10 Ways, hogy hiányzott a munkából

1.Zabolet. Kora reggeli hívás dolgozni, rajta egy előre clothespin az orrán, és nyögött a telefonba: „Ó, én nem goryushko nekem valamit, jaj! én halál jött neminuchaya! Itt vagyok ma denechek otlezhus, és holnap is, ha nem a temetőben - így biztos, hogy működik „Minden vezető, ha nem teljes szadista, amely lehetővé teszi, hogy feküdjön egy-két nap. Ő sokkal jövedelmezőbb, mint elküldeni a kórházba egy pár hétig. Ha ábrázolni egy haldokló hiányzik művészi, akkor kitalálni egy szörnyű gyomorrontás. Akkor csak korlátozza rövid hívás: egy pár szót, írja le a problémát, és megáll a beszélgetés ürügyén sürgős ügyekben az öltözőben a területen. Akkor menj a másik irányba. Néhány napon belül, panaszkodnak a gusztustalan egészségi állapotát, majd a „menni az orvoshoz.” Akkor azt mondod, hogy nem kap egy találkozót az orvos, vagy nem találja meg semmit, csak a szörnyű fáradtság.

3. A felhívás és azt mondják hülye férje végzett a ház két kulcsot, és nem tudja elhagyni a lakást. Az ugyanabból a sorozatból a kifogások a szivárgó szennyvízcsatorna, romlott a víz és egyéb hibák, amelyek megkövetelik a jelenlétét a lakásban. Kérjük, jelentse halálesetek történtek sajnálattal siránkozik Prorva ügyek munkahelyi és otthon maradnak csendben.

5. A felhívás és az, hogy egy bomba irodában. Csak itt, ha a megtévesztés felfedi, akkor veszíteni nem csak munka, hanem a hatalmas mennyiségű pénzt kell fizetnie a bírságot.

6. A hívás a SES foglalkozni patkányok, csótányok, bogarak, lepkék, káposzta és egyéb állatok. A fent említett kártevők lehet otthonról hozott és letelepítése az irodában. Aztán hívást kezdeményez morilschikov nem neked, és semmilyen módon nem gyanúsított.

7. Ha autóba, mondd, hogy kitört a közepén egy elhagyatott úton, és egy fél nap várja a vontatót. Valahol a nap végén felhívást munka és kifejezni a vágy, hogy jöjjön. 9 esetben a 10, lebeszélni. Meg lehet találni egy baleset. De akkor szükség van egy ideje megközelíthető gyalog, míg a gép kellene javítani. De akkor lehet kérni szabadság kora az ürüggyel, kirándulásokat az autómosó.

8. Get tervet a rendszer, és a létesítmény kommunikációs alatt a sötétség leple vágni a kábelt, vagy ásni egy lyukat a lefolyóba. Minden kiadott otthonaikba. Csak arra vigyázz, kesztyűt és bakancsok - a kábelek feszültség. Ez jó, hogy a narancssárga dzseki - ha azt észleli a piszkos foglalkozás lesz a szerelőt.

9. Naham főnök és töltse fontos ágazatban a munka. Itt maradsz otthon a szíved vágyait és vegyen részt a személyes ügyek, álláskeresésben, például.

10. Keress példás magatartást. Ahhoz, hogy menjen dolgozni a hétvégén, dolgozni, este, jó munkát. Értékelni fogja, hogy a tekintetben, hogy kényeztesse szeszélyeit, és talán még kiosztani könyvtár nap. Az egyetlen Kár, hogy ez a módszer nem alkalmas azok számára, akik kitalálni, hogyan kell kihasználni a korábbi 9.

Kapcsolódó cikkek