20 hasznos tipp gyöngyfűzés

Bevezetés. Folytatjuk a sorozat órák a gyűrű gyöngyök és ma már magával a következő vétel díszítő gyűrűvel. Megtanuljuk szőni a háromdimenziós arc. Fogadása egy egyszerű, de érdekes, és hasznos lehet minden más esetben, ha szükség van, hogy bármilyen napletenie alapján egy mozaik.







Master Class: A gyűrű gyöngyök oldalait. Úgy döntöttem, hogy továbbra is tegyenek meg minden leckét a gyűrűk egy külön bejegyzést, így azt hiszem, lesz kényelmesebb. A mester osztály nagyon egyszerű és rövid, írni, akár tetszik ez a formátum MK egyszerű vagy jobban koncentrálni, de bonyolultabb méret?

Hogyan az alapítvány? Mivel mi csak elkezd egy arcot, azt ajánlom, hogy olvassa el az első lecke, ahol létrehozunk egy gyűrű - alapon.

És van egy új hátteret a fotóra!) Hogy tetszik ez a fekete tükör felületét? Alkalmas gyöngyös ékszer, vagy túl a „ékszer”?


Így néz ki gyűrűt a kezére, én sdela ...

20 hasznos tipp gyöngyfűzés

Szia kedves, végre eljött az ideje, hogy a következő mester osztályban, és van egy ok arra, hogy beszélni veled!

Ma, amikor már érthető a neve - megtanuljuk szőni zsinórra horog. És kezdjük a nagyon népszerű manapság egyfajta kötött copf - lasszó. Ez egy ilyen hosszú kötelet gyöngyök, amely lehet minden és alkalmazni a dekoráció. Körünkben kábelköteg áll, az 5 gyöngyöket.








Úgy vélem, hogy az 5. gyöngyök egy kört - az arany középút a lasszó. Aztán leszorítás nem túl kicsi, hogy úgy tűnik, elég kábelt, de ugyanakkor rugalmas ahhoz, hogy lekötött csomó. Nos, ez minden bizonnyal csak az én véleményem.
Mialatt mi ezt a leckét, azt szőtte két cikket ebben a technikában
Az anyag, ami akkor szükség van a tanulság:
Gyöngyök három szín - Cseh №10. (Saját kábel hossza 135cm - tartott mintegy 40 g gyöngyöt) fonal HBKryuchokIglaTerpenie)) szövés reakcióvázlat

Szeretnék figyelmeztetni az én nyugtalan mesterek - ez a technika türelmet igényel. A kit maga a szövés horog - egy kicsit ...

20 hasznos tipp gyöngyfűzés

Szia kedves barátaim, örvendetes, hogy a műhely - bross „Versailles”

20 hasznos tipp gyöngyfűzés

Szia kedves barátaim. Örömmel üdvözöljük az új mester osztályban.
Ma megtudhatja, hogyan kell használni a technológia létrehozásához Ndebele látványos dekoráció.

A létrehozásának elvét, nyaklánc „Zephyr” gyöngy nagyon egyszerű - mi szövik a gyűrűk 11-16 cm-re a Ndebele hevederek, majd copf, és rögzítve egy sor közös snizok bilincsekkel a mozaik sző ..


Ha mindig is ki akartam próbálni a kezét a gyöngyfűzés, ez egy nagyszerű lehetőség, mivel a leszakadó, kiderül szépen, és az anyag van a lo ...




Kapcsolódó cikkek