7 tipp, hogyan kell nyerni egy srác 10 nap

Mindenki látta a filmet: „Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt”, de senki soha nem csinált filmet, hogyan lehet megtalálni egy srác 10 napig. „Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt” - egy nagyszerű módja annak, hogy bemutassák a lányok mit nem tenni, de itt vagyok, hogy segítsek. Mindössze annyit kell tennie, hogy - nyomon követheti, hogy mit mond és hogyan. Olvassa el a 7 tipp a 10 napot, hogy a srác!

7 tipp, hogyan kell nyerni egy srác 10 nap

1. Cast a csali

2. Legyen egy iniciátor

3. megtartja

Most jön a legnehezebb pillanatban. Függetlenül attól, hogy ha sétál vagy nem, itt az ideje, hogy szerény hozzá képest. Adott neki észre, hogy ők is érdekeltek benne, így naprakész. Nem kell állandóan emlékezteti őt róla. Lányok, én az első számú szabály: folyamatosan kérni a srác, ha érdekli benned. Hogy képes közötti közvetlenség és a tartózkodást, lehetséges, hogy csökkentse a sebességét a flirtmometra hogy elkezdte feltenni magának ezt a kérdést magának. Ez is része a 10 napos kampány érte feszes!

4. A játék a „macska-egér”

5. Menj el vele

6. Az elkerülhetetlen csók

7. Győződjön meg, várjon

Lányok, ez a folyamat azt tanácsolom, hogy ne 10 hónap. Ez tart csak 10 nap. Ez a leggyorsabb módja annak, hogy megtanulják, hogyan kell alkalmazni a barátja, mert megy végig a köröket érintkezési megindításáról mutat érdeklődést játszik nehéz rávenni kiment vele, és lezárjuk az üzlet egy csókkal. Ha azt szeretnénk, hogy próbálják ki a dátumot, akkor ez a módszer tetszik.

Megtanultam ezt, amikor sok időt ment az első időpont, de a legfontosabb dolog, amit megtanultam ebből - egyre bizalmát. Mindig azt hittem, hogy a férfiak kell vadászok, de ez már nem jellemző a mi generációnk. Azt gondoltam, „szegény én”, ha egy srác nem hív, de minél több számot adtam ki, annál több a férfi azt mondta, hogy ez hihetetlenül vonzó, úgyhogy felépített egy új képet. Ezért, eltekintve attól a ténytől, hogy több krasavchikov jelenik meg a számla, akkor tudni fogja, hogy magát a másik oldalon!

Hogyan srácok bányásznak 10 napig, vagy talán még kevesebb? Még bevált módon, amely tudassa velünk?

Kapcsolódó cikkek