71 tipp, stylist dar'ya Shynkaruk voronezh

hogy a már 4 hónap óta esküvő, esküvői fotó felülvizsgálata ismét győződve a helyes választás az Ön stylist. elejétől indul, Dasha ment, hogy találkozzon velem, és szenvedett egy menyasszony egy órával korábban (amelyekhez külön köszönöm menyasszony), és megállapodtak abban, hogy az a baj, és az utamat. akkor nagyon őszinte, az eredmény egy próba haj és smink volt ideges, de ez volt az előny - Nézd meg közelről a hibákat a próbaverzió, figyelembe vettük a hiányosságokat, és a kép tökéletes volt! nap X Dasha jött be időben került az izgalom, és most volt egy profi! és a haj és smink maradt egész nap, annak ellenére, hogy a fárasztó hőség, örömkönnyeket, és így tovább. Általában minden őszinteség, azt akarom mondani, Darja - azon kevesek egyike, akinek a munkáját boldog vagyok!







Nagyon hálás, Daria, készítésére én esküvői képet. Egyáltalán nem sajnálom, hogy megállt az általuk választott rajta. Azon a napon az esküvő Daria jött a edzőtáborban a házamba - nagyon pontos és figyelmes. Smink és haj látszott puha, romantikus és természetes (amelyet a legmagasabb szinten), amit akartam. Mert semmi sem zilált egész nap, és nem terjed ki. Dasha tett haj és a húgom, aki szintén nagyon boldogok voltak =)). Kedves menyasszony biztonságosan bízni az esküvői kép a kezében Daria, ő egy igazi mester a mesterségét, nagy szakmai és kellemes. -pozitív személyt. Ismét köszönöm a munkát.

Dasha kifejezni hálámat a képet, hogy ő teremtett számomra. Haj és smink jól kombinálható egymással, hogy pontosan mit akarok. Mindent szépen és szakszerűen történik.

Dasha, köszönöm szépen az én esküvői !! reggel egy jó hangulat, amit hoztam az Ön és arany tollat! Smink és haj minden, amit akartam! A kozmetikai termékektől én teljesen szeretem! Külön köszönet a smink, a probléma bőrt sima és ragyogó egész nap nem jelent meg fényét! Master of mesterségét! Azt sem bántam, hogy fordult Dasha a legfontosabb nap! Sok szerencsét a további munkához!

71 tipp, stylist dar'ya Shynkaruk voronezh

Dasha- tehetséges stylist képes volt gyorsan és könnyen megérteni, hogy mi, mint végrehajtani kép tetszett én és a férjem! Haj és smink elviselte minden nehézség az esküvő napján és méltóságának megőrzését estig! Dolgozik vele könnyű volt és nyugodt, nem kell idegeskedni és aggódni a sikertelen smink vagy frizura, először nézz a tükörbe megijesztett, és kérte a jó hangulat az egész nap (miután az összes, minden menyasszony fontos neki megjelenés). Nem félek nincs szél, nincs nap, nincs aktív tánc! Köszönöm, Dasha, örülök, hogy még mindig kihasználni a szolgáltatás, ha az alkalmas az esetben jelenik meg.

71 tipp, stylist dar'ya Shynkaruk voronezh

Daria, ura kézműves! :) A legizgalmasabb nap segített létrehozni egy szép kép, ami elég, nem csak én, hanem természetesen a menyasszony és a vendégek! Nagyon figyelmes, hogy a kívánságait, és kellemes a kommunikáció és pontos! Dashulya köszönhetően ismét egy jó haj és smink!))







Dasha, te egy nagy umnichka! **** Tudni nem kétséges, mivel az első találkozó! Frizura szuper volt, egészen a legvégéig, valamint egy nagy make-up, szempillák szuper))) Köszönöm szépen!)))) Az állandó ügyfél)))))

71 tipp, stylist dar'ya Shynkaruk voronezh

Szeretném kifejezni neked, Dasha, nagyon sok nekem, és az én anyukám átalakítása. Voltunk ragadtatva a vendégek. smink minőség - félelmetes. Veled öröm volt foglalkozni, akkor sooooo aranyos és pozitív ember. És ami a legfontosabb - szakmájuk mesterévé. Spaaaasiiiibkiii))))

Szeretném szívből megköszönni Daria, a szakmai és a szakértők a saját területén kapcsolatos munkájuk nagy szeretettel és csináld nagy öröm! Igen van), csak egy csodálatos ember)). Make-up és frizura, minden nagyszerű volt! Dasha kívánok további sikereket és hódító új magasságokba. ))))) Azt tanácsolom mindenkinek, hogy Daria.

