöm, és a kedves szavakat! Az ilyen történetek kénytelenek sírni a boldogságtól, és hisznek magukban. Az egyetlen dolog, attól tartok, hogy hiányzik az időben, az első hónapban, amikor még mindig sok lehet változtatni, de még mindig meg kell találni egy jó orvos, és a kórház nem mondott semmit igazán.
Milyen kezelést az orvos írja elő, hogy azonnal a műtét után? Mi a legfontosabb rehabilitációs? Lehetséges, hogy nem könnyű feladat vagy jobb, ha kisebb lépés?

11. nap, az élet utáni méhen kívüli - Kezelési margarita rekord (margaritashel) Blog

Én, az úton is eltávolítható a bal cső, továbbá a 8. héten, elég későn, de hálás vagyok Istennek, hogy ő életben maradt, a többit lehet kezelni.

és a kezelést szakaszos:

1. Először is, a műtét után azonnal gyulladáscsökkentő kúp (nem emlékszem a nevére), amint az első M - elkezdett Yasmin (minimum kell 4 hónap)

2. Ezután egy hónappal később az orvos felírt egy receptet, és én elrendelte a gyógyszertárban gyertyák Lydasum, a kurzus - 10 nap

3. 2 hónappal később elmentem az LCD és kérte, hogy engem nevezett ki rehabilitáció: itt nem számít, milyen a mágnes, elektroforézis, minden hasznos, hogy csökkentsék összenövések, és még mindig azok.

4. Aztán van az orvos szó szerint erőszakkal történt, hogy megy a központban, mentem az egész család Belarusz: nincs drága és szuper kezelést. Csak keres egy nőgyógyászati ​​orvos ott csak Istentől, általa kijelölt nagyszámú eljárások (ha szeretné, akkor én is részletesen leírja) általában 2 hét teljes kikapcsolódás, nos, mindent, hazajött, nem ultrahang, minden rendben van, hagyjuk, hogy terhes, bár ez nagyon ijesztő.

Azt tanácsolom neked: jól néz ki, „ő” orvos akivel lehet bízni, amelyet részletesen az Ön számára a terv, a terv könnyebben megy át az egészet, ez a lépés, akkor megy az egyik fokára a másikra, és rájönnek, hogy minden lépés, amit megközelíteni az ő végzése

Kapcsolódó cikkek