Három kérdést a BATE mérkőzés

Ma 20.00-kor kezdődik BATE hazai pályán a Bajnokok Ligája ellen Prága, „Slavia”. Az első meccs egy héttel ezelőtt, a cseh csapat erősebb volt - 1: 0, és emlékszem, miután viadal vélemények rajongók radikálisan osztva: néhány gondolat, hogy Boriszov játszott tisztességes, de voltak olyanok, akik rendkívül bosszantotta, amit látott. Bármi is volt, a vereség a minimális pontszám adta BATE a lehetőséget, hogy folytassa a harcot bekerülni a Bajnokok Ligája csoportmérkőzések során. És ma este mindenki látni fogja, hogyan mi bajnok kihasználják őket.

Mivel a csapat már a múlt héten?

Nyilvánvaló, hogy az oltáron sikeres kimenetele ma esti játék és BATE, és a „Fame” cast sokat. Elég annyit mondani, hogy mindkét csapat benne tisztességes forgása megegyezik az országos bajnokságon. A Boriszov az első szakasz a második fordulóban ellen „Homel” nem játszott kapus Scherbitsky, Gayduchik védő, középpályás, és továbbítja A.Volodko Mikalaj Javhenavics Szihnevics. Stasevich és Kendysh tartott a nyamvadt 25 perc a mérkőzés, amikor úgy döntöttek, - 3: 0.

„Slavia” indult az új bajnoki mérkőzés a Cseh Köztársaság ellen „Teplice”. Összehasonlítva a mérkőzés ellen BATE Borisov számának „első tizenegy”, „piros-fehér” csak négy - kapus Lashtuvka Friedrich jogvédők Yuga és Bourges. És az egyetlen, a „pont” töltött 9 percében, a török ​​középpályás Halil Altintop - kézilabda megnyomása után a fejét Friedrich.

BATE - "Gomel" - 3: 0. Michael Gordeychuk ismét a reflektorfénybe.

Ez BATE a sérült?

Dobd utalásokat a kizárást a távoli Prága Eugene Yablonsky. Nem szerencsés, hogy a fajta illeszkedés és készen áll a játékra „örökös joker” Michael Gordeychuk. Ő pontos lövés kezdetét jelezte a vereség „Gomel”. I lőtt, hogy a játék, az úton, és Mirko Ivanic. Tehát, hajlik a melankóliát, a szomorúságot szerb montenegrói hangulat jelentősen javult.

Természetesen beszélünk személyzeti helyzet a BATE Borisov, lehetetlen, hogy adja át az a tény, hogy az elmúlt napokban a klub megszűnt szerződések két játékos - védők Kaspars Dubra és Maxim Zhavnerchik. Először megkínzott sérülés, és a második mutatták be az ajtót, mert sérti a mikroklíma a csapat. Ki követte eseményeket tudja, hogy Zhavnerchik kudarca után az első meccset „Alashkert” fejezte abban az értelemben, hogy ha Borisov nem lesz képes átadni a következő fordulóban a minősítés, akkor a klub kell eloszlassa vagy játékos, vagy edző a tüzet. A szerződés alapján az ilyen látszat a játékos nem áll rendelkezésre.

Miért nem játszik Rodionov?

Tavaly BATE harcolt „Astana” bekerülni az Európa Liga csoportkör (vereség után a „Dundalk”, és indulás a Bajnokok Ligája). Az első mérkőzés a látogatás ismerni 0: 2 a második az első félidő után vezetett 1: 0, de később kapott két fájdalmas fúj a vendégek, és csak tudott, amely kiegyenlíti - 2: 2. Ugyanakkor ez megtörtént, és szentimentális epizód, amikor Vitali Rodionov a csata hevében, hajtott könyökét az arc az ellenfél, és a játékvezető elküldte, és Alekszej Rios. UEFA szükséges eltölteni az egész vizsgálati helyreállítani az igazságosság: Rios indokolják, és Rodionova büntetni chetyrehmatchevoy kizárás.

Tekintettel arra, hogy Vitaly cél „Gomel” volt a 200. neki, és ma ez a harmadik találatot a történelem során, miután Vasilyuk és Valerij Strypeykis, akkor csak sajnálom, hogy Rodionov ma nem lesz képes játszani. Match „Glory” lesz a negyedik neki, ami azt jelenti, hogy az utolsó említett előírt hiányozni. A következő fordulóban a választás (és BATE ő szükségszerűen, mert még meghibásodás esetén a konfrontáció a „dicsőség” a Bajnokok Ligája, a mi csapatunk lesz a rájátszásban, az Európa Liga) csatár már játszani.