15 évvel később, Justin Timberlake az úgynevezett valódi oka elhagyó N Sync, graziamagazine Journal

Mindegyiknek megvan a maga igazsága, és pyatntsadtsat utóbbi években tagjai az egykor népszerű csoport N Sync megosztott változatai a visszavonás indoka a csapat Justin Timberlake. Minden, kivéve a Justin. De egy interjúban az énekes végül úgy döntött, hogy felfedje a kártyát.

15 évvel később, Justin Timberlake az úgynevezett valódi oka elhagyó N Sync, graziamagazine Journal

Szerint Timberlake, betekintést rádöbbent idején a következő körben, közvetlenül a stadion, ahol voltak. Mint egy kis hógolyó, esztergálás egy lavina, és érezte, hogy ő kinőtte a szint a csapat, takarjuk le - előadóművész megosztott.

„Éreztem, hogy törődött a zene, mint a másik csoport tagjai” - magyarázza. „Úgy éreztem, hogy volt egy másik zenét, én akarok, és azt kell, hogy kövesse a szívem.”

15 évvel később, Justin Timberlake az úgynevezett valódi oka elhagyó N Sync, graziamagazine Journal

15 évvel később, Justin Timberlake az úgynevezett valódi oka elhagyó N Sync, graziamagazine Journal

„Azt akarom, hogy tegyen valamit, és így tovább. Nagyon imádom az aranykor a Hollywood, amikor a színészek kellett énekelni egy időben és mozog. A magam részéről, most már csak úgy következetes döntéseket, hogyan fogom csinálni, de nem hajsza mindent egyszerre megtenni. Örülök, hogy alapvetően minden működik, mert én tényleg nem tudom, hogyan kell mást csinálni „- mondja Timberlake.

15 évvel később, Justin Timberlake az úgynevezett valódi oka elhagyó N Sync, graziamagazine Journal