14) A komplex nemi integritását

3 ... 2 ... 1 ... Go! Azt mondtam magamnak, először lazítás a széket. Jött a régóta várt sárga takarót a műbőr, rendelésre készült. De a dolog - felhalmozott más vágyakat, amelyek könnyen megoldható eltávolítása után az ülések. nevezetesen:
1) komplex zaj emeleti Vibro
2) Száraz tisztító padló belső
3) helyettesítése az üzemanyagszűrő az üzemanyagtartályban
4) Az önálló shrouding sidushek
5) Szerelési bilincsek gumi szőnyegek
6) Állítsa be a ülésfűtés
7) Etetés további vezetékeket a csomagtartóba.
Az utolsó két pont úgy döntöttem, hogy nem hajtja végre. Nem, hogy lustaság, csak addig, amíg nincs valós igény. Tehát ma a kezdeti szakaszban - belső elemzést.

Fegyveres kedvenc lány rövid csavarhúzó (ez akár felülről = középen), valamint a speciális szerszámot (oranzhevenky) eltávolítására panelek otkovyryat első küszöbértéket.

nyoma nem - Néhány retesz

Kiderült, hogy minden könnyen otscholkivaetsya ügyes és mindent! Kerek jacke finoman imbolygott -, akkor vedd ki könnyen. Az egyetlen műanyag a bal lábát kell húzni körbe magát, és nem az oldalon. Ha valami nem megy - változás a vektor az erő alkalmazása - minden finoman finoman indul.

Azt akarom mondani, hogy a belsejében a korábbi tulajdonos nem a legjobb formában. Tisztító (gőz) nem nyer sokat, de azt akartam, legalább eltávolítja a foltokat annyira piszkos, így a régi kémia

minden fehér foltok, vörös foltok, új foltok, foltok csak ...

Ezért kellett óvatosan távolítsuk el a padlón, dobja a válla fölött az autómosó és kiterjeszti a kémia. A csoda nem történt meg, általában minden foltok nem otmylis, de egy tisztességes eredmény! Különösen a 100 $, mint egy nagy szőnyeg =) 200 javasolta a fiú - azt mondta, nem, nézzük 100. Megegyeztünk 130 vitte a fürdőszobába, szárított a maradék vizet, facsart vizet kémiai többször présnemezes. Ez a fajta teljes munkaidőben Shumka.

Most hazudnak dosyhayut.

A szalon vett harci aszkéta nézet

Úgy érzem magam, szinte guru hangszigetelés!

„De mi van az esetek?” - kérdezed? És ez magában foglalja. Lefedi szinte fárasztó! =)

varrott rendelni, és ez volt a mi modell

Kibocsátási ár: 3 100 ₽ Futott: 59500 km

Kapcsolódó cikkek