Dasha, te szuper-master. Hála neked, néztem ellenállhatatlan a legfontosabb nap az életemben! Jó volt, hogy kiad ma reggel veled! Te egy csodálatos ember! Köszönöm szépen. Remélhetőleg több lesz Van egy lehetőség, hogy találkozzanak veled újra érezni a legszebb és vonzó)))))

Daria született stylist! Master of mesterségét, frizura mellett, ami hatással volt a vendégek; Ez tartott minden este, és volt tökéletes állapotban. A legjobb, amit nem is álmodnak. Nagyon hálás vagyok, hogy Daria és azt gondolja, hogy megtalálta a mester.

Dasha munkája egyszerűen gyönyörű! Stílus és kéréseket kezeli sorozatosan teljesen! Minden látszott nagyon finom, elegáns. Frizura minimálisra lakk, amely egy speciális könnyedség. És a smink, és a csillók a legmagasabb osztályban. Dasha tanácsot, mint egy profi, aki érti a dolgát.

71 tipp, stylist dar'ya Shynkaruk voronezh

Dashi használta a szolgáltatást többször. Ez az egyetlen mester, akinek Bíztam teljesen, és mindig elégedett az eredménnyel! Ezért, amikor készül az esküvőre, edinsvennoe kérdés, amit nem kalapács feje a választás egy stylist. Pontosan tudtam, mi lesz, ha azt. Dashunya nem csak egy kiváló szakember a saját területén, de nagyon szép, kedves, érzékeny és élénk ember! Ő volt az első, aki elkezdte elvezet a rendelést a legizgalmasabb és örömteli nap. És tudtam, hogy töltse fel a pozitív és jó hangulat! És ez nagyon fontos minden menyasszony. És a legközelebbi és legkedvesebb lány (húga és tanú) csinált egy lenyűgöző átalakítása! Tehát mind szép, magabiztos. Smink nem okozott csalódást, hogy egész nap tartott. Általában a lányok, én is írok Dasha munka hosszú ideig, van valami! De jobb, próbálja ki magát. Ön elégedett lesz az eredménnyel garantált. Köszönöm Dasha, amíg vannak olyan szakemberek, mint te, mi, lányok lesznek szép és boldog!

Valóban, ez egy sajnálatos, hogy nincs értékelése „kiváló”, mert ez az, hogyan lehet értékelni a munkát a szakember, azt is mondhatjuk, - a szakmai maguk területén. Ami fontos, hogy a menyasszony? Ez nem csak a megjelenése, akkor is menti az idegeim, mielőtt a fő esemény. Hogyan lehet ezt elérni? Szükséges, hogy már segített megszervezni minden felelős és képzett. Daria egyike azoknak az embereknek. Nagyon pontos, udvarias, készséges. Teljes elkötelezettség esetén. Ha nem akarja ismételni az smink és frizura - csak Dasha. A férfi dolgozott a pre-esküvői anarchikus állapotok és nem zavarja, nem számít, mit. Hidd el, nehéz volt. Tanácsot, mondd, hajnal. Nagyon fontos, hogy a lány Daria nagyon barátságos időben smink és frizura telt gyorsan és egyszerűen. Mindenki nagyon tetszett a munka Daria. Nos, persze, neki köszönhetően, én voltam a legszebb menyasszony. Hűha!

Kár, hogy nincs pontszám kiváló. Tény, hogy a munka kiváló! Dasha, köszönöm szépen! Nagyon élveztem minden úgy, ahogy elment dolgozni, mind figyelembe veszik, kipróbált és megvitatták az összes pontot, azaz A legfontosabb nap ez számomra nagy „mester mesterségét”, azaz Ön Dashulya)))) nem teszi meg valami aggódni, hanem éppen ellenkezőleg, minden erőfeszítés meghaladta a várakozásokat. Lányok, azt javasoljuk. nem fogod megbánni.

71 tipp, stylist dar'ya Shynkaruk voronezh




Kapcsolódó cikkek