10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

Mindannyiunknak valaha érzett sajnálkozás. De amíg élünk, és jól, akkor már túl késő, hogy mindent a helyére. Csak ma van az egyedülálló lehetőséget, hogy változtassa meg a holnap. Csak akkor törölje az összes sajnálja múltja.







Ez a megfelelő idő, hogy gyökeresen megváltoztatja az életüket. Íme néhány ötlet, hogy akkor kezdődik, hogy változtatni az életed most.

1. Tudja meg, amit szeretsz, és kap ez
Ha tölti az életét, hogy megpróbálja meghatározni magát a mások prioritásokat, hogy milyen jó, hogy nem, akkor mindig úgy érzi, szerencsétlen. Próbáld ki! Fedezze, tanulni, hogy meghatározzák, mi teszi a szíved énekelni és gyorsabban ver, menj és csináld! Megtalálja a hasonlóan gondolkodó emberek. Ha pazarolja az időt, hogy a szeretet, amit a legjobban szeret, az életét, és megy tovább a helytelen akkor forgatókönyv. Légy önmagad, a szeretet, amit szeretsz, és akkor lesz igazán boldog.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

2. Élő minden nap a saját szabályaik szerint
Akkor köteles teljesíteni az emberek, akik megpróbálják irányítani, hogy az utat a „valódi” - útjukat. Ne felejtsük el, hogy mi a jó nekik, lehet negatív hatással rád, és fordítva. Az igazság az, hogy a világ nem, mi az, de ez, ahogy mi látjuk. És azt látjuk másképp. Ha élt egy unalmas az élet, csak azt teszi, amit mások hallgatni tanácsot (szülők, kortársak vagy a vezető televíziós program), csodálom, hogy csak magad. A legjobb választás -, hogy kezd hallgatni a szívünkben. Jobb meghalni, élni az életet, mint parázslik, élt unalmas mások életét.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

3. Ébredjen minden reggel, és nem a megfelelő dolgokat
Állj álmodik, csak csináld! Teljes felelősséget vállal az életed felett. Nem lehet ülni és várni, hogy valaki tegyen valamit Ön helyett. Te magad létre az életüket, és megírja forgatókönyvet.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

5. Gyakorlat kedvesség
megnyilvánulása jóság - a legjobb megoldás minden helyzetben. Ha lesz érettebb, akkor alig emlékszik a dolgokat, amelyek értékesek az Ön, mint egy fiatal férfi, hogy nem emlékszik az eredményeket a vizsgák a középiskolában, vagy a bevezetés. De soha nem fogja elfelejteni az emberek, akik azt tették, ha jó; ami segített, ha arra fáj; Imádtam, amikor úgy érzi, hogy felesleges senkinek. Próbáljon meg a személy mások számára.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

6. Szeresd magad
Te ugyanaz csak. Szerelem - ez nem olyasmi, amit kap ajándékba valakinek, hogy van valami, benned él. Ez a szent részetek, ami akkor egy ember. És a legtöbb mágikus ajándék az életben -, hogy megosszák a szerelem valaki mással. De ne felejtsük el, hogy szeretni magát először. Amikor elkezdi szeretni és tisztelni magad, akkor képes lesz arra, hogy százszor jobban szeretni másokat: „Szeresd felebarátodat, mint magadat.”







10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

7. Egy kicsit kevesebb dolgozni. Keresse meg az idő azok számára, akik annyira szeretnek
Te ne hallott volna a kifejezést, hogy minden csodálatos dolog a világon teljesen ingyenes. Töltsön több időt a családdal és a barátokkal. Élvezze a bohóckodás egy kisállat, örüljetek mosoly fiú szórakozik a szív barátaival - ez a legértékesebb és felbecsülhetetlen pillanatok az életben. Nem működnek a heti 60 órát kopását, ez nem kerül semmilyen pénzt! Szóval állandóan fáradt valami igazán fontos. Felfüggesztheti a ritmus az élet, hogy megalapozott döntéseket és a kényelem, ami igazán értékes.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

8. Mondd, mit gondol a helyes
Megrovás. Ne rejtsd el gondolatait és érzéseit, különösen, ha azok valóban jelentős. Légy bátor. Beszélj, mit gondol a helyes mondani. Sokan elfojtott érzéseit, hogy mindig jóban mások, vagy hogy megvédjék magukat a potenciális hiba. Felgyülemlett érzelmek vezethet arra, hogy éled az életed nem úgy, ahogy akarta. Mi a rosszabb, ez vezet ideges meghibásodások és a szív zabolivaniyam.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

9. Hagyja egészségtelen kapcsolat a háta mögött
Mindannyiunknak tiszteletet érdemel a családtól, barátok, kollégák. De ahhoz, hogy tiszteletben kell tartani, először meg kell tiszteletben tartani magát. Ha valaki bánik veled tiszteletlenül, mondd meg neki róla. Ha a helyzet nem változik, korlátozza a kapcsolatot az ilyen embereket. Igen, hogy dolgozzon ki és menj tovább, olyan emberekre van szükség, akik kihívást jelentenek számunkra, és nem ért egyet velünk. De nem szabad állni, akik nem tisztelnek, és hozzájárul az életét folyamatos filmet.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

10. Azok, akik már elment
Találkozni fogsz több ember az úton. Minden ember jelenik meg az életedben nem véletlen. De nem mindegyik marad ott örökre. Majd új távlatokat nyit az arcát az élet különböző emberek. Valaki járt csak ki a sarokban a sors, Trumpot, és ez csodálatos! Légy merész. Legyen képes mondani, hogy „még”. találkozni, és azt mondják: „Hi”. valaki teljesen új.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

Egy gazdag üzletember lánya hajlandó hozzámenni egy szegény ember. És ez az, amit tett!

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

Ez a lány állandóan zaklatta ismeretlen férfi. De ha egyszer ő hozta a helyére Lovelace!

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

18 terhes híresség, aki nem habozott levetkőzni a kamera előtt.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

15 fiatal hölgyek, hogy sikoltozva ruhák beárnyékolta még a menyasszony.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

Shurygina Diana házas üzemeltetője Channel One. Net tele van új internetes mém.

10 döntéseket, hogy meg kell venni őt, hogy ne bántam 10 évvel később

Anyós benyújtott ifjú eredeti ötlet egy fotózásra. Ezt a fényképet azonnal felrobbant az interneten!




Kapcsolódó cikkek